Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 16 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 309

Thread: Resistance 2

  1. #221 SP
    Member cristian77's Avatar
    Mda...deci l-am jucat in weekend de l-am rupt...concluzia: un shooter excelent,clasic de la lansare,cum zicea cineva pe thread!
    Zilele urmatoare termin single si intru pe multy...exista clan romanesc,organizare ceva?

  2. #222 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am jucat si eu vreo cateva meciuri pe multi dar sincer sa fiu m-a enervat de numa.La fiecare inamic ucis am vazut ca imi dadea +1 iar la sfarsitul partidei imi aparea Xp +0...pai ce inseamna asta?..asa cand mai promovezi in grad, la toamna care vine?Nu stiu care sa fie pb dar dupa cateva meciuri in care am vazut ca tot 0 imi dadea la experience l-am lasat balta si nici nu cred ca o sa-l mai joc in multiplayer.

  3. #223 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Am jucat si eu vreo cateva meciuri pe multi dar sincer sa fiu m-a enervat de numa.La fiecare inamic ucis am vazut ca imi dadea +1 iar la sfarsitul partidei imi aparea Xp +0...pai ce inseamna asta?..asa cand mai promovezi in grad, la toamna care vine?Nu stiu care sa fie pb dar dupa cateva meciuri in care am vazut ca tot 0 imi dadea la experience l-am lasat balta si nici nu cred ca o sa-l mai joc in multiplayer.
    Domnu, pai normal ca nu ti-a dat XP daca nu ai jucat ranked match!!
    Intra si matale pe ranked match, alege-ti modul de joc preferat si baga mare la XP fara numar!

  4. #224 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Am jucat si eu vreo cateva meciuri pe multi dar sincer sa fiu m-a enervat de numa.La fiecare inamic ucis am vazut ca imi dadea +1 iar la sfarsitul partidei imi aparea Xp +0...pai ce inseamna asta?..asa cand mai promovezi in grad, la toamna care vine?Nu stiu care sa fie pb dar dupa cateva meciuri in care am vazut ca tot 0 imi dadea la experience l-am lasat balta si nici nu cred ca o sa-l mai joc in multiplayer.
    insista te rog cu multiplayer-ul ca e fenomenal.
    o sa te prinda doar ai rabdare pana te prinzi cum functioneaza totul.
    iti recomand si modul cooperative care e iarasi o capodopera.

    da-i direct play ca sa joci RANKED ca sa aduni experienta. Nu cauta manual un joc, sau nu juca private match cu prietenii din lista daca vrei sa cresti in experience.

  5. #225 SP
    Member Solozaur's Avatar
    mi-am luat si eu acuma ps3+resistance2 pack si trebuie sa recunosc ca datorita jocului m-am deci sa imi iau ps.. am urmarit campania virala de pe net si m-a prins bine povestea iar acum ca pot sa-l joc sunt foarte multumit de alegere!

    este fenomenal jocul si sper ca in curand sa devin mai bun la tintit ( e greu de la tastatura+mouse la gamepad), multiplayerul este superb si, zic eu, mult mai tare ca singleplayerul care la unele faze devine stresant ( cameleoni care ataca din unghiuri nasoale, inamici care dau cu armele prin pereti cu mult timp inainte sa intri in contact cu ei)

    PS: nu am avut rabdarea sa citesc tot topicul asa ca daca s-a mai intrebat imi cer scuze: ce parere aveti de el fata de res1? eu am jucat doar demoul la 1 si se vede ca baietii au studiat bine si l-au imbunatatit, si imi pare oarecum rau deoarece vroiam mult sa-l joc si pe primul dar nu pot sa ma obisnuiesc acuma dupa ce l-am jucat pe 2

  6. #226 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    da-i direct play ca sa joci RANKED ca sa aduni experienta. Nu cauta manual un joc, sau nu juca private match cu prietenii din lista daca vrei sa cresti in experience.
    Aaaa...deci asta era treaba de nu-mi dedea mie XP...eu alegeam un game manual, intram acolo si omoram destui la care imi tot scria +1 dar la sfarsitul jocului aparea +0. Am nteles acum care era pb si cred ca o sa-ti urmez sfatul sa vad daca intr-adevar o sa-mi placa pe multiplayer.Thx

  7. #227 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    mi-am luat si eu acuma ps3+resistance2 pack si trebuie sa recunosc ca datorita jocului m-am deci sa imi iau ps.. am urmarit campania virala de pe net si m-a prins bine povestea iar acum ca pot sa-l joc sunt foarte multumit de alegere!

    este fenomenal jocul si sper ca in curand sa devin mai bun la tintit ( e greu de la tastatura+mouse la gamepad), multiplayerul este superb si, zic eu, mult mai tare ca singleplayerul care la unele faze devine stresant ( cameleoni care ataca din unghiuri nasoale, inamici care dau cu armele prin pereti cu mult timp inainte sa intri in contact cu ei)

    PS: nu am avut rabdarea sa citesc tot topicul asa ca daca s-a mai intrebat imi cer scuze: ce parere aveti de el fata de res1? eu am jucat doar demoul la 1 si se vede ca baietii au studiat bine si l-au imbunatatit, si imi pare oarecum rau deoarece vroiam mult sa-l joc si pe primul dar nu pot sa ma obisnuiesc acuma dupa ce l-am jucat pe 2
    Felicitari pentru achizitie. Shooterele cu gamepadul necesita timp de acomodare. Merita sa joci si primul Resistance.

  8. #228 SP
    Member cristian77's Avatar
    Da,merita si primul,il gasesti aici pe forum la un pret bun,in jur de 60-70 ron
    Si vezi ca si tu poti sa tragi "prin pereti" dupa aia

  9. #229 SP
    Member Solozaur's Avatar
    eh pot sa trag doar daca am auger sau cum ii zice..dar pana acuma s-a intamplat ca doar inamicii sa aiba

  10. #230 SP
    Member cristian77's Avatar
    Auger,da,si apesi R2 si ai si protectie
    Auger il iei de la ei dupa ce ii kilaresti cu Carbine sau ce ai tu pe acolo...incearca cu cutitul

  11. #231 SP
    Member Solozaur's Avatar
    am ramas la o misiune fara munitie si au venit pe mine 2 dinaia mari care dau cu o raza alba .. i-am batut cu pusca in cap

  12. #232 SP
    Member cristian77's Avatar
    tragi la greu inseamna,greu ramai fara munitie

  13. #233 SP
    Member Solozaur's Avatar
    pai daca sunt incepator cu gamepadul ..60% din gloante se duc pe langa pana il iau in tinta

  14. #234 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    @solozaur: te rog sa postezi daca ai ceva de spus

  15. #235 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    exista clan romanesc,organizare ceva?
    dada, suntem 14 in clan.

    vezi ca sambata seara este meeting, detalii pe threadul "Intalnire pe PSN"

  16. #236 SP
    Member yoyokid's Avatar
    vreau sa stiu si eu...nu am incercat/nu am jucat nici un resistance...nici demo nici nimic...merita?..normal..mai intai 1..si dupa 2..

  17. #237 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    vreau sa stiu si eu...nu am incercat/nu am jucat nici un resistance...nici demo nici nimic...merita?..normal..mai intai 1..si dupa 2..
    Merita! Joaca R1 prima data ca au legatura.

  18. #238 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    vreau sa stiu si eu...nu am incercat/nu am jucat nici un resistance...nici demo nici nimic...merita?..normal..mai intai 1..si dupa 2..
    Joaca primul Resistance si daca-ti place cumpara-l si pe al doilea. Eu zic ca merita ambele jocuri

  19. #239 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    dada, suntem 14 in clan.

    vezi ca sambata seara este meeting, detalii pe threadul "Intalnire pe PSN"
    Sambata seara? De obicei nu sunt in "apele mele" la orele alea sambata ,dar voi face tot posibilul sa intru sambata asta.Ma duc pe threadul indicat de tine sa vad detaliile,daca nu,iti dau PM
    Mersi si bafta

  20. #240 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ieri am terminat R2 si vreau sa spun ca am fost destul de sceptic in privinta acestuia dar tre sa recunosc ca m-am inselat.Nu am jucat R1 si nu vroiam sa-l joc nici pe asta (nu ma prea omor dupa Sf-uri) dar imi pare bine ca am facut-o si nu pot sa spun decat, ca intr-adevar jocul este superb.Daca va uitati bine la APA din joc veti vedea cat de natural este facuta si cat de bine se misca micile valuri creeate de o anumita miscare...ce sa mai...mi-a placut mult de tot. Bafta tuturor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 16 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-07-2011, 08:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts