Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 71 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #981 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    calin_kalf: Stai linistit, nu e nevoie. La lucrurile de baza nu am probleme, mai dau din cand in cand peste cate ceva mai greu, dar spre consolarea mea nimeni din clasa nu a reusit sa le faca.

    Eu zic ca nu ar fi rau un profesor. Si eu am luat meditatii intr'a VIII-a la mate si mi'au prins foarte bine.
    Ce se da acum,tot teze unice ? Sau e din nou examen de capacitate ?

  2. #982 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Ii zice examen national acum.

  3. #983 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce porcarie. Cred ca singurul lucru bun pe care Ministerul Invatamantului l'a facut in ultimii 5 ani e actuala structura a anului scolar. A vacantelor mai bine zis,ca au taiat inutilitatea aia de saptamana din februarie si au alipit'o vacantei de Pasti. Iar cele 3 saptamani de vacanta din iarna au fost o binecuvantare.

  4. #984 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sa stii, acelasi lucru l-am zis si eu. E de 10000 de ori mai bine cum este acum structurat anul scolar.

  5. #985 SP
    Member TheSpider's Avatar
    in vara o sa fii de cu totul alta parere

  6. #986 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De ce? Dau bacul, pentru mine e perfect ca tot iau vacanta mai repede

  7. #987 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    a mai venit pe la cineva la liceu cu broșuri pentru facultate gratis in Danemarca ?

  8. #988 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    ^ au venit la mine... era un tip ce avea probleme cu vorbirea, nu stiu daca e acelasi peste tot in romania, ma gandesc ca sunt altii la fiecare filiala... nu prea a fost interesat nimeni de la mine din clasa

  9. #989 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    pe mine mă bate g�ndu' să aplic la o facultate de design de acolo, dar... nu știu nimic despre chestia asta. adică, eu vreau ilustrație ȘI design grafic, eventual animație, și singura facultate gratis pare axată mai mult pe design grafic ( se numește Design, Technology & Business (Graphics) ).

    mehhhhh. oricum nu aș intra. sunt 0 la desen și e cam t�rziu acum pentru meditații. cel mai probabil o să-mi iau un an liber după liceu ca să mă pregătesc ( DACĂ mă duc la facultate ), ceea ce cam suge... și dacă nu o să ajung să fac asta, atunci chiar nu știu ce o să fac, fiindcă nu mă pricep la nimic.

    life sucks.

  10. #990 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    pe mine mă bate g�ndu' să aplic la o facultate de design de acolo, dar... nu știu nimic despre chestia asta. adică, eu vreau ilustrație ȘI design grafic, eventual animație, și singura facultate gratis pare axată mai mult pe design grafic ( se numește Design, Technology & Business (Graphics) ).

    mehhhhh. oricum nu aș intra. sunt 0 la desen și e cam t�rziu acum pentru meditații. cel mai probabil o să-mi iau un an liber după liceu ca să mă pregătesc ( DACĂ mă duc la facultate ), ceea ce cam suge... și dacă nu o să ajung să fac asta, atunci chiar nu știu ce o să fac, fiindcă nu mă pricep la nimic.

    life sucks.
    Design, Technology & Business (Graphics) Chestia asta cred ca se axeaza pe logo-uri/web design/chestii dastea

  11. #991 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    A fost cineva de pe forum la Vianu? As vrea sa stiu cum e liceul (in sensul de profesori and stuff).

  12. #992 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am eu o prietena acolo, boboaca. A zis ca la mate si la info ti-o dau hardcore, in schimb la restul materiilor te lasa in pace.

  13. #993 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Exact ce-mi trebe'

  14. #994 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mate info e exagerat de greu nu te du acolo.

  15. #995 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    De ce e exagerat de greu?

  16. #996 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Si eu as vrea sa merg la Vianu ( sau Iorga), mai ales ca sunt la vreo 15 minute de mine.

  17. #997 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Nu e exagerat de greu... eu sunt a XI-a la profil mate-info si nu mi se pare greu, bine ca la mate ai mult de lucrat (si cand spun mult ma refer muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ult) dar la info daca le intelegi de la inceput e chiar foarte usor

  18. #998 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Totusi...ce inseamna muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult-ul ala?

  19. #999 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Totusi...ce inseamna muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult-ul ala?
    Retarded muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult!
    Eu sunt pe a 9-a si deja sunt ametit...nu am fost niciodata in generala asa la mate
    + Sa nu te duci la Mate Info- Info intensiv ca e hard as F**k

  20. #1000 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Retarded muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult!
    Eu sunt pe a 9-a si deja sunt ametit...nu am fost niciodata in generala asa la mate
    + Sa nu te duci la Mate Info- Info intensiv ca e hard as F**k
    Bine ca am pe cineva care poate sa ma ajute tot timpul (mama). De info intensiv nici nu ma gandesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 71 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 44 Last Post: 14-06-2024, 16:58
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts