Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 71 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast
Results 941 to 960 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #941 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Nu-mi vine sa cred. Am fost al 15-lea pe liceu si al 4 -lea la profil real . Nu concep inca ce se intampla . Media la romana in primele 4. Si am invatat de capul meu singur, am facut maxim 5 variante.

  2. #942 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    La mine in oras au picat 80%...felicitari pentru note celor de pe forum.

  3. #943 SP
    Member Iulian's Avatar
    M-am uitat acum la fostul meu liceu, 96 din 154 respinși. Mulți bănuiesc ca s-au bazat pe copiat ca și anul trecut, c�nd picaseră ~40%. Omul pare ca nu se �nvață așa usor.
    Felicitări userilor posesori de diplome marca BAC proaspăt c�știgate, spor la facultate in continuare.

    Bine că am scăpat de el.

  4. #944 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    8.20. (8 mate si 8.30 romana/info) mi se pare mica nota, dar nu prea imi pasa din moment ce imi trebuia peste 8. Essex, here I come !

  5. #945 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Bravo baieti . Mie mi-a tras-o la biologie, unde am luat 7.60. Am vorbit cu profa de biologie, am facut varianta cu ea, aka am scris exact ca la bac, cu greseli cu tot, si mi-a iesit 9.50... nu mai depun contestatie ca cine stie peste cine dau la corectura. Si asa, mie nu-mi trebuie media de la bac pentru admitere. Chit ca eram nervos si am zis ca plec din tara, cred ca mai intai fac aici Facultatea de Drept si dupa vad eu. Mult noroc in strainatate la facultati .

  6. #946 SP
    Manager paul's Avatar


  7. #947 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Cat adevar!

  8. #948 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    altul mai fun:



  9. #949 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Asta ultimul eu l-am facut. L-au dat si pe realitatea ieri

  10. #950 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    chiar ma intrebam zilele astea, da careva dintre voi la medicina anul acesta (de apbaciu stiu )? chiar mi-ar placea sa am un coleg de pe forum la anul

  11. #951 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Mie mi-a zis un coleg care da la stomatologie ca s-ar fi scos locurile cu taxa, e adevarat?

  12. #952 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Mie mi-a zis un coleg care da la stomatologie ca s-ar fi scos locurile cu taxa, e adevarat?
    nu e adevarat Informatii sigur da la carol davila? aici taxa a rams ca anul trecut, 6000 ron pe an

  13. #953 SP
    Member iUser's Avatar
    Desi mai am 3 ani de liceu , deja ma gandesc la facultate , este (sau a terminat) cineva la FAA (http://www.faa.unibuc.ro/)?

  14. #954 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mozambic View Post
    Desi mai am 3 ani de liceu , deja ma gandesc la facultate , este (sau a terminat) cineva la FAA (Facultatea de Administra)?
    Am o colega la FAA. Mi-a zis ca nu se face nimic. Examenele sunt usoare si le ia toata lumea. Orele sunt putine iar multi profesori nu se mai obosesc sa dea examene in sesiune, preferand sa ii treaca direct pe cei cu activitate si prezenta la cursuri si seminarii.

  15. #955 SP
    Senior Member tray's Avatar
    a dat pe pro tv un reportaj cu unul din cei 2 colegi ai mei care au picat bacul
    Povestea copiilor care au crescut singuri. In 21 de ani, 14 ministri au facut experimente pe elevi www.stirileprotv.ro

  16. #956 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am nevoie de un raspuns urgent:

    am 17 ani, si acum intru in a 11-a. daca se duce mama la liceu si le spune ca nu mai merg acolo, ma dau afara ? nu trebuie sa fiu si eu de fata ?

    repet: am nevoie urgent de un raspuns / ma da afara din casa.

  17. #957 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Pana la 18 ani nu te da nimeni afara din casa. Parintii sunt obligati prin lege sa-ti asigure hrana si un acoperis pana la aceasta varsta, din cate stiu. Incearca sa rezolvi problema pe cale amiabila Termina macar liceul si dupa poti sa-ti faci de cap.

  18. #958 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    si daca vreau sa ma dea afara din casa ?

    oricum, intrebarea ramane aceeasi. Eu nu sunt acasa deocamdata, si ea vrea sa se duca in lipsa mea si sa le spuna ca eu nu mai vin la scoala. Poate sa faca asta ?

  19. #959 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    10 motive s
    Iti vrea binele .
    Aproape sigur poate atata timp cat tu esti minor in grija ei.

  20. #960 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    E cineva din Cluj la medicina? Cat e taxa pe an?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 71 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 44 Last Post: 14-06-2024, 16:58
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts