Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 312 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 264 ... LastLast
Results 3,261 to 3,280 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #3261 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Carcase pt Verbatimuri.
    Attached Images Attached Images imagine0062.jpg

  2. #3262 SP
    Member Szergiu's Avatar
    ultima comanda...
    folie de protectie pentru ipod'u meu...
    daca op aveam de la inceput era mult mai bine...
    atunci o luam pentru protectie acum am luat-o sa maschez zgarieturile de pe pe spate...
    a costat 10 dolari
    Attached Images Attached Images 07092010483.jpg

  3. #3263 SP
    Junior Member justme's Avatar
    Vreau sa-mi iau care ceva cu banii de pe mturk dar nu am gasit selleri care sa trimita in Romania.
    Poate cineva sa posteze cativa selleri care trimit in Romania?

  4. #3264 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    hdeshop.com

  5. #3265 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by justme View Post
    Vreau sa-mi iau care ceva cu banii de pe mturk dar nu am gasit selleri care sa trimita in Romania.
    Poate cineva sa posteze cativa selleri care trimit in Romania?
    LukieGames @ Amazon.com:
    Red Rhino Sports @ Amazon.com:
    carsonscollectiblestx @ Amazon.com:
    Fragrance Gift Shop @ Amazon.com:
    The Fashion Rack @ Amazon.com:
    The OEM Shop @ Amazon.com:
    Game Empire @ Amazon.com:
    Football Fanatics @ Amazon.com
    Front Row Sports @ Amazon.com

    doar cativa...

  6. #3266 SP
    Junior Member justme's Avatar
    la hdeshop.com nu merge platit cu gift certificate de pe amazon ci doar cu cardul.
    Oricum merci de sugestie.

    ---------- Post added 08-09-2010 at 03:42 PM ----------

    Multumesc.

  7. #3267 SP

  8. #3268 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    @justme cred ca te inseli, am o gramada comandate de la hdeshop . Si tot prin mturk.

  9. #3269 SP
    Member Szergiu's Avatar
    asta e hde pe amazon
    are 7,5 taxa la transport...
    HDE @ Amazon.com:
    tu comanzi de pe hdeshop.com cu banii de pe amazon?

  10. #3270 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    da, eu comand direct de pe site .

  11. #3271 SP
    Member Szergiu's Avatar
    ultima achizitie
    toate au costat 140-150$
    se pare ca skullkandy sunt rasta...unde i pastilutza
    sellerul a zis ca are doar modelul acesta disponibil...
    stie cineva de ce in casti se aude MULT mai tare la ipod decat la pc?e diferenta uriasa...si volumul dat la maxim...
    Attached Images Attached Images 09092010489.jpg

  12. #3272 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    Felicitari Szergiu
    Diferenta asta de sunet ii peste tot, si la telefon fata de pc, si la combina fata de pc . Nici eu nu stiu de ce .

    Dar voi ce hit-uri faceti? de 1-2 sapt nam facut absolut nimic Nu am gasit nici clasify, nici full pages..

  13. #3273 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    ultima achizitie
    toate au costat 140-150$
    se pare ca skullkandy sunt rasta...unde i pastilutza
    sellerul a zis ca are doar modelul acesta disponibil...
    stie cineva de ce in casti se aude MULT mai tare la ipod decat la pc?e diferenta uriasa...si volumul dat la maxim...
    pune tu o placa de sunet din`aia la 150-200 ron sa vezi acolo diferenta

  14. #3274 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    ce hituri mai faceti ?

  15. #3275 SP
    Junior Member Razec's Avatar
    Salut. Lucrez si eu pe mTurk de aproape o luna, iar azi m-am trezit cu contul (scuzati cacofonia) suspendat, fara sa mi se dea vreun motiv. Din ce stiu eu contul meu era in regula; nu aveam mai multe conturi, din cate stiu n-am fost blocat de niciun requester, ratia o aveam peste 97%, cu aproape 10000 HITs facute. O problema ma gandesc ca ar fi din cauza ca atunci cand m-am inregistrat, la adresa am apasat niste taste la intamplare (ceva de genul: afkdghdg), cu gandul ca voi corecta dupa ce fac contul si vad si eu care e treaba. Chestia e ca dupa aia am uitat sa mai corectez adresa. O alta problema la care ma gandesc, este ca am mai facut un cont de pe calculatorul meu, dar l-am facut pe alt nume, alta adresa, alta adresa de email.
    Le-am trimis email, iar acum astept raspuns. Noroc ca un prieten mi-a zis sa-mi scot banii in fiecare zi, altfel imi smulgeam parul din cap acum.
    Ce mi se pare mai ciudat e ca, dupa ce-am patit faza asta, am intrat repede pe Turker Nations si pe MTurk Forum si am vazut ca si altora li s-a suspendat contul, tot ieri, sau azi.
    A patit cineva de aici ceva asemanator?

  16. #3276 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Razec View Post
    Salut. Lucrez si eu pe mTurk de aproape o luna, iar azi m-am trezit cu contul (scuzati cacofonia) suspendat, fara sa mi se dea vreun motiv. Din ce stiu eu contul meu era in regula; nu aveam mai multe conturi, din cate stiu n-am fost blocat de niciun requester, ratia o aveam peste 97%, cu aproape 10000 HITs facute. O problema ma gandesc ca ar fi din cauza ca atunci cand m-am inregistrat, la adresa am apasat niste taste la intamplare (ceva de genul: afkdghdg), cu gandul ca voi corecta dupa ce fac contul si vad si eu care e treaba. Chestia e ca dupa aia am uitat sa mai corectez adresa. O alta problema la care ma gandesc, este ca am mai facut un cont de pe calculatorul meu, dar l-am facut pe alt nume, alta adresa, alta adresa de email.
    Le-am trimis email, iar acum astept raspuns. Noroc ca un prieten mi-a zis sa-mi scot banii in fiecare zi, altfel imi smulgeam parul din cap acum.
    Ce mi se pare mai ciudat e ca, dupa ce-am patit faza asta, am intrat repede pe Turker Nations si pe MTurk Forum si am vazut ca si altora li s-a suspendat contul, tot ieri, sau azi.
    A patit cineva de aici ceva asemanator?
    Mie mi-au suspendat cel putin 10 conturi. Ei iti spun clar ca poti face mai multe conturi pe acelasi IP, dar de fapt nu este asa. Nu ai voie cu mai multe conturi pe acelasi Pc. Nu iti vor spune motivul pentru care ti-au inchis contul, asa ca stai linistit.

  17. #3277 SP
    Junior Member Razec's Avatar
    Eu am IP routabil, din ala care se schimba de fiecare data cand deschid calculatorul si ma conectez la internet, deci nu pot sa am mai multe conturi pe acelasi IP, ci mai degraba un cont pe mai multe IP-uri. Iar daca fac alt cont, pot sa-l fac pe acelasi nume, adresa, email si pot sa-mi scot banii pe acelasi cont de pe amazon.com? Sau trebuie sa fac cont, pe alt email, si apoi sa modific emailu pe amazon.com?
    Tocmai ce-am dat un mesaj pe Turker Nations, unde m-am plans si eu pe langa altii, am fost banat si acolo.

  18. #3278 SP
    Member Szergiu's Avatar
    nu poti face pe acelasi mail mai multe conturi,,,si nu poti transfera banii de pe un cont pe altul...

  19. #3279 SP
    Member AccenT's Avatar
    Imi puteti arata un gamepad (PC) de aprox 30$ (cu tot cu transport), in afara de Amazon.com: USB 2.0 Gamepad for PC (supports Vista): HDE@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/01ArVJfweiL.@@AMEPARAM@@01ArVJfweiL ?

    Multumesc.

  20. #3280 SP
    Junior Member hannibalflo's Avatar
    cam greu... problema e ca la componente pc transportul e destul de mare, la HDE e ieftin pentru ca au numai chestii mici, si pot pune un pret standard scazut, dar la un magazin cu diverse e mai scump transportul, chiar daca cumperi ceva mic. Pe unde m-am uitat eu, numai transportul sarea lejer de 30$. Eu zic sa il incerci pe ala de la HDE, am vazut ca are feedback destul de bun.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts