Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 752 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 622 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #2421 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    You could try this anytime...
    Attached Images Attached Images molotov_cocktail_flam.jpg

  2. #2422 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Grr. Thx. Inca o saptamana fara laptop si asta o sa fac. Doar de drag...

  3. #2423 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Grr. Genial. Am nevoie de cateva sfaturi de la cei patiti cu garantia.

    Laptopul meu are o problema cu bateria. Mai exact, nu se mai incarca mai mult de 50%. L-am dus in service acum 3 saptamani si mi s-a spus ca vai, le pare rau, dar bateria nu face obiectul garantiei. Ca asa e la toate service-urile de laptopuri. Am zis ok, comandati o baterie si o platesc eu. Mi s-a spus ca in 2 zile vine, altfel nu comandam. Au trecut 3 saptamani (pe langa acele doua zile) si cand am sunat astazi mi s-a spus ca mai am de asteptat 15 zile lucratoare. De atunci stau eu fara laptop... (de parca este necesar sa am laptopul in service pana vine bateria - refuza sa mi-l dea pana atunci)

    Sa zicem ca nu am problema cu faptul ca trebuie sa platesc singur bateria, din buzunar (desi mi se pare total deplasat si ilegal, ca sunt in garantie si mai am ceva timp). Ce vreau eu sa stiu este daca am cum sa ii fortez legal sa se miste mai repede...

    Thx.

    With love,
    Trickz
    asa e romania .. naspa pentru tine
    uite eu stau in olanda si miam luat in julie un laptop si acu 2 zile miau sarit 2 taste fiind ctrl (left & right) si leam trimis email si au zis pe loc sa merg la magazin sa vada de il pot face ei daca nu il trimit la service (acer)

  4. #2424 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    asa e romania .. naspa pentru tine
    uite eu stau in olanda si miam luat in julie un laptop si acu 2 zile miau sarit 2 taste fiind ctrl (left & right) si leam trimis email si au zis pe loc sa merg la magazin sa vada de il pot face ei daca nu il trimit la service (acer)
    Ai da' chiftelele mele

  5. #2425 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    asa e romania .. naspa pentru tine
    uite eu stau in olanda si miam luat in julie un laptop si acu 2 zile miau sarit 2 taste fiind ctrl (left & right) si leam trimis email si au zis pe loc sa merg la magazin sa vada de il pot face ei daca nu il trimit la service (acer)

    HAHAHAHAHAHAHAAA! Jalnic! La 17 ani ai tai nu stiu de cand stai in Olanda, insa e vai de limba ta romana.

  6. #2426 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    asa e romania .. naspa pentru tine
    uite eu stau in olanda si miam luat in julie un laptop si acu 2 zile miau sarit 2 taste fiind ctrl (left & right) si leam trimis email si au zis pe loc sa merg la magazin sa vada de il pot face ei daca nu il trimit la service (acer)
    I understand ce zici. E sucks romania asta, dar that's it nu ai ce sa-i faci. Nu poti compare romania cu un country ca netherlands.

  7. #2427 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Grr. Thx. Inca o saptamana fara laptop si asta o sa fac. Doar de drag...
    Ai uitat să pronunţi cuv�ntul magic...ANPC Să vezi ce repede o să se mişte după aceea.

  8. #2428 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Behold!The dutch-oven!

  9. #2429 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    mixez limba romana cu olandeza witch is pretty f'ed up

  10. #2430 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Witch one?

  11. #2431 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    FTW
    Attached Images Attached Images bayonetta1.jpg

  12. #2432 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    I'm speechless! I am without speech.[SPOILER=Seinfeld]

    [/SPOILER]

  13. #2433 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    omg, sunt rupt de oboseala. which ..

  14. #2434 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Mai e careva la munca in afara de mine?

  15. #2435 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Mai e careva la munca in afara de mine?
    Dap, eu termin pe la 2

  16. #2436 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ooo, esti barosan. Eu pe la 7 asa

  17. #2437 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Au, da` ce faci / unde lucrezi ?

  18. #2438 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Intr-o redactie de stiri externe. Ceea ce nu-i asa de rau cum suna, ba chiar pot sa zic ca intr-o oarecare masura imi place. Insa situatia se schimba radical cand unul dintre oamenii de noapte se imbolnaveste/imbata prea tare si ocazional ma baga pe mine in locul unuia dintre ei.

    Evident, nu o sa mor azi si maine /doua nopti am de facut/, dar totusi 10 ore /9 seara-7 dimineata/ nu-s de colo. E cu atat mai naspa cand eu sunt obisnuit sa dorm dus la ora asta

  19. #2439 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    @ RazvanL : siiii in loc sa fi fumat si pierdut intr-unu' din enjpe miile de evenimente de acolo tu iti bati capu cu romanii de pe forum? r u freaky kiddin' me?

    Ador pu**fricii astia mici care zic "asa-i romania" "e romania frate" stau paraziti pe spatele parintilor nu au ridicat un deget in cei maxim 14 ani de trait pe pamantu asta de ca** dar ei stiu cum e sa muncesti degeaba...sa iti cresti copiii in tara asta.
    Nu te obosii sa inventezi nu stiu ce idiotenie ca ai peste 18 ani sau ca lucrezi ca daca aveai peste 14 ani in timpu asta erai fumat / lesinat intr-un club sau nu iti bateai gura pe forum.

  20. #2440 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    @ RazvanL : siiii in loc sa fi fumat si pierdut intr-unu' din enjpe miile de evenimente de acolo tu iti bati capu cu romanii de pe forum? r u freaky kiddin' me?

    Ador pu**fricii astia mici care zic "asa-i romania" "e romania frate" stau paraziti pe spatele parintilor nu au ridicat un deget in cei maxim 14 ani de trait pe pamantu asta de ca** dar ei stiu cum e sa muncesti degeaba...sa iti cresti copiii in tara asta.
    Nu te obosii sa inventezi nu stiu ce idiotenie ca ai peste 18 ani sau ca lucrezi ca daca aveai peste 14 ani in timpu asta erai fumat / lesinat intr-un club sau nu iti bateai gura pe forum.
    am fumat si m-am lasat! am baut si m-am lasat. am facut multe chesti paici dar ma tin de scoala ... and i got 2 part time jobs...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts