Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 112 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1341 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Va multumesc ca m-ati sters din clan. M-ati scutit de efortul de a da leave! Acesta este ultimul meu post in acest thread pentru ca nu exista comunitate unita. Sa nu imi dati mesaje sa dau join la server pentru ca nu ma voi uita la ele. Time to talk with remuzzt!

  2. #1342 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Tavitzu, ai o impresie total gresita fata de comunitatea 360. Te va mira dar, majoritatea oamenilor cu care ma joc eu sunt trecuti de 20+ de ani si nu se joaca pirate, isi cumpara jocurile. Se pare ca ai o parere preconceputa in ceea ce priveste consola asta, simt o falsa superioritate in cuvintele tale, falsa pentru ca esti prost informat. Pot pune asta pe seama varstei, varsta ce se face simtita din exhuberanta cu care postezi, cateodata neinteligibil.

    Hai ca ajunge cu offtopic-ul pe thread-ul de Killzone 2.

  3. #1343 SP
    Member playgame's Avatar
    Acum la stirile ProTV a fost o stire cu "Jocurile interzise minorilor". Spuneau ca prea multi copii se joaca jocuri violente. In timp ce explica Esca, era un cap de Helghast in spate.
    Prima data am crezut ca prezinta niste jocuri, ceva acolo, se dau stiri mai des despre jocuri, in sensu bun, normal.
    Pe urma a dat legatura la una care era intr-un mall de electronice si PENTRU PRIMA DATA am auzit la tv, a mentionat consolele si dupaia pc-u.

    Referitor la ce se scria mai inainte. WTF people?? Enjoy the game!

  4. #1344 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    intru pe la 22 pana spre dimineata eu
    dar ai dracu mai sunteti de 10 pagini intreb unde dau join la clan dar vad ca .......

  5. #1345 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Legat de schimbarea clanleader-ului/admin, sper ca Rasko sa nu se fi retras din cauza neintelegerilor de pe aici, ci mai degraba din lipsa de timp s.a.m.d. Se ajunge la o varsta unde nu mai ai timpul liber necesar/dorit si atunci faci anumite compromisuri.

    Nu conteaza platforma/consola ca se te poti "juca relaxat", ci mai degraba jocul in sine si "prietenii/amicii" cu care te joci. sper sa nu mai existe dubii ca stadiul de "jucator singuratic" e de mult depasit indiferent de consola. Initial, si eu am jucat numai cu straini, dar am venit aici pt. ca vreau sa joc cu romani. Probabil ca nu ma exprim la fel de bine in engleza ca si in romaneste , desi vorbesc destul de bine doua limbi foarte intalnite in lume.

  6. #1346 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    si pe mine m-au scos din clan vai ... dupa ce vad ori foccus e plictisit si isi bate joc de noi sau pur si simplu se dizolva clanu,fratilor dupa mine si am vazut si alte clanuri de K2 un clan este alcatuit din 3 tipuri de jucatori si nu trebuie sa tot scoatem jucatori din clan i tinem pe toti deci : 1.jucatori ocazionali care joaca doar de fun nu sunt competitori, joaca si ei la intruniri,2. semi-ocazionali mai seriosi si au sanse de a participa la meciuri si 3. cei hardcore sa le zic asa cei care sunt foarte seriosi si prezenti oricand la un meci ,asa e alcatuit un clan in opinia mea

  7. #1347 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Mi-am ales eu gresit cuvintele, dar tu ai demonstrat fix ce vroiam eu sa exemplic: pai daca cel mai bun joc de KZ2 al tau a fost cu niste straini, poti numi asta o comunitate? Pai am avut multe meciuri bune cu straini, dar cand ne-am pus pe treaba si ne-am organizat un pic (noi, romanii) pai am rupt orice ne-a stat in cale.
    asta voiam si eu sa spun. so let's gather ourselves up and start some STRATEGIC killings !

  8. #1348 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Ffocus tu esti prost?de ce m-ai dat afara din clan?Nu ai ce face?

  9. #1349 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    hm sa cred ca ffocus vrea sa stearga clanul ?

  10. #1350 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Dupa ce ca oricum nu era bine organizat clanul,ffocus il strica de tot acuma...

  11. #1351 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Fratilor da ce-ati patit de ati inceput sa dati afara din clan deja!Eu nici nu am apucat inca sa joc jocul si voi deja va certati,urata treaba dupa parerea mea.Incercati sa va impacati fiindca nu e frumos ce se intampla pe aici

  12. #1352 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Fratilor da ce-ati patit de ati inceput sa dati afara din clan deja!Eu nici nu am apucat inca sa joc jocul si voi deja va certati,urata treaba dupa parerea mea.Incercati sa va impacati fiindca nu e frumos ce se intampla pe aici
    frate nu ne-am certat ,am fost scosi din clan ,si cel mai probabil de catre ffocus si nu numai eu,istrategie si restu ,se pare ca lui ffocus asta ii arde de gluma

  13. #1353 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca nu are nimeni nimic cu mine, puteti conta pe mine la joc, doar sa spuneti cine face server-ul!

  14. #1354 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, guys... back on topic va rog ! Si intrucat suntem o comunitate, incercati si voi sa faceti tot posibilul sa mearga (ca intr-o casnicie deh ). Mai lasati de la voi, mai veniti cu o idee salvatoare... E totusi vorba de un joc, de relaxare, de prieteni si glume porcoase noaptea. Cine nu poate rezista in comunitatea CG, sa ne spuna si il ajutam sa ne paraseasca. Nu are rost sa stressam pe nimeni. Suntem consolisti, ce Dzeu ?

    Now, go kiss and make up ! And prepare to free (whatever you free in K2)

  15. #1355 SP
    Member Cata25's Avatar
    Avea dreptate un user c�nd spunea că thread-ul devine o telenovelă.
    Știrea de care vorbea playgame

  16. #1356 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Tavitzu, ai o impresie total gresita fata de comunitatea 360. Te va mira dar, majoritatea oamenilor cu care ma joc eu sunt trecuti de 20+ de ani si nu se joaca pirate, isi cumpara jocurile. Se pare ca ai o parere preconceputa in ceea ce priveste consola asta, simt o falsa superioritate in cuvintele tale, falsa pentru ca esti prost informat. Pot pune asta pe seama varstei, varsta ce se face simtita din exhuberanta cu care postezi, cateodata neinteligibil.

    Hai ca ajunge cu offtopic-ul pe thread-ul de Killzone 2.
    Last last offtopic

    Nu am o parere preconceputa, eu iti zic din ce vad in timisoara, voi aveti un groupe anume cu care jucati online cod/geow/etc la fel cum am si eu , majoritatea din ce am vazut si daca cauti mai bine nu pe forumu asta ci pe computergames/ level sau si in real life bucuresti o sa vezi ca am dreptate pirateria pe 360 este un motiv de purchase pentru multi romani si nu poti nega asta si multi romani is hardcore online In fine.

    On-Topic: Istrategie sper ca pe mine joinezi si nu trebuie sa te enervezi cu treaba asta cu clanu oricine vrea ceva hardcore sunt mii si mii de situri ce recruteaza si fac turnee zilnic, un singur turneu o avut clanu asta si o pierdut jumatete din puncte

  17. #1357 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Avea dreptate un user c�nd spunea că thread-ul devine o telenovelă.
    Știrea de care vorbea playgame
    Haha, mersi ca ai pus video-ul.

  18. #1358 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Haha, mersi ca ai pus video-ul.
    OFFTOPIC:stirea aia e de tot rahatu.in cazul incare repoterita respectiva nu a aruncat un ochi pe jocurile din spatele ei,chestia cu +18,+16,+12,+7,+3,M,E si care mai sunt,sunt deja prezente pe jocurile de consola cat si pe cele de PC.
    In caz ca parlamentarii vor sa puna buline/butoate rosii pe console,eu zic ca ei prea au habar despre ce vorbesc.
    this is a big bullcaca.
    ONTOPIC:nu vad de ce atata cearta pe forum si inlaturarea lui Rasko de la Clan Lider.El este printre primii care si-au cumparat jocul,el a fost si cel care a creat Clanul,el a fost baza.Acum l-ai indepartat.Nu inteleg de ce.Si cred ca se pot face mai multe Clanuri romanesti,ca nu strica.Nu cred ca RSA este singurul...
    Incetati cu ura si eu zic sa jucati acolo si sa capatati experienta necesara doborarii unui/unor Clanuri straine.Voi va cercati ca tzatzele si altii fac experiente.
    Where is the team spirit?gone?...
    @Istrategie:ziceai mai sus ca nu mai scrii,ca nu te mai intereseaza acest thread.Acum vrei inapoi?Nu prea stii sa iei decizii?Alb negru?Noapte zi?Desii nu am inca jocul,si nu am jucat cu voi online,eu nu cred ca ai dreptul de al lua pe Rasko la rost.Fiecare cu ograda lui.thinck aboute it...
    Imi asum responsabilitatea pentru cele spuse mai sus,daca am deranjat pe cineva.
    Heat me...
    Bafta si Spor.
    GG CG.

  19. #1359 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    clanul nu s-a desfintat. au ramas doar 10 jucatori, decizia fiind a mea. vedeti partea buna, in sensul ca se pot face alte clanuri. discutiile absolut inutile de aici au fost tolerate si uneori alimentate de unii moderatori. intr-adevar unele sunt amuzante cand privesti "de afara", dar au fost foarte daunatoare comunitatii.

  20. #1360 SP
    Member Cata25's Avatar
    Mie mi se pare corect ce a făcut ffocus.
    Un clan ar trebui să conțină c�ți membri are nevoie, nu c�ți vor.
    De altfel, leader-ul trebuie să le propună persoanelor pe care le consideră potrivite să intre �n clan, ci nu orice noob ce face clanul de rușine online.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 112 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts