Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 223 of 312 FirstFirst ... 123 173 213 221 222 223 224 225 233 273 ... LastLast
Results 4,441 to 4,460 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4441 SP
    Member antifacat's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Eu ziceam de Classify It
    da..classify it si eu ii urmaresc cand baga de RO

  2. #4442 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pfoai,am pierdut iar un cont pe care trebuia sa primesc 30$.

    Ati prins azi dimineata Product Listings?

  3. #4443 SP
    Member antifacat's Avatar
    ora aia la care s-a obisnuit sa bage e cam de prost gust...nush cine sta la 3 4 dimineata sa faca product listings ..poate daca incepea sa bage mai devreme si sa continue si la ora aia da...dar asa...pentru 20 30 de dolari nu se merita

  4. #4444 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai eu oricum stau pana tarziu pe net si nu imi ia mai mult de 1 ora sa fac 150-200 de hituri.E bine ca baga in fiecare seara si stim ca mai avem un requester care plateste pe loc.

  5. #4445 SP
    Member yyomax's Avatar
    la ce trebuia sa primesti 30$...eu am facut 400 la RnB...si ieri m-au banat....am facut degeaba....am vazut ca in fiecare vineri ma baneaza...

    chestia e ca fac toate hit-urile corecte....si degeaba....

  6. #4446 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    pai la RNR + 400 de hituri Classify it de 3 centi.Da'i in mama lor...

  7. #4447 SP
    Member antifacat's Avatar
    de curiozitate,,,mai stii cate conturi ti-au banat?

  8. #4448 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Cred ca am avut pana in 100 de conturi banate.Nu sunt sigur.Oricum conturile de 10-12 dolari le folosesc atunci cand imi cumpar jocuri de PS2.10$=1 joc vechi dar bun.

  9. #4449 SP
    Member eecode's Avatar
    Pastilutza, de la ce firma cumperi jocurile? Ca mai am si eu vreo 2 conturi cu putini bani. Sau de la Amazon?

  10. #4450 SP
    Junior Member Oanna23's Avatar
    buna.am si eu o intrebare.ce se intampla daca fac hituri unde scrie not qualified to work on this hit.am vazut ca la unele ma lasa si la unele nu.ce se intampla daca fac dinalea?pot lua ban?

  11. #4451 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by eecode View Post
    Pastilutza, de la ce firma cumperi jocurile? Ca mai am si eu vreo 2 conturi cu putini bani. Sau de la Amazon?
    Lukiegames

    Au jocuri de la 0.01 $ fara carcasa si 1-2-3....$ cu carcasa iar transportul este 7 dolari.Cu 10 dolari iti iei un joc de toata frumusetea.Partea proasta e ca dureaza cam o luna pana iti ajunge.Mai am cateva jocuri de primit de la ei...

  12. #4452 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    Quote Originally Posted by Oanna23 View Post
    buna.am si eu o intrebare.ce se intampla daca fac hituri unde scrie not qualified to work on this hit.am vazut ca la unele ma lasa si la unele nu.ce se intampla daca fac dinalea?pot lua ban?
    Din cate stiu eu daca scrie not qualified to work inseamna ca nu indeplinesti anumite conditii si nu poti lucra la hitul respectiv.

  13. #4453 SP
    Junior Member nekalexys's Avatar
    sunt webpage

  14. #4454 SP
    Member SwingShot's Avatar
    In sfarsit am strans bani sa cumpar pt PSN niste jocuri in format digital. Doar ar trebui sa platesc si sa imi dea codul. Dar, cand apas pe Buy and Downoad, imi cere direct, fara pasi intermediari, un card de credit. Bani suficienti am (jocul e 6 dolari si eu am 15) deci nu inteleg de ce sunt obligat sa bag card. La orice order normal, ne-digital, merge cu gift cardul.

    Voi cum ati cumparat pt psn si live?

  15. #4455 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Inainte sa-mi fac card foloseam de aici: http://www.planetpdf.com/codecuts/pd...l/CredCard.pdf
    Le foloseam astea pt. ca is sigur ca nu-s reale si sa nu fac probleme cuiva.
    Poti pune si cardul propriu din cate tin minte dar nu-s sigur.
    Inca o chestie. S-ar putea sa dureze pana la 2-3 ore. O sa tina vreo 10-15 minute primu ecran dupa care iti zice ca nu o reusit si ca de obicei nu dureaza atat. Ai rabdare si nu apasa de mai multe ori pt. ca fiecare click inseamna o cumparare.
    Verificarea o faci la: Your account -> View your digital orders.

  16. #4456 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Thanks, dar pana la urma e un pic mai complicat de atat. Se pare ca downloadurile digitale vor neaparat o setare 1-Click order in account pt a functiona. Am pus acolo card, si intr-adevar a functionat, si imi ia de pe gift card. In schimb, dupa toate tranzactiile si butoanele apasate, se afiseaza asta :

    Game Downloads are only available to US customers.

    Pt PSN:

    Online Game Codes are only available to US customers


    Mai mult decat extra penibil.

  17. #4457 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Ai pus billing address de US si tot nu o mers?

  18. #4458 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Nu am incercat asa, eu contul l-am facut pe RO si am un preorder la MvC3. Nu as vrea sa risc cu d-astea sa ma trezesc cu ban pana vine jocul Voi incerca dupa ce imi va sosi comanda poate merge asa.

    Desi e absurd, pt ca e un simplu cod digital, nu posta nu nimic, vor ei adresa asa, gratis. Scursuri de oameni.

  19. #4459 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by rawl123 View Post
    un magazin de electronice se poate? si deasemeanea cam cat ar costa un xbox 360+transport? nou, folosit nu conteaza... :-s
    Best Game Deals @ Amazon.com: xbox console

    are transport 25$ ...
    poti sa ii intrebi de console slim ...ca stiu ca au avut cu putin timp in urma dar se pare ca le-au vandut....

  20. #4460 SP
    Member Florin27's Avatar
    A comandat cineva de la Walhab pana acum?Am dat comanda de un dvd player acum 2 saptamani si vad ca are cam multe negative...Voua v-au ajuns coletele de la ei?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 223 of 312 FirstFirst ... 123 173 213 221 222 223 224 225 233 273 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts