Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 71 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast
Results 381 to 400 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #381 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Cu toții știm că Băsescu vrea doar să �i fie bine lui , că doar asta vor toți care conduc țara asta de 3 lei .
    ...nu cred că o să vedem vreun conducător mai brav �n următorii ani

  2. #382 SP
    Senior Member tray's Avatar

    Discutii generale despre scoala

    Da, daca ingheata anul se va repeta din nou anul scolar.

  3. #383 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Da, daca ingheata anul se va repeta din nou anul scolar.
    Nu o să se ajungă la așa ceva , pentru că ar declanșa un scandal de proporții uriașe

  4. #384 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Am dat teza la mate azi.S'a copiat ca in fiecare an.

  5. #385 SP
    Member pijama35's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Nu o să se ajungă la așa ceva , pentru că ar declanșa un scandal de proporții uriașe
    Pai tu de ce crezi ca au inceput greva?

    Nu ca sa inceapa un scandal?

  6. #386 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by pijama35 View Post
    Pai tu de ce crezi ca au inceput greva?

    Nu ca sa inceapa un scandal?
    Păi te răzbuni pe președinte / parlament , dar c�nd �ți bați joc de tot tineretul din țară e altceva , practic �și aruncă un an din viată

  7. #387 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pe mine nu m-ar deranja sa inghete anul. Chiar mi-ar place. Clasa a 11a e frumoasa...

  8. #388 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Da-ti o palma peste guralol pe mine m-ar deranja sa inghete anul..adica astept cu nerabdare sa scap de generala sa intru la liceu si acum sa inghete anul..ohh god.

  9. #389 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca se repeta anul eu nu mai termin liceul. Oricum ciclul obligatoriu se termina in a 10-a si la facultatile de muzica din afara nu cred ca trebuie BAC-ul.

  10. #390 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Daca se repeta anul eu nu mai termin liceul. Oricum ciclul obligatoriu se termina in a 10-a si la facultatile de muzica din afara nu cred ca trebuie BAC-ul.
    si inseamna ca ai pierdut 2 ani degeaba

  11. #391 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Daca se repeta anul eu nu mai termin liceul. Oricum ciclul obligatoriu se termina in a 10-a si la facultatile de muzica din afara nu cred ca trebuie BAC-ul.

    Man, a zis Cashu' ca o sa ajungi o mare vedeta rock si ca o sa ai numai femei frumoase in jurul tau.

  12. #392 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Man, a zis Cashu' ca o sa ajungi o mare vedeta rock si ca o sa ai numai femei frumoase in jurul tau.
    Oftica te roade ?

  13. #393 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Oftica te roade ?
    Nu ai cum să fi gelos pe un lucru pe care nu �l are (�ncă) acea persoană

  14. #394 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Oftica te roade ?
    Bai, tu chiar esti ... ? Eu radeam de omu' ala nu de istrategie ! In primul rand, naz are dreptate si in al doilea rand eu zic sa iti vezi de treaba ta !

    L.E -> How old are you again ?

  15. #395 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Stiu ca o sa fiu injurat si jignit si mi se va spune ca nu pentru asta e threadul, dar poate sa ma ajute cineva cu doua probleme la chimie ?

    1. Ce molaritate are sol de HNO3 care contine 59 g solvat in 600 cm^3 solutie.
    2. Un gaz oarecare este reprezentat printr-un simbol xn, n indicand nr atomilor dintr-o molecula a elementului x.
    Se stie ca 6,023*10^23 atomi din elem. x au masa de 35,5 g. Daca 11,2 dm^3 xn la 0 grade C si 1 atom au de asemenea masa de 35,5 g, care e valoarea lui n in xn ?

    Daca se poate o rezolvare completa, as fi foarte recunoscator. Ah, si daca se poate pana maine la pranz, sunteti idolii mei. lol

    Multumesc.

  16. #396 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by mika View Post
    pe mine nu m-ar deranja sa inghete anul. Chiar mi-ar place. Clasa a 11a e frumoasa...

    amin to that!

  17. #397 SP
    Member taz@'s Avatar
    amin amin,pt mine cls a 10 si a 11 au fost cele mai faine,plaja pe cantina liceului in timpul tezelor/lucrarilor,beraria era lipita de liceu...asta pana am inceput facultatea...unde e mult mai fain ca in cls a 10 si a 11 lol

  18. #398 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Mie clasa 11a mi s-a parut cea mai lejera.Materii usoare,ore nu prea faci,profesorii te cunosc deja,tu ii cunosti pe profi.Ce a fost(si inca este)nasol e ca am avut orele dupa amiaza si nu dimineata,nu prea ai timp de nimic,te trezesti la 9-10,intrii la 11-12,iesi la 4-5-6(depinde de ore/zile etc),se duce toata ziua.Eu spre exemplu am avut norocul sa fiu aproape de liceu,dar am colegi care fac si o ora pe drum.

    Voua ce v-a placut cel mai mult din anul asta scolar?

    Mie mi-a placut ca ii cunosteam pe profi si mereu le ziceam: " Doamna profesoara,suntem si noi obositi si fara chef de scoala,ne lasati sa plecam si noi de la ultimele 2 ore?" lol

  19. #399 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ce mi-a placut ( intamplator tot clasa a 11-a ) : mi-a placut ca profesorii au venit la ore si ca nu s-au dat disparuti
    -ca in sfarsit au terminat de reparat "colegiul" dupa 6-7 ani lol
    -ca am ore de dimineata

    ce nu mi-a placut : colegii 90 % se comporta ca niste copii de 12 ani.
    -profesori, care majoritatea au autoritate 0
    -ca avem o ora de sport
    -sistemul de invatamant (in general) in Romania.


    ps:sper sa nu se inghete anul ,ca am ajuns sa numar cat mai este pana plec in afara.

  20. #400 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Stiu ca o sa fiu injurat si jignit si mi se va spune ca nu pentru asta e threadul, dar poate sa ma ajute cineva cu doua probleme la chimie ?

    1. Ce molaritate are sol de HNO3 care contine 59 g solvat in 600 cm^3 solutie.
    2. Un gaz oarecare este reprezentat printr-un simbol xn, n indicand nr atomilor dintr-o molecula a elementului x.
    Se stie ca 6,023*10^23 atomi din elem. x au masa de 35,5 g. Daca 11,2 dm^3 xn la 0 grade C si 1 atom au de asemenea masa de 35,5 g, care e valoarea lui n in xn ?

    Daca se poate o rezolvare completa, as fi foarte recunoscator. Ah, si daca se poate pana maine la pranz, sunteti idolii mei. lol

    Multumesc.
    We like Chinese

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 71 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 44 Last Post: 14-06-2024, 16:58
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts