Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 176 of 246 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 226 ... LastLast
Results 3,501 to 3,520 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #3501 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by 573ph4n View Post
    Cred ca cei mai multi sunt la killzone 3 , si cred ca asa am sa fac si eu ^^ ..
    Blasfemie, reclama si nu in ultimul rand - Offtopic . Rog ca userul sa fie avertizat

  2. #3502 SP
    Member dayday's Avatar
    Salut... Voi cum ati castigat cursa de la sesonal events bonus 5 prima cu vw din 44 ? Eu am facut upgrade la masina la maxim... Dar termin pe locul 6 7 tot timpul

  3. #3503 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    nu cred ca e off-topic. vad ca tot ce apare si nu include numele jocului catalogati imediat drept off-topic. mai off-topic este ce zic eu acum decat ce a zis el. in fine...

    ---------- Post added 03-02-2011 at 07:53 PM ----------

    @dayday: nu era vw din 42?

  4. #3504 SP
    Member dayday's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    nu cred ca e off-topic. vad ca tot ce apare si nu include numele jocului catalogati imediat drept off-topic. mai off-topic este ce zic eu acum decat ce a zis el. in fine...

    ---------- Post added 03-02-2011 at 07:53 PM ----------

    @dayday: nu era vw din 42?
    Nu mai stiu exact ca de 2 zile nu am mai jucat...si as vrea sa iau azi gold ca e ultima zi la bonus 5

  5. #3505 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Nu mai fi atat de naiv, cauta "Official GT5 car list" . Poftim un link cu tot cu poze pentru fiecare masina.

    ONLINE , intra cineva in seara asta ?
    intru eu
    dami add

  6. #3506 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    eu am facut upgrade la cel din 44 ca pe acela il aveam, fara sa imi dau seama ca era nevoie de cel din 42 si nu am putut intra. pacat, ca premiul era parca 2 mil. incearca in continuare. e pacat, mai ales pentru 2 milioane

  7. #3507 SP
    Member dayday's Avatar
    Degeaba... Acum am intrat si deja s a terminat 5

  8. #3508 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    speram sa fie un bug ceva sa apuc si eu maine, dar cine stie ce mai apare...pacat de bani

  9. #3509 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Azi se pare ca e o mare sarbatoare in japonia si alte cateva tari asiatice, deci motiv de slacking la PD

  10. #3510 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    nu cred ca e off-topic. vad ca tot ce apare si nu include numele jocului catalogati imediat drept off-topic. mai off-topic este ce zic eu acum decat ce a zis el. in fine...
    Si ca sa fie si mai offtopic , postul meu era ironic . Cei carora li s-a adresat, l-au inteles

    Am creat lobby la GT5 , daca nu ma aveti in lista PSN Minimize.
    Cine vrea sa intre, va astept.

  11. #3511 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Am reintrat si eu aseara dupa 2 zile de BC2, in Gt5 si mi-am reluat activitatile. Am jucat primele doua bonus din Seasonal 6, (erau ultimele pt mine) si m-am distrat tare cu masinutele alea (mazda si suzuki). apoi am cumparat un Mclaren F1, am schimbat uleiul, am pus racing soft si am scos un 1.51 pe Monza cu el. Cu M5 scot 1.55, asa ca eu cred ca poate mai bine. Cu Zonda scot undeva la 1.40, iar cu masina F1 Ferrari, 1.33. Am setat Zonda mai bine aseara si era mult mai controlabila.

    Foarte bun jocul, placut de jucat, mai ales daca joci si cu volan (si daca eu am cel mai ieftin volan posibil si imi place, ce sa mai zica cei cu G25 etc).

    Pt cei cu Killzone ...e normal sa joace lumea un joc asteptat, dar fiind genuri diferite, dupa ce trece febra noului, o sa se intoarca la vechile amintiri

  12. #3512 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Eu sigur ma intorc la gt 5 deja am inceput sa-i duc dorul dupa 2 zile (din simplu motiv ca si in realiatate imi place mai mult sa conduc decat sa impusc oameni lol ) , am sa intru macar sa fac seasonal events iar daca vreti sa jucam mp intru sigur .

  13. #3513 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    sa-mi dati si mie add sa jucam
    psn: rulzmaker

  14. #3514 SP
    Junior Member pescarus10's Avatar
    aseara am ajuns si eu la level 30 si am luat bronzul la vettel challenge - monza, dupa incercari repetate. celelalte doua presupun ca sunt mult mai grele. mai e mult pana departe...

    ---------- Post added 04-02-2011 at 03:37 PM ----------

    si am si eu o intrebare: daca vreau sa joc online cu voi cum procedam - intru in open lounge si va gasesc acolo
    sau ma adaugati la lista de prieteni si jucam intre noi?

  15. #3515 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by pescarus10 View Post

    si am si eu o intrebare: daca vreau sa joc online cu voi cum procedam - intru in open lounge si va gasesc acolo
    sau ma adaugati la lista de prieteni si jucam intre noi?
    Ne adaugi tu in lista ta de prieteni , valabil si pentru ceilalti care vor sa joace online. Daca suneti noi veniti si vreti sa jucati online cu ceilalti , uitati-va pe prima pagina ca sunt id-urile celor care joaca .
    Dar cei care creaza lobbies de obicei si pe care vreti sa-i aveti in lista e Greyhound, Kobayashi, Minimize, Ffocus, Vagabone (vezi prima pagina PSN id-ul pentru fiecare dintre acestia).

  16. #3516 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Stie cineva ce se intampla cu Sesonal Events?Ca acum este disponibil doar Seria 6.

  17. #3517 SP
    Junior Member pescarus10's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Ne adaugi tu in lista ta de prieteni , valabil si pentru ceilalti care vor sa joace online. Daca suneti noi veniti si vreti sa jucati online cu ceilalti , uitati-va pe prima pagina ca sunt id-urile celor care joaca .
    Dar cei care creaza lobbies de obicei si pe care vreti sa-i aveti in lista e Greyhound, Kobayashi, Minimize, Ffocus, Vagabone (vezi prima pagina PSN id-ul pentru fiecare dintre acestia).
    multumesc, minimize o sa incerc sa intru online diseara sau maine

  18. #3518 SP
    Junior Member Crysty_rup's Avatar
    crysty_rupuk
    id meu

  19. #3519 SP
    Junior Member pescarus10's Avatar
    Intra cineva online?

  20. #3520 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Tocmai ce mi-am luat jocul si sunt level 4 cred, daca intru in mp cu voi, pot sa joc doar cu masinile pe care le detin atm?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 176 of 246 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 226 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts