Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 501 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 ... LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #1581 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Super idee ,Khan ! Acolo putem vorbi ce ma inceput sa vorbim aici , dar nu fac eu thread-ul .
    De ce? Vrei sa ne omori in fiecare zi pe spambox?Parca ai 5 ani

  2. #1582 SP
    Member octav's Avatar
    cum iti permiti sa spui ca nu te intereseaza ce note ia el la scoala???...mai ai putin si iei ban pentru decalartia asta

  3. #1583 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Gata am facut eu thread-ul ! De acum nu mai zic aici nimic de la scoala

  4. #1584 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Gata am facut eu thread-ul ! De acum nu mai zic aici nimic de la scoala
    Thx Jesus,for listening.

  5. #1585 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Vezi ca daca stai mult pe langa fete intrii in "friend zone" si cand vrei sa iesi, dracul te mai scapa de acolo. Femeile au nevoie de testosteron, mai stai si tu cu baietii, mai ragaiti dupa o bere, dati un scandenberg..
    Nu imi pasa de friend zone- nu ma incurc cu colegele...am deja pe cineva.
    Colegii mei sunt niste dobitoci, doar 3-4 mai rasariti...cu aia mai am ce discuta...dar restul inca nu s-au coborat din copac

  6. #1586 SP
    Banned Mario's Avatar
    Doamne,am fost ieri in parc cu niste colegi ,deci erau vreo 2 copii de 6 7 8 ani bai si s-au pus pe banca sa se joace ,si copii care mai erau pe acolo si se jucau normal ca niste copii in parc,au mers sa vada cum se joaca aia 2 ce generatie de copii disperati.In loc sa iasa cu bicicleta sa se joace sau dus pe banca sa se joace

  7. #1587 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Nu imi pasa de friend zone- nu ma incurc cu colegele...am deja pe cineva.
    Colegii mei sunt niste dobitoci, doar 3-4 mai rasariti...cu aia mai am ce discuta...dar restul inca nu s-au coborat din copac
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Doamne,am fost ieri in parc cu niste colegi ,deci erau vreo 2 copii de 6 7 8 ani bai si s-au pus pe banca sa se joace ,si copii care mai erau pe acolo si se jucau normal ca niste copii in parc,au mers sa vada cum se joaca aia 2 ce generatie de copii disperati.In loc sa iasa cu bicicleta sa se joace sau dus pe banca sa se joace
    http://www.consolegames.ro/forum/f35...ari-la-scoala/

    Acolo,ce naiba.

  8. #1588 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cat despre scoala si colegi...eu prefer sa stau pe langa fete ( macar am ce invata de la ele- studiez "inamicul"). Si am o colega de banca extraordinara pe care o pot numi chiar sora
    Doamne mor de ras ....cat sa imi iasa acidu pe nas ...si faceti schimb si de tampoane? Sorry dar stau si ma gandesc la fostele mele colege de liceu apropiate care mai devreme sau mai tarziu am ajuns in punctu unde tu cu colega ta il numiti incest

  9. #1589 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sony Ericsson Aino - Full phone specifications

    - Remote play for Playstation 3

    ...nu vrea nimeni un telefon cu 5 mpx, filmare 640*480... cu 250ron? ( http://www.consolegames.ro/forum/f45...-samsung-g600/ )

  10. #1590 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ps3 Media Server + ps3 + psp = ownage looney toons pe wc

  11. #1591 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    ma gandesc la fostele mele colege de liceu apropiate care mai devreme sau mai tarziu am ajuns in punctu unde tu cu colega ta il numiti incest
    Been there, done that

  12. #1592 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am si eu nevoie de ajutor . vreau sa fac dintr-un mp3 un ringtone, adica sa scurtez melodia si sa incepa de unde vreau eu. am incercat 2 programe pana acum si nici unul nu a functionat Audacity si mp3 cutter. Stiti cumva alt progam mai bun?

  13. #1593 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    am si eu nevoie de ajutor . vreau sa fac dintr-un mp3 un ringtone, adica sa scurtez melodia si sa incepa de unde vreau eu. am incercat 2 programe pana acum si nici unul nu a functionat Audacity si mp3 cutter. Stiti cumva alt progam mai bun?
    Cool MP3 Splitter. Eu ăla-l folosesc mereu...and it's free. (guide)

  14. #1594 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    GoldWave il folosesc de vreo doi ani si e cel mai bun (din punctul meu de vedere).

  15. #1595 SP
    Member octav's Avatar
    ce plictiseala....

  16. #1596 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    ce plictiseala....
    Ce spamer....crezi ca ne intereseaza?

  17. #1597 SP
    Member octav's Avatar
    nu inteleg cu ce te deranjeaza ce am spus... nu sunt spammer, stai linistit. chiar as fi de acord daca sar elimina posturile de pe offtopic

  18. #1598 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    am si eu nevoie de ajutor . vreau sa fac dintr-un mp3 un ringtone, adica sa scurtez melodia si sa incepa de unde vreau eu. am incercat 2 programe pana acum si nici unul nu a functionat Audacity si mp3 cutter. Stiti cumva alt progam mai bun?
    eu folosesc nero wave editor...l-am descoperit din greseala prin pc si e super usor de folosit.

  19. #1599 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nu stie nimeni daca pot sa vad cati bani am pe card la BCR online ?

  20. #1600 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Nu stie nimeni daca pot sa vad cati bani am pe card la BCR online ?
    Pe site-ul bcr in coltul stanga-sus
    https://www.bcr.ro/casserver/login?s...73246&status=3
    Dar trebuie sa mergi la banca si iti faci un cont intai. La ING costa numai 3lei pe luna aceasta optiune deci presupun ca si la bcr cam tot atat costa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 501 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts