Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 312 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #1261 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Am contul asta de 1 saptmana jumatate si am facut 100 $ si mai am un cont secundar pe care am 70$.


    Cam slabut...fata de cei 400$ care ii aveam cand am dat comanda de PC.
    Se refera cat ai strans in toatal...cred.
    Dar de ce schimbi bonturile?ca si mie mi-a scazut ratia si as vrea sa il schimb dar ma intreb daca pot transfera in acelasi cont de amazon...
    L.E.Pastilutza imi poti raspunde la intrebarea mea?

  2. #1262 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Am facut si eu 150 de hit-uri dar le las pt la noapte.

    ---------- Post added 27-02-2010 at 08:12 PM ----------

    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Se refera cat ai strans in toatal...cred.
    Dar de ce schimbi bonturile?ca si mie mi-a scazut ratia sia s vrea sa il schimb dar ma intrb daca pot transfera in acelasi cont de amazon...

    Adunat depasesc 2000$....


    Imi schimb conturile pt ca imi scade ratia....sau le fac pt anumite tari.

  3. #1263 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    la Bird Attribute Labeling sunt aprobate majoritatea?

  4. #1264 SP
    Banned Mario's Avatar
    0.03 pe hit:X.Fun 10-second quiz about food! Only 4 questions!

  5. #1265 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Se refera cat ai strans in toatal...cred.
    Dar de ce schimbi bonturile?ca si mie mi-a scazut ratia si as vrea sa il schimb dar ma intreb daca pot transfera in acelasi cont de amazon...
    L.E.Pastilutza imi poti raspunde la intrebarea mea?

    Fiecare cont de Mturk are propriul cont de Amazon....nu te complica cu combinatii ca o sa iti bulesti contul ca Szergiu.

  6. #1266 SP
    Banned Mario's Avatar
    The Requester (VinerTech) has chosen to prevent you from working on any of this Requester's HITs.De ce imi zice asta,ce as fi putut face gresit?

    ---------- Post added 27-02-2010 at 09:51 PM ----------

    Cand incerc sa-mi pun bani de mturk pe amazon ii dau transfer si la withdraw Funds imi apare ca am 4 centi dar eu am mai multi platiti,de ce?Am 11$.

  7. #1267 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    The Requester (VinerTech) has chosen to prevent you from working on any of this Requester's HITs.De ce imi zice asta,ce as fi putut face gresit?

    ---------- Post added 27-02-2010 at 09:51 PM ----------

    Cand incerc sa-mi pun bani de mturk pe amazon ii dau transfer si la withdraw Funds imi apare ca am 4 centi dar eu am mai multi platiti,de ce?Am 11$.


    Te'a blocat requester-ul....poate ai facut treaba de mantuiala....

    Vezi daca ai paid la bani...daca nu sunt doar approved.




    Sper sa le plateasca pe alea cu produsele...am ajuns la 300 de hit-uri

  8. #1268 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    la hit-urile cu is this a webpage uneori mia dat rejected ca inca 2 useri au dat alt raspuns fata de mine... oricum e bine si asa

  9. #1269 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Mario, ce vina are mturk ca esti tu mai ... ?

  10. #1270 SP
    Member Energizer's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Pai multe le am si paid...nu stiu ce sa zic,poate imi fac vreo cheie ,ma c** in el de mturk.
    Deci nu-mi vine sa cred ce ai postat. Sincer te compatimesc si cred ca ar fi cazul sa nu mai postezi pe topicul asta.

  11. #1271 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Eu lucrez pe asta am pana cum un doalr daca e sa le aprobe,dar cu siguranta le va aproba ca sunt f. multe,si multe dintre ele nu au imagini
    la hit-urile de genul asta , daca nu vezi poza atuncea ce varianta alegeti ? Insufficient info , probably right , sau probably wrong ?

    si apropo la hit-urile de la dolores labs in cat timp primesti banii ? cred ca au trecut 2 zile si inca nu am primit nimic

    L.E.
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Citesti si tu descrierea si in functie de: ,alegi rasp. care ti-se pare cel mai bun.EU asa am facut si am pana acum 110-120 in pending
    pai da , ai dreptate . Da daca nu am poza nu stiu daca ii ceea ce scrie la description . stii ? Tu sugerezi sa aleg varianta potrivita in functie de cat de elaborata ii descrierea , chiar daca nu are poza ? . S-ar putea sa mearga ... da mai astept cateva pareri .
    ms de raspuns btw

  12. #1272 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    la hit-urile de genul asta , daca nu vezi poza atuncea ce varianta alegeti ? Insufficient info , probably right , sau probably wrong ?
    Citesti si tu descrierea si in functie de: ,alegi rasp. care ti-se pare cel mai bun.EU asa am facut si am pana acum 110-120 in pending

  13. #1273 SP
    Junior Member Raul25's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Shopping image similarity task (may contain some mature content)

    EASY
    Ce rezultate ati avut cu asta pana acum? Ati observat daca face vreo diferenta procentul de accuracy in acceptarea sau respingerea hit-urilor?

    Eu am facut vreo 20 si nu sunt sigur daca sa ma opresc sau nu, n-as vrea sa imi stric ratia..

  14. #1274 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Raul25 View Post
    Ce rezultate ati avut cu asta pana acum? Ati observat daca face vreo diferenta procentul de accuracy in acceptarea sau respingerea hit-urilor?

    Eu am facut vreo 20 si nu sunt sigur daca sa ma opresc sau nu, n-as vrea sa imi stric ratia..
    cred ca accuracy-ul are de-a face cu hit-urile respective . De exemplu , eu am accurati 64 % si spunea clar ca nu are voie sa scada sub 80% . Pt ca e mai mic decat 80% nu am voie sa fac in continuare acele hit-uri pentru urmatoarele 24 de ore . Banuiesc ca daca ai accuracy 80% sau mai mare atuncea sigur o sa accepte hit-urile ... zic eu

  15. #1275 SP
    Junior Member Raul25's Avatar
    Tocmai ce a scazut la 75%, am primit un mesaj spunand ca limita inferioara e 80% dar nu zice nimic de 24 de ore sau vreo perioada in care nu as mai avea voie sa fac. Mersi oricum

  16. #1276 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Au inceput sa plateasca hit-urile Product Category (Please ignore browser warning to view images)...puteti sa le faceti ca se platesc sigur.



    EDIT:dar nu la caterinca...observ ca am 1 hit rejected de la ei din 100 de hituri acceptate.

  17. #1277 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Au inceput sa plateasca hit-urile Product Category (Please ignore browser warning to view images)...puteti sa le faceti ca se platesc sigur.



    EDIT:dar nu la caterinca...observ ca am 1 hit rejected de la ei din 100 de hituri acceptate.
    1 hit platit din vreo 300 . si inca fac . Aveam o viteza aseara : 240 hit-uri/ora . Mai fac hit-uri dinastea cat timp mai sunt si dupaia poate incerc altceva .
    BTW : au inceput sa imi plateasca hit-urile cei de la Dolores Labs (cele de alaltaieri parca )

  18. #1278 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Mi-au platit hiturile cu Product Category (Please ignore browser warning to view images) 100/100

  19. #1279 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Mi-au platit hiturile cu Product Category (Please ignore browser warning to view images) 100/100
    Numai mie nu imi plateste cele 300 si ceva de hituri

  20. #1280 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Numai mie nu imi plateste cele 300 si ceva de hituri
    lasa ca nu esti singurul . Si eu am vreo 300-400 de hituri de genul si inca mai fac . Lasa ca in 2-3 zile o sa fie platite toate . Nu-i nici o graba (cel putin la mine )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 312 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts