Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 112 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... LastLast
Results 1,721 to 1,740 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1721 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu s-a enervat nimeni man. Trebuie sa privesti serile acestea ca niste iesiri la bere cu baietii, unde inevitabil se mai si injura. Pe mine nu m-ati auzit?

  2. #1722 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    @consol3: Domnu, daca nu ne-ai onorat cu prezenta pe 360. Asa sunt eu in jocuri. Momentan inca nu ne desfasuram, nici eu, nici Grey pentru ca inca nu va cunoastem prea bine pe toti. Cu Rasko sta altfel situatia . Ieri ma amuza regele Cioaba (noul nume al lui Ciaby). Iar ce ma enerveaza, am spus-o de la inceput; botii pe harta in numar mai mare decat jucatorii.

  3. #1723 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu m-as desfasura, da' mi-e ca se supara si nu mai intra cu noi data viitoare

  4. #1724 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    No problem baieti desfasurativa cum vreti...stiu ca Cioab era comic rau aseara la un moment dat am lasat controllerul jos sa rad putin lol "suntem pe ei maaaaa"
    P.S. nu ma zis ca te-ai enervat dar la un mement dat nus tiu cum dreaq m-am sinucis si tu : ce ai facut ma?ai dat cu shotgunul in pamant oricum mie mi-a palcut mult aseeara ...sper sa fie la fel si diseara.

  5. #1725 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    @consol3: Iar ce ma enerveaza, am spus-o de la inceput; botii pe harta in numar mai mare decat jucatorii.
    N-ai jucat tu in turnee, cu clanuri bune, sa vezi cum iti anihileaza botii instant. Merg asa la iures, dar cu putina strategie, sunt praf. In schimb, ce mi se pare chiar naspa, este sa joci impotriva a 5-6 care folosesc C4. Cosmar...

  6. #1726 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Sau RL

    Trebuie sa facem cateva turnee ca pe vremurile bune.

  7. #1727 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Am primit un update la joc astazi. Stiti ceva despre el?

  8. #1728 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    "Some of you may have experienced issues with the Visari Palace mission from the Killzone 2 campaign mode after installing patch 1.28. We�ve received reports of crashes, graphical glitches and general progression issues - particularly when playing from a save game created before patch 1.28. The problem will be fixed with patch 1.29, which is due for release on Thursday , July 23 at 9:00 AM GMT.

    The full list of fixes for this patch is as follows:

    1. Visari Palace - Autarch�s Sanctum - Continue button can cause progression issues on save game created before patch 1.28
    2. Crash - Crash fix for DLC3 "Napalm & Cordite"

    We apologize for the inconvenience, and appreciate your patience in this matter.

    Regards,

    Victor Zuylen
    Editor, Killzone Community"

  9. #1729 SP
    Member playgame's Avatar

  10. #1730 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Baieti,cam cat m-ar costa in total jocul Killzone,DLC-urile si o casca?
    Am inteles ca toate DLC-urile apar intr-un singur pack.
    Planuiesc sa iau jocul in august.

  11. #1731 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    A jucat cineva noile harti?
    Armele noi merg pe toate hartile? sau doar pe cele noi?

  12. #1732 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    A jucat cineva noile harti?
    Armele noi merg pe toate hartile? sau doar pe cele noi?
    O sa le iau azi. Eram prea obosit aseara si aveam nevoie sa ma odihnesc asa ca nu am mai stat pana au aparut. SeikQ stiu ca le-a jucat, poate ne da niste detalii. Din cate imi spunea aseara, armele noi au niste spawn points astfel incat bataliile cele mai mari se dau acum in jurul lor . Nu cred ca vor fi disponibile si pe alte harti.

    ---------- Post added at 10:20 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Baieti,cam cat m-ar costa in total jocul Killzone,DLC-urile si o casca?
    Am inteles ca toate DLC-urile apar intr-un singur pack.
    Planuiesc sa iau jocul in august.

    Mare-i lenea asta....

  13. #1733 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Baieti,cam cat m-ar costa in total jocul Killzone,DLC-urile si o casca?
    Am inteles ca toate DLC-urile apar intr-un singur pack.
    Planuiesc sa iau jocul in august.
    Killzone 2: 195 ron (webpredator) + DLC: 35 ron + headset Sony: 125 ron (ShopTo) = 355 ron

    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    A jucat cineva noile harti?
    Armele noi merg pe toate hartile? sau doar pe cele noi?
    Am jucat doar una dintre harti (Suljeva Cliffside). Armele nu sunt selectabile din meniu ci se gasesc in anumite locuri pe harta, ceea ce inseamna ca nu pot fi folosite pe celelalte harti. Flamethrower-ul este pe harta Suljeva Cliffside iar Bolt-gun-ul este pe Arctower Landing. Din cate am observat, nu apar mai mult de doua arme in acelasi timp.

    Nici nu vreau sa ma gandesc cat team-kill-uri o sa fie pe un server cu friendly fire on pentru a pune mana pe aceste arme.

    Acum ma duc sa joc si cealalta harta.

    P.S.: Vad ca Rasko a fost mai rapid.

  14. #1734 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cum arata Suljeva Cliffside? Seamana cu Pyrhuss Rise?

  15. #1735 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Cum arata Suljeva Cliffside? Seamana cu Pyrhuss Rise?
    Da, seamana cu Pyrhuss Rise insa este mult, mult mai mica. Este cam inghesuiala datorita numarului mare de cladiri, nemaifiind spatiile acelea largi de lupta de pe Pyrhuss. Nu pot sa ma decid care imi place mai mult.

  16. #1736 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Multumesc mult pentru raspuns ReNeGaDe124 ! Am intrebat pentru ca nu stiam cat costa toate DLC-urile.

  17. #1737 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Bolt-gun-ul este pe Arctower Landing.
    Nu am apucat sa-mi iau hartile ... E adevarat ca poti sa tragi cu bolt-gun-ul in pereti sa-ti faci scara din bolt-uri si dupa aia sa te urci pe ele oriunde vrei ???

  18. #1738 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    Nu am apucat sa-mi iau hartile ... E adevarat ca poti sa tragi cu bolt-gun-ul in pereti sa-ti faci scara din bolt-uri si dupa aia sa te urci pe ele oriunde vrei ???
    Nu cred...ai gasii la glitch-uri.....

  19. #1739 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    Nu am apucat sa-mi iau hartile ... E adevarat ca poti sa tragi cu bolt-gun-ul in pereti sa-ti faci scara din bolt-uri si dupa aia sa te urci pe ele oriunde vrei ???
    LOL! Nu poti; munitia cu care trage bolt-gun-ul explodeaza la cateva secunde dupa ce este trasa.

  20. #1740 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    Nu am apucat sa-mi iau hartile ... E adevarat ca poti sa tragi cu bolt-gun-ul in pereti sa-ti faci scara din bolt-uri si dupa aia sa te urci pe ele oriunde vrei ???
    Eu am facut chiar scara rulanta din alea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 112 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts