Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 112 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast
Results 141 to 160 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #141 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Uite aici ceva mai noi din final build: Final build footage of Killzone 2 :: PlayStation Universe (PSU)

  2. #142 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ce ne-ai dat acolo e acelasi filmulet ca ala de 333 mb postat ieri
    Numai ca asta al tau e sectionat pe 4 parti si la o calitate mai slaba.

  3. #143 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu nu vad decat trei parti. Vezi ca are si HD!

  4. #144 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Da ma rog... 3
    Oricum ala de 333 mb e de cea mai buna calitate - rez 1280 x 720 parca
    L-am bagat aseara si pe consola si m-am uitat la el. Looks great

  5. #145 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    damn nustiu daca e adevarat dar se speculeaza Killzone 2 gets February 6 release in Europe? :: PlayStation Universe (PSU) - KILLZONE 2 IN 6 FEBRUARY TRUE OR A FREAKIN LIE ?

  6. #146 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    damn nustiu daca e adevarat dar se speculeaza Killzone 2 gets February 6 release in Europe? :: PlayStation Universe (PSU) - KILLZONE 2 IN 6 FEBRUARY TRUE OR A FREAKIN LIE ?
    Ce mare branza. Oamenii deja joaca ( jucau [ ?! ] ) Killzone 2 beta. Vestea asta nu e atat de nerealistica.

    O chestie care nu imi place pana acum ( din ce am vazut in videouri ): vocile personajelor. Nu stiu, cel putin pentru mine Rico pare retardat dupa cum vorbeste.

  7. #147 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    A fost postata si o stire pe site acum ceva timp. In Europa apare pe 25 februarie: videogaming247 Blog Archive Killzone 2 gets firm Euro release date

  8. #148 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    jocu asta arata demential.deocamdata am un xbox360 si un ps2 pe care am inceput sa joc prima parte.killzone2 in ce rezolutie nativa va fi?
    cred ca va fi cel mai tare fps al anului.sa vedem ce va fi la sfarsit si ce note ia ca poate intru si eu in clubul vostru de ps3.si inca ceva,la ps3 multiplayerul e gen xbox live?
    ms

  9. #149 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    10 ore de gameplay pentru campania din single-player. Nu mi se pare prea mult, dar merge pentru un FPS... CES 2009: Guerrilla Games Says ‘Killzone 2′ Single-Player Campaign Will Be 10 Hours Long | GameCyte

  10. #150 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    avand in vedere ca am terminat gta4 in ~14ore e chiar bine

  11. #151 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    10 ore de gameplay pentru campania din single-player. Nu mi se pare prea mult, dar merge pentru un FPS... CES 2009: Guerrilla Games Says �eKillzone 2�� Single-Player Campaign Will Be 10 Hours Long | GameCyte
    E chiar destul de mult 10ore.Adica Cod4,Cod5 le termini in cel mult 7ore.Acum ramane sa vedem daca multiplayerul e la fel de reusit ca in Call of Duty

  12. #152 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

  13. #153 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    O chestie am observat la clipurile astea noi, si in general la clipurile cu Killzone: scenele din joc. Nu cutsceneuri, ci scenele care ii arata pe aia cum incarca si... nu stiu, arata pur si simplu nasol.

  14. #154 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    De ce ti se pare nasol? Te referi la filmuletul de mai sus cu Invasion? Filmele astea HD de pe gametrailers vad ca sunt mult mai spalacite... se vad putin mai in "ceata". Mie animatia si grafica la reload mi se par a fi unele din cele mai bune din shooterele pe care le stiu (aici intrand si Crysis). Incearca sa te uiti la cel HD de 333mb postat pe pagina trecuta si eu zic ca o sa iti schimbi parerea

  15. #155 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    O chestie am observat la clipurile astea noi, si in general la clipurile cu Killzone: scenele din joc. Nu cutsceneuri, ci scenele care ii arata pe aia cum incarca si... nu stiu, arata pur si simplu nasol.
    dude asteapta jocul si apoi zii ce ai de zis eu zic sa nu mai facem speculatii ori bune sau rele pana nu punem mana pe joc ,apoi dupa ce l-am jucat poate sa zica lumea cea ce le vine prin minte my advice

  16. #156 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    De ce ti se pare nasol? Te referi la filmuletul de mai sus cu Invasion? Filmele astea HD de pe gametrailers vad ca sunt mult mai spalacite... se vad putin mai in "ceata". Mie animatia si grafica la reload mi se par a fi unele din cele mai bune din shooterele pe care le stiu (aici intrand si Crysis). Incearca sa te uiti la cel HD de 333mb postat pe pagina trecuta si eu zic ca o sa iti schimbi parerea
    Astea sunt trailere CAM, de aceea se vad nasol. Jocul arata super!

  17. #157 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Astea sunt trailere CAM, de aceea se vad nasol. Jocul arata super!
    Acu am vazut ca sunt cam. Si da, sunt de acord ca arata bine jocul, tocmai deaia ii si ziceam

  18. #158 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nu ati inteles. Eu nu vorbeam de cum incarca, sau nu stiu ce. Eu vorbeam de filmuletele alea, care apar in timp ce joci si, ahh... nu stiu cum sa explic. O sa va dau un exemplu. In Invasion de exemplu, la 1:45 sau 2:00. Cum se misca aia, nu stiu. Arata mai bine mai degraba cand e gameplay, decat filmulet. Nu stiu cum sa explic, dar mie pur si simplu nu-mi place.

    Ma rog, e doar o parere personala. Restul arata absolut fenomenal.

  19. #159 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    eu am inteles ce ai zis Luigi dar eu iti,dupa ce vei juca jocul cred ca ti se va parea mai fain sau poate nu atata timp cat tu nu joci nu simiti aceea ,,magie" sa zic asa,ai sa vezi daca o sa iti placa (si unele amanunte) cand va aparea jocul ,and i am still pissed of because wtf ? where is the collector's edition ?

  20. #160 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 112 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts