Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 16 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 309

Thread: Resistance 2

  1. #181 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Azi am primit si eu resistence 2 ,datorita lui webpredator si cu ocazia asta ii si multumesc,este un joc perfect daca aveti ps3 nu exista scuza ca sa nu-l cumparati cat despre partea de multiplayer e si ea la fel de buna care vreti sa facem un multiplayer dati add la idul meu de psn.

  2. #182 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Azi am primit si eu resistence 2 ,datorita lui webpredator si cu ocazia asta ii si multumesc,este un joc perfect daca aveti ps3 nu exista scuza ca sa nu-l cumparati cat despre partea de multiplayer e si ea la fel de buna care vreti sa facem un multiplayer dati add la idul meu de psn.
    Din curiozitate,cate shootere cu un multiplayer solid ai jucat pana acum?

  3. #183 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Resistance 1,2 si c.s 1.6

  4. #184 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    ...

  5. #185 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    ...
    Si noi ar trebui sa ne dam seama ce incerci matale sa spui prin 3 puncte de suspensie! Mda...

  6. #186 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Ma gandesc ca nu poate fi vorba decat de niste complexe de care suferi.Te dai cu capul de pereti de la primul meu post referitor la Resistance?ca imi amintesc ca te-ai ofticat rau.Sunt sigur ca multi au inteles...Respectivul a jucat doar R,R2 si daca mai zici CS,no comment.Asta era ideea.De la tine aveam oarecum asteptari,am inteles ca ai jucat Gears and ****.De exprimare nu mai vorbesc...matale,nene,esti din provincie?

  7. #187 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Don't go overboard guys.
    Pe un forum se considera ca ai timp sa compui macar o fraza decenta inainte de a da post reply, ca doar nu este un chat / mirc / yahoo. Altfel, unde ajungem ?

  8. #188 SP
    Member Nonelito's Avatar
    R2 arata bine si cat atat. E un shooter solid, dar nu aduce nimic nou in genul FPS. In multi, orice COD il bate la fundulet. Toata lumea joaca cu sniper, fiind overpowered, 1 shot/1 kill, usor de folosit. Oricum, fata de alte FPS-uri, R2 e acolo sus.

  9. #189 SP
    Member slabunator's Avatar
    stie cineva daca se poate scoate auto-aimul?

  10. #190 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    inca nu l-am jucat so... are auto-aim ?!

  11. #191 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    inca nu l-am jucat so... are auto-aim ?!


    Eu nu stiu sa fie autoaim.

  12. #192 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Eu nu stiu sa fie autoaim.
    este clar! si se pare ca e dafault & nedeselectabil
    pui tinta la jumate de metru de un chimera, apesi L1(sau care e zoomul) si exact pe capatana i-o plaseaza

  13. #193 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    extraordinar, eu am jucat si nu am bagat veci de seama

  14. #194 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Bine ca nu e in multiplayer asta

  15. #195 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    chiar am stat sa ma uit atent azi la faza cu auto aimingul .. .dar nu am vazut ... daca exista e minim ... e bun asa cum e.

  16. #196 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Nu este auto-aiming ... Este altceva. O data ce ai focus facut pe arma, si tragi catre un inamic, tinta il urmareste pentru cat timp tii butonul apasat. Este ceva scurt. Avand in vedere cat de greu este aim-ul , eu zic ca este o functionalitate foarte buna. Exista si in multiplayer.

    Ne vedem in joc Romania Resistance.

  17. #197 SP
    Junior Member edy100's Avatar

    please help

    stie cineva daca au fost ceva probleme cu R2 multiplayer zilele astea ? pt. ca de aprox. 2-3 zile nu mai pot juca in retea. nu cred sa fie ceva la conexiunea mea la net pt. ca am putut juca alte jocuri online. thx

  18. #198 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by edy100 View Post
    stie cineva daca au fost ceva probleme cu R2 multiplayer zilele astea ? pt. ca de aprox. 2-3 zile nu mai pot juca in retea. nu cred sa fie ceva la conexiunea mea la net pt. ca am putut juca alte jocuri online. thx
    si eu am avut probleme la jocul online, ma deconecta de multe ori ... cu siguranta e ceva de la serverele lor deoarece imi merg bine celelalte online.

  19. #199 SP
    Junior Member edy100's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    si eu am avut probleme la jocul online, ma deconecta de multe ori ... cu siguranta e ceva de la serverele lor deoarece imi merg bine celelalte online.
    inainte mi se intampla si asa ceva dar mai nou pur si simplu nu mai ma pot conecta (imi da o eroare, dar n-am retinut exact numarul sau).

  20. #200 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    mi se conecteaza, dar ieri m-a dat afara aproape din fiecare joc, ceva eroare de comunicare imi scria.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 16 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-07-2011, 08:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts