Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 112 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1521 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    nu s-a mai auzit nimic de vanzarile Killzone 2 ? cate copii s-au vandut ?
    Killzone 2 (PS3) | VG Chartz.com - Video Game Sales Charts, News, Reviews, Cheats, Forums - Nintendo, Sony, Microsoft, Wii, PS3, Xbox360, DS, PSP, PC

  2. #1522 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Cateva milioane , nu am vazut sa scrie un numar mai exact . Oricum peste 2 milioane . A nevermind nu am vazut ca a postat cineva un link ^_^.

  3. #1523 SP
    Manager paul's Avatar
    Major Killzone 2 announcement on next GT TV.
    Gametrailers.com - GameTrailers TV - GameTrailers TV Episode 208 Promo

  4. #1524 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    It's time for some DLC and some Bioshock 2 gameplay!

  5. #1525 SP
    Member cristian77's Avatar
    ce setari de sensivity folositi,pe X si Y? La inceput mi s-a parut tare greoi miscatul tintarului,acum am umblat un pic la sensivity
    in optiuni,si parca e mai ok,dar m-am gandit ca este ceva "ideal" ca si setare

  6. #1526 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    ce setari de sensivity folositi,pe X si Y? La inceput mi s-a parut tare greoi miscatul tintarului,acum am umblat un pic la sensivity
    in optiuni,si parca e mai ok,dar m-am gandit ca este ceva "ideal" ca si setare
    Nu cred ca o sa gasesti setarea ideala...asa e facut, se misca greu de tot si mai e si foarte scurt in SP.Eu deja l-am vandut pe al meu...cred ca l-am tinut doar o saptamana lol

  7. #1527 SP
    Member cristian77's Avatar
    Da,e scurt pentru ca banuiesc ca e dezvoltat mai mult pentru MP.Jocul imi place,controlul se vrea foarte realistic,
    e chestie de obisnuinta

  8. #1528 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Eu deja l-am vandut pe al meu...
    Este cea mai buna alegere pentru d-voastra! Aveti incredere in ce va spun.

  9. #1529 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Este cea mai buna alegere pentru d-voastra! Aveti incredere in ce va spun.
    Daca d-voastra spuneti...o fi, insa tin sa va anunt ca maine primesc altul...il iau ca e la un pret foarte bun (120 lei)...o sa mai joc la el insa daca se iveste vreo ocazie probabil ca o sa-l dau.

  10. #1530 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Se pare ca DLC-ul anuntat va fi un Map Pack (numit "Steel & Titanium") ce va contine 2 harti: The Cruiser si Tharsis Train. Acest DLC va fi lansat pana la sfarsitul lunii aprilie, pretul nu a fost insa precizat.

    Harta "The Cruiser" va fi o reprezentare a navei celor de la ISA, numita New Sun. Iar pe harta "Tharsis Train" vor fi doua trenuri ce merg in paralel, jucatorii putand sari de pe unul pe celalalt; am auzit ceva si de hazarde naturale pe aceasta harta.

    De asemenea, Guerrilla Games a anuntat si un alt Map Pack, ce l-a catalogat drept Retro; cel mai probabil va contine niste harti din Killzone 1/Liberation.

  11. #1531 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ai un link cu informatiile acestea?

  12. #1532 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Eu am citit pe forumul GameTrailers niste thread-uri ale unor useri ce au vizionat GTTV, emisiune in cadrul careia a fost facut acest anunt.

    Uite si link catre unul dintre aceste thread-uri: Video Game Online Forums & Community | Game Platform Discussions for Video Games - GameTrailers.com .

  13. #1533 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    calitate proasta, dar decat nimic...


  14. #1534 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ati luat acel filmulet, Behind the Bullet?
    Arata superb !

  15. #1535 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Ati luat acel filmulet, Behind the Bullet?
    Arata superb !
    Da f tare, cand opresti filmu si rotesti camera, ce efecte superbe, asa si in joc.

  16. #1536 SP
    Junior Member agent4ever's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Harta "The Cruiser" va fi o reprezentare a navei celor de la ISA, numita New Sun....
    .
    Pentru cei curiosi asta e nava new sun ( filmu de inceput al jocului si de unde pleaca jucatorul)
    Attached Images Attached Images kz2intro0087.jpg

  17. #1537 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cum mama incornoratului puteam eu sa folosesc 5x zoom scope on sniper inainte de a avea deblocata medalia pt inprooved rifle scope?

  18. #1538 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Cum mama incornoratului puteam eu sa folosesc 5x zoom scope on sniper inainte de a avea deblocata medalia pt inprooved rifle scope?
    Ai folosit 5X in multi?
    Ciudata faza. O fi vre-un glitch...

  19. #1539 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Ai folosit 5X in multi?
    Ciudata faza. O fi vre-un glitch...
    Da desigur in multi,am observat ca merge cand aveam 6/8 ribons pt improved sniper scope.

  20. #1540 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Si mie mi sa intamplat acelasi lucru,am avut 5x zoom inainte sa fac medalia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 112 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts