Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 312 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #2121 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    pe pagina 105 a postat Dudel raspunsuriile

  2. #2122 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Raul25 View Post
    A facut cineva testul de calificare (https://www.mturk.com/mturk/requestq...8KBLIVEBU16XPM) pentru HIT-ul de la Quality Reviews (https://www.mturk.com/mturk/searchbar?selectedSearchType=hitgroups&requesterId =A167CVK0TN5P29#)?

    LE: Toate bifate la Other, am obtinut 75 Deci sunt doar 5 siteuri din lista respectiva care nu se incadreaza la other...
    Ma dispera. Ba 80. Ba 85. Ba 70. Ba 90.

  3. #2123 SP
    Banned Mario's Avatar
    Mai dar numai apar odata ala de la ProdUniversevreo 500k sa nu poata sa le respinga...dar am o intrebare care ma macina de mult,daca ei tot controleaza daca gresim sau nu,de ce nu le fac chiar ei,ca si asa ne controleaza?

  4. #2124 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Cum ai facut testu,da raspunsurile?Pai normal ca ai primit la toate sunt 40 k....
    Mario, daca nu stii sa faci testul ala, inseamna ca ai ceva probleme cu Engleza. Sunt date toate mura-n gura, chiar daca nu sunt bune raspunsurile postate aici, ca vad ca fiecare obtine alt rezultat, le poti face singur! Am facut eu acum si am primit 88, si mai mult de 2 minute nu mi-a luat, cu tot cu citirea pdf-ului cu instructiuni. Ce-i asa greu? Sau vrei sa faci numai click, click ca robotul?

  5. #2125 SP
    Junior Member Raul25's Avatar
    Inclin sa cred ca nu se controleaza fiecare HIT in parte, ci doar un anumit procentaj din cele facute de tine. Sistemul, cred eu, este similar celui folosit de Dolores Labs care introduc anumite HIT-uri cu raspunsuri cunoscute pentru a stabili acuratetea cu care lucrezi.

  6. #2126 SP
    Banned Mario's Avatar
    Am primit 0 la ala njuj de ce...si acuma nu-l mai pot face pana la o anumita data.

  7. #2127 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Mai dar numai apar odata ala de la ProdUniversevreo 500k sa nu poata sa le respinga...dar am o intrebare care ma macina de mult,daca ei tot controleaza daca gresim sau nu,de ce nu le fac chiar ei,ca si asa ne controleaza?
    Adica tu esti revoltat pe faptu' ca astia de la produniverse au tupeul de a te controla pentru o munca pe de 5-6 secunde care mai e si platita ?

  8. #2128 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Am primit 0 la ala njuj de ce...si acuma nu-l mai pot face pana la o anumita data.
    deci NU ai cum sa iei 0 scuze dar trebue sa ai probleme la mansarda sa primesti 0!

    calificarea e foarte usorara.

  9. #2129 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Iti zice ca ai trecut testul cu scorul 0, dar scorul il primesti pe email, si iti apare mai incolo la calificari. Ai zice ca e prima calificare pe care o obtii.

  10. #2130 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Woooo am iPodul in Bucuresti. Maine cred ca imi vine !

  11. #2131 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Mai dar numai apar odata ala de la ProdUniversevreo 500k sa nu poata sa le respinga...dar am o intrebare care ma macina de mult,daca ei tot controleaza daca gresim sau nu,de ce nu le fac chiar ei,ca si asa ne controleaza?
    Eu am facut ~400 de hituri de la ProdUniverse(recent) si nu mi-a dat la niciunul reject

  12. #2132 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Astia cu How To Videos platesc ?

  13. #2133 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Astia cu How To Videos platesc ?
    platesc da nu de fiecare data . Sansele is 50-50 (la mine cam asa au fost )

  14. #2134 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Uitati dovada ca Mario si'a dat ultimul neuron pentru un hit)A ajuns sa ia 0 la o calificare la care daca le pui la nimereala iei 50)

  15. #2135 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Hahahah am 0.01 $ in cont lol

  16. #2136 SP
    Banned Mario's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Iti zice ca ai trecut testul cu scorul 0, dar scorul il primesti pe email, si iti apare mai incolo la calificari. Ai zice ca e prima calificare pe care o obtii.
    Pastilutza cred ca ai tu o problema...

  17. #2137 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Eu "credca" am tot dreptul sa te iau la misto tot restul vietii la ce faze mi'ai facut pe mess....copil de 13 ani.

    Ontopic: https://www.mturk.com/mturk/preview?...3ASX8V0FN7C07D

  18. #2138 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...Y7NY8ZR683XVAZ
    Astea is bune si cele cu compare.(Dati un search la compare si gasiti. Calificarile au numai 4 intrebari fiecare)
    Spor

  19. #2139 SP
    Banned Mario's Avatar
    Dar de ce nimeni nu face image taggin?.

    ---------- Post added 25-03-2010 at 07:51 PM ----------

    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Eu "credca" am tot dreptul sa te iau la misto tot restul vietii la ce faze mi'ai facut pe mess....copil de 13 ani.

    Ontopic: https://www.mturk.com/mturk/preview?...3ASX8V0FN7C07D
    Nici n-am id-ul tau,despre ce vorbesti?

  20. #2140 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    pentru ca se platesc prost pentru 10-11 secunde cat dureaza

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 312 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts