Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 183 of 312 FirstFirst ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 283 ... LastLast
Results 3,641 to 3,660 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #3641 SP
    Member yyomax's Avatar
    au fost 13000 la question....a fost ceva...am facut doar 100 eu...ca am plecat....

    nici eu nu mai fac la classify ...nici nu stii cand refuza si strica ratia...

  2. #3642 SP
    Member antifacat's Avatar
    mie mi-a busit-o calumea...aveam atunci 98.9si cu alae 377 respinse m-am dus la 93...acum ma chinui sa o refac...fac numai alea de incredere...si mai sunt uneori de 0.0...le fac pentru ratie

  3. #3643 SP
    Member yyomax's Avatar
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...SJBO6L92HKK01N
    classify this advertiser...

    la asta ce trebuie facut???

  4. #3644 SP
    Member eecode's Avatar
    Scrie numele reclamei sau a produsului in casuta "Find the name of the product that is being advertised:" si vezi daca il gasesti acolo. Da click pe el daca e. In cazul in care nu este, scrie reclama si da-i paste in casuta "Can't find what you're looking for?".
    Citeste ca intelegi imediat din HIT. IN 5min vom avea si de 5 centi.

  5. #3645 SP
    Member yyomax's Avatar
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...R2UQ5JG8X4V04D

    hit bun..

    ---------- Post added 16-12-2010 at 08:59 PM ----------

    X-Narrow Narrow Medium Wide X-Wide
    4A, 3A, 2A, A B(N), C D(M) E, 2E 3E, 4E, 5E, 6E

    aici la marimiti la adidasi ce inseaman la mediu...(D...si M)

  6. #3646 SP
    Member Florin27's Avatar
    As dori si eu o lista cu selleri care trimit in RO cu shipping cat mai mic care au hdd-uri..

  7. #3647 SP
    Member yyomax's Avatar
    baaaaa...is satul cand vand hit-uri doar de la dolores labs...aia vor sa muncesti pe "gratis"....nu-mi plac deloc hit-urile lor....

  8. #3648 SP
    Member antifacat's Avatar
    Quote Originally Posted by yyomax View Post
    baaaaa...is satul cand vand hit-uri doar de la dolores labs...aia vor sa muncesti pe "gratis"....nu-mi plac deloc hit-urile lor....
    asta vorbeam si eu cu un amic.....nu e nici o proportionalitate intre cat platste si ce munca se face...plus ca din fiecare intrebare sar mii de ramurele...e nebuna la cap..

  9. #3649 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    As dori si eu o lista cu selleri care trimit in RO cu shipping cat mai mic care au hdd-uri..
    Pe Amazon shipping cat mai mic la electronice insemana undeva la 20-30$.



  10. #3650 SP
    Member antifacat's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    As dori si eu o lista cu selleri care trimit in RO cu shipping cat mai mic care au hdd-uri..
    si aici au cateva la ship foarte mic
    Bostic Outfitters @ Amazon.com: hdd

    ---------- Post added 19-12-2010 at 11:56 AM ----------

    apropo de componente de calculator? a comandat cineva? stiu ca nu se plateste vama pentru ele...stie cineva mai multe detalii??

  11. #3651 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by antifacat View Post
    si aici au cateva la ship foarte mic
    Bostic Outfitters @ Amazon.com: hdd

    ---------- Post added 19-12-2010 at 11:56 AM ----------

    apropo de componente de calculator? a comandat cineva? stiu ca nu se plateste vama pentru ele...stie cineva mai multe detalii??
    Ba sigur ca platesti. Eu am avut noroc ca a fost cutia cu un HDD de 1TB mica si m-au lasat in pace. Desi scria 110$ pe ea.

  12. #3652 SP
    Member antifacat's Avatar
    wow...asta da bafta...am mai patit si eu la unele produse care aveau pret destul de mare,...mda...deci pana la urma se ajunge la mila vamesului

  13. #3653 SP
    Member Florin27's Avatar
    Si o lista cu toti selleri care au electronice?Nu neaparat hdd-uri..

  14. #3654 SP
    Member Szergiu's Avatar
    se plateste si la componente...
    odata am scapat desi la valoare era 150$...in rest am vorbit cu seller'ul si a schimbat valoarea...

    ---------- Post added 18-12-2010 at 10:16 PM ----------

    amazonul e gigantic...
    dar a postat eecode ditamai lista cu selleri cu cateva pagini in urma.

    recomand
    Amazon.com At a Glance: ecminitx@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/11Ne7NPiM7L.@@AMEPARAM@@11Ne7NPiM7L
    trimite pachetele foarte repede,e de acord sa schimbe valoarea...eu am luat de la el 2 procesoare, un amd quad core 965 black ed,si un triple core ..
    si poate aduce cam orice produs (chiar daca nu il are la vanzare)
    e si ieftin...

  15. #3655 SP
    Member antifacat's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    Si o lista cu toti selleri care au electronice?Nu neaparat hdd-uri..
    de la firma aia de mai sus care am postat-o poti sa iei orice componenta de calculator...sau electronice

  16. #3656 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    Si o lista cu toti selleri care au electronice?Nu neaparat hdd-uri..
    Se lucreaza la una...

  17. #3657 SP
    Member Florin27's Avatar
    As dori sa comand asta Amazon.com: Haier MWM0701TW 700 Watt Countertop Microwave, White: Bostic Outfitters@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/21Hlwonw26L.@@AMEPARAM@@21Hlwonw26L A comandat cineva de la ei?Sunt seriosi?Sau au altii cuptoare cu microunde mai ieftine?

  18. #3658 SP
    Member antifacat's Avatar
    [QUOTE=Florin27;499126]As dori sa comand asta Amazon.com: Haier MWM0701TW 700 Watt Countertop Microwave, White: Bostic Outfitters@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/21Hlwonw26L.@@AMEPARAM@@21Hlwonw26L A comandat cineva de la ei?Sunt seriosi?Sau au altii cuptoare cu microunde mai ieftine?[/Q
    uita-te ce comentarii au ...feedback...par a fi seriosi,,,incearca ,,,daca nu ti-l trimite vei avea banii inapoi oricum

  19. #3659 SP
    Member Szergiu's Avatar
    La un cuptor cu microunde ca ala trebuie transformator de curent 220 la 110v....
    Care la noi costa cam 300 ron...deci nu face cuptorul...
    Eu iti recomand sa cumperi ceva mic si de valoare...stick uri,brichete zippo,placute ram,...etc...pe care le vinzi la noi si cumperi un cuptor cu microunde cu garantie si ce mai vrei tu...

  20. #3660 SP
    Member yyomax's Avatar
    voi mai faceti hit-uri de la photomod??...ca eu nu prind deloc...ori nu is calificat...ori nu stiu de ce...am ratie 100%....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts