Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 309

Thread: Resistance 2

  1. #21 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu ar fi mai bine sa aflam povestea in timp ce il jucam? Eu cel putin prefer asa..

  2. #22 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pe mine ma intriga story line-ul. Daca aflati detalii, let us know
    Da va fi la fel de lung ca rfom1, si co-op campaing va fi de 1h-2h(campaignu separat de 8 playeri)

    Hostile, daca ai jucat rfom1 prin perioada 07 toamna-08 este logic ca este out-dated inspecial ca este un launch title.
    Si nu stii in ce perioada apare beta-ul available la qore?(l-am cumparat in prima zi, trebuie sa'mi fac un abonament)

  3. #23 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    Si nu stii in ce perioada apare beta-ul available la qore?(l-am cumparat in prima zi, trebuie sa'mi fac un abonament)

    Mi-am luat si eu Qore-ul pentru beta la Resistance 2. A 2-a zi l-am sters. Cum e exact cu invitatiile acestea? O voi primi automat cand apare beta-ul? Mai pot dowloada din nou Qore-ul respectiv din moment ce l-am sters?

  4. #24 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    pai de ce l'ai sters? da il poti downloda din nou dute la lista ta de downloads si dai download sau dute direct de unde l-ai cumparat.
    Dupa ce il downlodezi/instalezi te duci la partea cu download din qore( si astepti sa vina octombrie-nov cam pe atunci incepe beta-ul)

  5. #25 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK mersi o sa-l iau din nou.
    L-am sters ca episodul acesta a fost destul de plictisitor.

  6. #26 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Talking Resistance 2

    https://beta.myresistance.net/en-us/...ply%2fBetaForm

    Acum va pute-ti inscrie in beta. Succes!

  7. #27 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Si eu am descoperit astazi signupul pt R2 beta, dar nu ma bag pt ca mi se pare ciudat sa mi se ceara si parola de la cont. Pai ce, nu era de ajuns doar ID-ul? Ca doar daca vreau prin absurd sa pun ID-ul altcuiva, nu-i fac nici un rau, ba chiar un bine.

  8. #28 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    E site-ul certificat de Sony. Nu o sa patesti nimic la cont. Ala e doar ca sa verifice autenticitatea contului.

  9. #29 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Atunci de ce scrie acolo:
    "If you use PLAYSTATION�Network log-in details to access this site, basic information about your PSN account will be shared with the website operator. PSN is not responsible for operation of this website. See Privacy Policy for more information."
    ?

  10. #30 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Si daca iti ia parola care e problema? Parca aveai optiunea de Forgot pass de unde iti schimbi pass-ul si gata.

  11. #31 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Problema e ca poate un dement de la ei imi ia contul si cumpara tot de pe PS Store. Sau orice altceva, dat fiind ca poate vedea cardul si codul secret.

  12. #32 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De ce nu bagi un cont cu care nu cumperi de pe store?

  13. #33 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Ma gandesc ca beta-ul o sa fie accesibil doar de pe contul cu care te-ai inscris, iar contul meu main e deja pe US. Nu-mi fac alt cont pe US doar pt un beta care-mi cere si numarul de la pantofi.

  14. #34 SP
    Member playgame's Avatar

  15. #35 SP
    Member sepet's Avatar
    Va rupe tot !

  16. #36 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    nu'i destul ca eram foarte hyped pentru r2 acum as ucide pentru el , damn daca nar fi atatea titluri bune sezonu asta mi'as cumpara collectors edition

  17. #37 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Se aude ceva cu demo sau beta? Eu mi-am luat episodul respectiv din Qore, parca no. 3 daca nu ma insel.

  18. #38 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Arata din ce in ce mai bine...Beta trebuia sa fie disponibil pt cei cu qore acum in septembrie,s-a amanat pt inceputul lunii viitoare.

  19. #39 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    Si eu am descoperit astazi signupul pt R2 beta, dar nu ma bag pt ca mi se pare ciudat sa mi se ceara si parola de la cont. Pai ce, nu era de ajuns doar ID-ul? Ca doar daca vreau prin absurd sa pun ID-ul altcuiva, nu-i fac nici un rau, ba chiar un bine.
    cum zicea si istrategie, e situl oficial sony, nu iti ia nimeni idul....motivul pt care care trebuie sa pui si parola e chiar acela de a te autentifica tu si a se asigura ei ca nu pui 100 de iduri de oameni, neinteresati de betaul de la resistence 2, si care numa ocupa locurile..so chill, e sigur

  20. #40 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Well, la cate jocuri sunt in perioada asta, mai bine joc ceva full decat un beta. Ce rost sa-mi consum euforia pentru jocul X pe un beta, cand as putea sa ma simt semnficativ mai bine direct in versiunea finala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-07-2011, 08:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts