Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 312 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #1921 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Parca faceai 250 pe ora,cum faci 800 acuma?

    ---------- Post added 17-03-2010 at 11:44 PM ----------

    1k hituri in aproape 3 ore jumate,huu iau o pauza.
    eu dau TAB si bifez cu Space
    eu cu TAB si sageata stanga/sageata dreapta . Fiecare cu metoda lui
    ...

  2. #1922 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Parca faceai 250 pe ora,cum faci 800 acuma?
    800 de hit-rui in 2 ore . deci 400 de hit-uri(aproape ) pe ora . Inainte foloseam mouse-ul . Acuma is Lord of the (Key)Boards . Get it ?

  3. #1923 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Doamne ce greu imi merge Mturk-ul.

    BTW:1600 de hituri pana acum.Inca 1400 si iau si un Wii:X:X:X.Dupa Wii intru in concediu.

  4. #1924 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Eu am alta metoda.Dau ctrl+rotita ca sa micsorez pagina,astfel incat sa intre cat mai multe intrebari.Apoi deschid un nou tab si lucrez in amandoua.Astfel reduc timpul de incarcare a paginii la 0.Cu metoda asta am reusit sa fac 800 de HITuri in 90 min.Sper ca am fost de ajutor.

  5. #1925 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    hiturile prod universului sunt acceptate chiar daca sunt facute aiurea ?

  6. #1926 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Frumos ar fi sa nu le facem aiurea, ca sa avem si mai incolo ce lucra.

  7. #1927 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Eu am alta metoda.Dau ctrl+rotita ca sa micsorez pagina,astfel incat sa intre cat mai multe intrebari.Apoi deschid un nou tab si lucrez in amandoua.Astfel reduc timpul de incarcare a paginii la 0.Cu metoda asta am reusit sa fac 800 de HITuri in 90 min.Sper ca am fost de ajutor.
    ms pt sfat . merge de minune . pana se incarca al 2lea tab eu deja is la jumatatea primului . foarte tare

  8. #1928 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Pai eu pana acu' asta am facut si m-am ales cu 3 $ , in timp ce puteam scoate lejer 10 dolarei . Asa ca nu stiu cat de normal ar fi ca eu sa termin 100 'cinstite' in acelasi timp ce altu face 1000 aiurea.

  9. #1929 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by GhostyAbudy View Post
    Pai eu pana acu' asta am facut si m-am ales cu 3 $ , in timp ce puteam scoate lejer 10 dolarei . Asa ca nu stiu cat de normal ar fi ca eu sa termin 100 'cinstite' in acelasi timp ce altu face 1000 aiurea.
    eu fac la fel de repede si alea "cinstite" si alea "necinsite" . Si daca ei totusi iti dau bani care ii poti folosi , ar fi frumos sa le faci totusi calumea . Eu asa fac . Nu mi-ar placea sa faca cineva ceva pentru mine numa de umplutura si dupaia sa ii dau la fel de multi bani ca si cum ar fi muncit cum trebuia de la bun inceput .Dafiecare ace cum vrea

  10. #1930 SP
    Member SpitFire's Avatar
    5000, iar sunt zombie.

  11. #1931 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    eu facui 3000
    continui maine daca mai prind

    of fac cam greu la ele ,nu stiu ce are calculatoru dar timpu de incarcare ma maananca

  12. #1932 SP
    Banned Mario's Avatar
    Pai eu am loading time 1-2 sec la mine nu prea are sens sa fac cu tabs ca pana schimb tabu deja mi s-a incarcat celalalt hit.

  13. #1933 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar

  14. #1934 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Ce cuvinte au inceput sa-ti ceara sa bagi lol Marijuana, Cannabis lol o dau pe droguri baietii lol

  15. #1935 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu cred că mă bag la traduceri din Japoneză �n Engleză sau invers $1.00 pe hit - good stuff.

  16. #1936 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Scoti cateva mii de dolari
    Pacat ca nu stiu japoneza sau chineza ca faceam

  17. #1937 SP
    Junior Member danyristea's Avatar
    daca stiai japoneza aveai salariu de mii de euro ca traducator nu aveai nevoie sa stai sa faci pe mturk

  18. #1938 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by danyristea View Post
    daca stiai japoneza aveai salariu de mii de euro ca traducator nu aveai nevoie sa stai sa faci pe mturk
    Păi eu traduc 4 fun și oricum nu-s expert (am bani - dacă am nevoie de ceva-mi cumpăr). Nu dorm pe mturk. Astai a 2-a oară c�nd intru...traduc 6 hit-uri (sau c�te sunt acolo) de la WikiTrans și gata. Mai intru peste 2 luni sau c�nd-mi mai aduc aminte

    Eu toată ziua mă joc și mă dau cu RAM-ul prin skate/dirt park lol - și mai merg la cursuri c�nd e cazul (n-am timp de altceva)

    mturk, lockerz, altele - 4 fun

    *p.s.

    Și pe lockerz am vreo 2200+ de ptz. Nu-i folosesc niciodată. �mi place să-i str�ng lol - ronanstr�ngetot

    salut

  19. #1939 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    mia venit ps2-ul de la lukiegames si nu am platit nimic la vama desi a depasit 40$ ciudat.

  20. #1940 SP
    Member Szergiu's Avatar
    a depasit cu mult?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 312 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts