Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 246 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #3481 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    astept de o saptamana chestii noi la seasonal events dar nimic. nu exista un site unde sunt anuntate sau ceva de genul asta?

  2. #3482 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    astept de o saptamana chestii noi la seasonal events dar nimic. nu exista un site unde sunt anuntate sau ceva de genul asta?
    Din cate stiu update se face in fiecare joi.(cel putin asa scria la news section in main menu)
    Astazi ar trebui sa apara ceva.

  3. #3483 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Ar fi trebuit sa apara la ora 05:00 azi, dar pana acum nu este nimic, doar Online Dealership.

  4. #3484 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Da....am deviat putin de la subiect si mi-am cerut scuze. Pana la urma insa.....tot legat de ,,anduranta consolei" vis a vis de ,,cursele de anduranta din GT5", era vorba.
    Nu am inteles insa ce ai vrut sa spui cu ....,,nu as vrea sa fie nevoie sa intervin"!!!
    Am luat-o ca gluma de prost gust sa stii!!!....ca doar nu te erijezi acum in taticul meu care ma bate la fund cand sunt rau, sau in cine stie ce tartore care taie si spanzura pe aici pe topicul asta....si care imi da voie, sau nu, sa spun una sau alta,...chiar si fiind oftopic.
    Dupa discutiile pe care le-am avut in privat cu GreyhounD, doresc sa corectez aici, cele scrise de mine mai sus.
    Nu am stiut ca GreyhounD este moderator, calitate in care avea tot dreptul sa intervina si sa ne atentioneze pe noi, cei care eram oftopic.
    Eu am crezut ca este doar un simplu user, care iritat de postarile noastre, a simtit nevoia sa ne puna putin la respect, cu aroganta.
    Regulamentul trebuie respectat atat de mine cat si de toti ceilalti, asa ca, in acest context, avertizare lui GreyhounD este corecta si la obiect. Imi cer scuze fata de el pentru modul nediplomatic in care m-am adresat.
    Nu fac acest gest, de frica sa nu fiu banat sau exclus de pe forum, ci din dorinta de a reabilita imaginea de moderator a lui GreyhouD, pe care poate am patat-o putin prin postarea mea pripita, in necunostinta de cauza.

  5. #3485 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Acum ca lucrurile au fost clarificate si s-a revenit la joc, cu toate ca nu era necesar sa postezi vreo scuza, in online cand ne vedem si noi?

  6. #3486 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Acum ca lucrurile au fost clarificate si s-a revenit la joc, cu toate ca nu era necesar sa postezi vreo scuza, in online cand ne vedem si noi?
    Daca vreodata aveti nevoie de unul care sa ia fum in nas de la voi, chemati-ma online!
    Din pacate pentru mine, abilitatile mele de pilot online, lasa mult de dorit, asa ca evit acest mod de joc.
    Prefer doar modul singleplayer...unde gameri ca mine, se simt mai in largul lor.

  7. #3487 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Experienta adevarata, din punctul meu de vedere evident, vine tocmai din multiplayer. Acolo ai ocazia sa inveti foarte multe lucruri si sa-ti imbunatatesti calitatile de pilot virtual. Atata timp cat se joaca curat, nu conteaza cat esti de rapid.

  8. #3488 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ce-mi doresc sa joc si eu cu voi...

  9. #3489 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Experienta adevarata, din punctul meu de vedere evident, vine tocmai din multiplayer. Acolo ai ocazia sa inveti foarte multe lucruri si sa-ti imbunatatesti calitatile de pilot virtual. Atata timp cat se joaca curat, nu conteaza cat esti de rapid.
    Am facut intr-o zi cateva curse cu userul tibikimi, si nu cred ca a fost foarte incantat de busiturile pe care i le-am tras cand ma chinuiam sa incerc sa-l depasesc in viraje,....insa involuntare. Ma stresa faptul ca nu mai jucam cu un oponent virtual, ci cu unul real, si tot straduindu-ma sa nu-l ating, sa nu-l bruschez,....mai loveam si parapetii, nu mai reuseam sa ma mentin pe trasa ideala,....in fine, parca nu mai eram eu. Apoi, cand tibi se desprindea si o lua in fata, nu-l mai puteam ajunge din urma.
    Pentru mine e clar, online-ul nu-i de mine. La varsta pe care o am, nu mai pot sa tin pasul cu voi, nu mai am finetea si precizia necesara pentru a face fata cu brio intr-o cursa pe bune, cu playeri reali.

  10. #3490 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In timp te obisnuiesti si cu online-ul, nici eu nu am jucat foarte mult, dar pe net conteaza si masina sa stii, am observat asta in putinele curse pe care le-am facut. De maine o sa pot si eu sa joc online cu voi

  11. #3491 SP
    Junior Member pescarus10's Avatar
    salut! sunt nou pe forum si am o intrebare: ce setari ar fi recomandate pentru a castiga Sebastien Loeb Rally Challenge
    Ma refer la driving options - abs, tcs, asm
    n-am reusit nici macar bronzul.
    Multumesc anticipat

  12. #3492 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    tcs pune-l la zero, in rest lasa-le asa cum sunt. eu am scos aur usor asa

  13. #3493 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Cauta pe google gt5 car list. Daca gasesti acolo vreo Dacie esti tare!lollollollol
    DACIA
    Dacia 500 Lastun '82
    Dacia 1304 Pickup '83
    Dacia 1305 Pickup '83
    Dacia 1410 Sport Coupe '81
    Dacia Super Nova '03
    Dacia Logan Sedan '05
    Dacia Logan Steppe Concept '06
    Dacia Logan MCV Wagon '07
    Dacia =un named= Super Affordable Car '10

    ARO/CROSSLANDER
    Crosslander CL 244 '05
    Crosslander CL 330 '05


    ?

  14. #3494 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    omule alea sunt liste fake. nu mai fi asa naiv

  15. #3495 SP
    Junior Member pescarus10's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    tcs pune-l la zero, in rest lasa-le asa cum sunt. eu am scos aur usor asa
    ms pentru raspuns
    dar tcs sa il pun la 0 la toate probele, si la dirt si la snow?

  16. #3496 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    DACIA
    Dacia 500 Lastun '82
    Dacia 1304 Pickup '83
    Dacia 1305 Pickup '83
    Dacia 1410 Sport Coupe '81
    Dacia Super Nova '03
    Dacia Logan Sedan '05
    Dacia Logan Steppe Concept '06
    Dacia Logan MCV Wagon '07
    Dacia =un named= Super Affordable Car '10

    ARO/CROSSLANDER
    Crosslander CL 244 '05
    Crosslander CL 330 '05


    ?
    ))))))))

  17. #3497 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by pescarus10 View Post
    ms pentru raspuns
    dar tcs sa il pun la 0 la toate probele, si la dirt si la snow?
    da, cand ai curse de raliu il pui la 0. trebuie doar sa franezi din timp si sa accelerezi atunci cand trebuie. e destul de greu, dar mult mai usor cu tcs la 0. si la cursa pe zapada ai sa vezi ca e mai usor, eu am ajuns in acelasi timp cu loeb

  18. #3498 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    omule alea sunt liste fake. nu mai fi asa naiv
    oricum am sa vad eu... voi fi cu ochii in patru

  19. #3499 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    oricum am sa vad eu... voi fi cu ochii in patru
    Nu mai fi atat de naiv, cauta "Official GT5 car list" . Poftim un link cu tot cu poze pentru fiecare masina.

    ONLINE , intra cineva in seara asta ?

  20. #3500 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Cred ca cei mai multi sunt la killzone 3 , si cred ca asa am sa fac si eu ^^ .Dar totusi daca e nevoie de mai multa lume si vreti sa jucati puteti sa imi dati un pm si intru.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 246 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts