Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 257 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #1901 SP
    is the man! trickz's Avatar

  2. #1902 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ahahahahahah!!!11111unuuunununun

    Professional Gamers League - View Single Post - Discutii @ messenger


    ...mama lui aici! Probabil cauta gather mid++

  3. #1903 SP
    Senior Member huber's Avatar
    IEEEEEE a castigat Romania cu Rusia la tenis vai ce meci frumos bravo baieti maine doua victori

  4. #1904 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    IEEEEEE a castigat Romania cu Rusia la tenis vai ce meci frumos bravo baieti maine doua victori
    trickz e cu tenisul cred ca e interesat,si eu l-am vazut si a fost super(nu am vazut chiar tot)

  5. #1905 SP
    Senior Member huber's Avatar
    eu tot l-am vazut chiar nu am crezut ca mai revine romania de la 2-0 pt rusia dar uite ca a revenit ce meci frumos de povestit nepotilor

  6. #1906 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    consolegames.ro are cumva trader rating?

  7. #1907 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Nu inca nu.

  8. #1908 SP
    Senior Member huber's Avatar
    are , ce vorbesti acolo consol3, si in loc de stele are patrate rosi uitate la treadul cu eT
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  9. #1909 SP
    Manager paul's Avatar
    TRADER nu THREAD.

  10. #1910 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    THX paul,trader rating este pe computergames

  11. #1911 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...aici e alternativa.

  12. #1912 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Oricum,Monky a spus intr-un thread ca in curand va aplica un sistem de trader rating,toate se fac incet si f.bine pe site-ul asta,pt. asta nu putem decat sa ii multumim lui Monky eu sper in viitorul apropriat ca acest site sa fie pe un loc fruntas in top ranking

  13. #1913 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    TRADER nu THREAD.
    da scuze acuma am vazut

  14. #1914 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Acuma e pe OTV nebunu' din TIR. Doamne! lol - �și justifică el manifestările de la volan...etc.

  15. #1915 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    pai si acum ca ma simt mai bine si nimeni nu a observat ca am zis ca sunt bolnav..eram pe moarte...noroc cu isus ca a venit in vizite pe la mine si am spamuit ceva timp.
    este vremea ca eu sa imi iau tronul de drept ca the best story teller de pe forum....


    se facea ca noapte sa se schimbe cu ziua...deci dumnezeu a hotarat ca vrea noapte in loc de zi si zi in loc de noapte...si a stat si sa gandit ceva zile pe tema asta...ca doar daca era sa faca schimbarea, ar trebui sa faca ori o noapte dubla...ori o zi dubla..si asa a decis ca o sa fie potop..si la trimis pe isus in cautarea unui barbos cu plete albe de mos craciun sa adune cate o pereche din fiecare animal de peste tot de pe glob(foarte credibil de altfel) si sa constriasca o barcutza (si mai credibil) in care sa indese toate astea si sa aiba grija sa se imperecheze bine,evident ca sa nu iasa mutanti...si asa barbosul a facut ce ia poruncit preamaretul isus mantuitorul...pana la urma dumnezeu a decis sa fie doua nopti si asa va schimba ciclul...evident a inceput sa ploua, sa inorat, si a plouat 3 zile..la final mos craciun a luat o vrabioara mai lovita si a dat-o afara din barca fara motiv..
    isus sa intalnit dupa aceea intr-un bar plin de oameni dotati cu mos craciun...salvatorul care a creat o barca intr-o singura zi si a adunat cu sania lui cu zurgalai cate o pereche din fiecare rasa de animal de pe pamant..au stat in bar toata noaptea si m-au barfit pe mine ca eram bolnav in tot acest timp...

  16. #1916 SP
    Diesel k1du's Avatar
    sekhemet, te sfatuiesc sa scrii o carte.Cred ca ar fi foarte populara lol

  17. #1917 SP
    Manager paul's Avatar
    sekhemet avatarul are legatura cu tine ?

  18. #1918 SP
    Diesel k1du's Avatar
    ala era in camasa de forta.Nu cred ca a ajuns sekhemet asa desi, la cate povesti spune (ciudate) cred ca a cam innebunit.

  19. #1919 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    sekhemet avatarul are legatura cu tine ?
    nice one

  20. #1920 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Damn, am 4 trofee acum. Ar trebui sa ma exclud din lista premiantilor, nu ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 257 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts