Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 112 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1361 SP
    Member Vami's Avatar
    M'eh asta e imi fac clanul meu am si cativa prieteni si vreo 3 imaginari suntem vreo 10

    Eu nu ma supar ca am fost dat afara din clan, daca voi ati hotarat asa. Bafta in continuare.

  2. #1362 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    RSA trebuia sa fie un clan al forumului consolegames,nu clanul lui ffocus unde sa hotarasca el cine ramane si cine pleaca.

  3. #1363 SP
    Member Cata25's Avatar
    Da frate, dar clanul ar trebui să fie compus din jucători de valoare, nu toți care au jocu să fie acceptați, ci doar cei mai buni dintre ei.

  4. #1364 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Da frate, dar clanul ar trebui să fie compus din jucători de valoare, nu toți care au jocu să fie acceptați, ci doar cei mai buni dintre ei.
    Eu unul nu ma consider un jucator de "valoare" daca tu te consideri bravo tie. Si fac pariu ca tu esti in clan si de aceea spui asta. (fara suparare)

  5. #1365 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Cata ca tu esti vrun mare jucator de valoare...

  6. #1366 SP
    Member Cata25's Avatar
    WRONG! Nu fac parte din clan; exact din cauză că nu mă consider deajuns de bun.
    @andrei1 Frate, eu �nvăț repede. �ți garantez că peste o lună maxim o să fiu mereu printre primii.

  7. #1367 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Sunt de acord cu decizia lui focus eu aveam de gand sa fac unu Recs.

  8. #1368 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Exact de asta ma temeam! Comunitatea s-a facut zob de la cateva saptamani de la aparitia jocului. Cred ca nici nu suntem 64 de jucatori romani de Killzone 2, deci miscarea nu are sens! Promit sa postez o pagina de "" la primul clan match pe care il veti juca!

  9. #1369 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    @Cata25:asta cu ala e bun ala e noob/varza/prost se cheama discriminare.Daca tu nu stii cum joc eu/ceilalti,eu zic sa-tii parerile pentru tine,sa nu mai faci discriminari.O echipa de oameni nu se rezuma la unul singur.Un Clan nu sta intr-un singur om.

    Poate ca are si ffocus dreptate pe de o parte,cum ca,Clanul sa fie compus din mai putini jucatori.Daca ne cumparat 1000 de useri jocul,nu o sa putem face toti parte din acest Clan.
    Poate ca ar trebui sa faceti mai multe Clanuri,si cei mai buni dintre voi,daca asa va considerati,sa puteti face parte din Clanul ConsoleGames,oricare ar fii el.
    RSA este cumva proprietatea ConsoleGames?
    Faceti fratilor mai multe Clanuri,organizativa intre voi,pe echipe.Aveti acest drept.E free.
    go play ... fave fun ... make love ... kill helgast's...

  10. #1370 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Mda... asta este. Nu fiti tristi ca ati fost dati afara din clan, oricum nu s-a jucat nimic oficial pana acu deci = 0. Toata treaba asta cu clanul ar fi trebuit sa ne tina uniti ca sa putem juca impreuna cat mai mult si intr-un final sa jucam contra altora. Dar cum romanul, e roman, face cum il taie capu. Cateodata se mai loveste la el, dar merge mai departe. So... daca cineva vrea sa creeze alt clan pentru noi astia... prostimea, im in.
    P.S: Scuzati ca nu v-am onorat cu prezenta in seara asta dar am fost prins cu o discutie pe forum si am avut niste treburi prin casa. Tomorrow, back in business

  11. #1371 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    @Cata25:asta cu ala e bun ala e noob/varza/prost se cheama discriminare.Daca tu nu stii cum joc eu/ceilalti,eu zic sa-tii parerile pentru tine,sa nu mai faci discriminari.O echipa de oameni nu se rezuma la unul singur.Un Clan nu sta intr-un singur om.
    Discriminare
    Nu lipsesc pe nimeni de drepturi

  12. #1372 SP
    Member slabunator's Avatar
    As injura groaznic. Mi-e rusine ca fac parte din aceasta comunitate online. (PSN-RO)

  13. #1373 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    pot sa intrerup acest lant de reply-uri nefericite pt ca am un mic anunt de facut... da intradevar comunitatea se destrama, da exista nemultumiri legate de conducere si organizare si DA threadul asta tinde a a-i oferi postului de televiziune ACASA o noua telenovela de succes (nu ma mir daca deschid televizorul si il vad pe istrategie si pe rasko la "Iarta-ma") DAAAAAAR in seara aceasta micul nostru clan mult prea controversat si antipatic a obtinut primele punctulete o mica prima victorie care ar trebui sa ne aduca liniste in sufletelele noastre de gameri si sa ne ajute sa dam un "respawn" la toata semnificatia acestui joc si obiectivele lui(sa ne ajute sa creem prieteni si o comunitate si nu opusul) SO WHADDA U SAY? Shall we respawn?

  14. #1374 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai si cine vrei sa dea "respawn" ?
    Sa-si dea cei care au mai ramas in clan, pentru ca asta a fost alegerea lor. Cu ce ii mai putem noi ajuta pe ei? Poate ar trebui sa facem ceva tactici si sa le desenam pe foi, macar asa simtim si noi ca facem parte din clan, nu? Nu ma incalzesc cu nimic acele punctulete castigate de clan odata ce nu fac parte din el. Bafta lor in continuare!
    M-au cam pus pe ganduri ultimele discutii de pe aici si tare imi e ca ma voi retrage din acest joc. Eu l-am luat in speranta ca suntem oameni si ne putem intelege ca o comunitate adevarata, dar se pare ca este exact pe dos. Va mai si mirati de ce tabara adversa (x360) ne ia peste picior. Maturizati-va!

  15. #1375 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Observ ca sunteti foarte multi care aveti K2. De ce nu faceti 2 clanuri ? In felul acesta puteti sa demonstrati care solutie e mai buna, si puteti alege si tabara care va place...

  16. #1376 SP
    Member Solozaur's Avatar
    eu zic sa facem un clan ptr cei care joaca acest joc de fun pentru a putea juca intre noi frumos! initial pentru asta credeam ca s-a facut clanul

    astea care aveti vise de clan wars, n-o sa rezolvati nimic!
    Pe net cu persoane care nu le stii live n-ai sansa sa faci nimic, jocul asta la nivel inalt se joaca pe tactici grele nu "hop pun aici o tureta aici un robot zburator si aici in colt ma pun eu in fund si rup echipa advers..me so pro!"

    am jucat destul cs profesionist sa stiu cum se fac si cum se destrama clanuri asa ca sincer nu vad ce viitor o sa aiba RSA, dar va urez succes si sper sa ma insel.

  17. #1377 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    pot sa intrerup acest lant de reply-uri nefericite pt ca am un mic anunt de facut... da intradevar comunitatea se destrama, da exista nemultumiri legate de conducere si organizare si DA threadul asta tinde a a-i oferi postului de televiziune ACASA o noua telenovela de succes (nu ma mir daca deschid televizorul si il vad pe istrategie si pe rasko la "Iarta-ma") DAAAAAAR in seara aceasta micul nostru clan mult prea controversat si antipatic a obtinut primele punctulete o mica prima victorie care ar trebui sa ne aduca liniste in sufletelele noastre de gameri si sa ne ajute sa dam un "respawn" la toata semnificatia acestui joc si obiectivele lui(sa ne ajute sa creem prieteni si o comunitate si nu opusul) SO WHADDA U SAY? Shall we respawn?
    excelent lucrat! tactica de nota 10, mai putin la BC. nu uitati ca maine la 22:00 incepe noul turneu + finala actualului pe 17 martie. acum pot domi linistit.

    si baieti, care ma tot injurati si blestemati prin mesaje...putina imaginatie

  18. #1378 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am fost spectator asta seara l-am lasat pe xtreme sa joace in locu meu si nu ma dezamagit deloc

  19. #1379 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Un mic video explicativ care arata cum poti intra inntr-un clan daca ai primit invitatie. Sper sa fie folositor pentru cei care nu stiau pana acum.

  20. #1380 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    ffocus este un om de nota 10. Mi-a trimis un PM foarte politicos in care mi-a explicat care este situatia. In cateva ore voi crea clanul Console Games Romania [CGR] pentru intreaga comunitate, iar cu cei mai hardcore vom juca si clan matches (sorry guys, dar tagul CG este luat). Il felicit si pe Rasko pentru intentiile lui pe care nu le-a spus aproape nimanui si pentru efortul pe care l-a depus cat a fost clan leader!

    As promised:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 112 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts