Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 251 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 230 ... LastLast
Results 2,581 to 2,600 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2581 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Dupa nopti nedormite si zeci de ore petrecute in fata calculatorului programand in C... am luat -2 in test. Yay.
    Nu citesc eu bine ... nu ? -2 ?

    On: Partialul de sambata ... dap sambata ... si ca sa facem lucrurile si mai interesante , eu acu 10 min am aflat deoarece profesorul azi s-a trezit ca vrea sa dam partial ... am doar jumatate de caiet de invatat ...

  2. #2582 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by axton View Post
    Nu citesc eu bine ... nu ? -2 ?

    On: Partialul de sambata ... dap sambata ... si ca sa facem lucrurile si mai interesante , eu acu 10 min am aflat deoarece profesorul azi s-a trezit ca vrea sa dam partial ... am doar jumatate de caiet de invatat ...
    Yup, -2

  3. #2583 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Crashurile constante ale Firefox.

  4. #2584 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    @eagle-eye,axton
    da.. e posibil..panaramele astea de la facultate nu dau nimic din oficiu..ba mai mult...-2 nu va aparea undeva intr-un catalog ci se va scadea la calcularea punctajului final

  5. #2585 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    @eagle-eye,axton
    da.. e posibil..panaramele astea de la facultate nu dau nimic din oficiu..ba mai mult...-2 nu va aparea undeva intr-un catalog ci se va scadea la calcularea punctajului final
    Am prieteni din aceeasi facultate, dar la alta sectiune, care au luat 0.5, 0.3.... -2 e nota mare.
    Acum imi trebuie media 7 la laborator, ceea ce e... e... mai sus decat luna! Nici macar in examen nu intru in ritmul asta

  6. #2586 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Dramele din orice prostie, pur si simplu nu le suport!

  7. #2587 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    ...mi-a murit hdd-ul de la laptop si nu am apucat sa imi copiez nimic

  8. #2588 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    ...mi-a murit hdd-ul de la laptop si nu am apucat sa imi copiez nimic
    Mie mi s-a virusat hardul extern si nu-l mai recunoaste PC-ul si aveam FOARTE MULTE chestii pe el gen poze de cand eram mic (pe care nu le mai am in alta parte) etc... SHIZNIT!!!!

  9. #2589 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Mie mi s-a virusat hardul extern si nu-l mai recunoaste PC-ul si aveam FOARTE MULTE chestii pe el gen poze de cand eram mic (pe care nu le mai am in alta parte) etc... SHIZNIT!!!!
    ...
    Attached Images Attached Images 3743265-_86e34952678da75ae21dc16ee0f22583.png

  10. #2590 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum doua saptamani am facut pana. Doar in weekend am timp sa umblu si weekend-ul trecut am aflat ca nu merge facut nimic si ca imi trebuie cauciucuri noi. Abia astazi am avut timp sa merg sa iau cauciucuri, la vreo 20km distanta, si cand mai aveam 1 km, am facut din nou pana, la alta roata. Roata de rezerva era deja montata pe masina si nu am avut ce face. Am lasat masina pe marginea drumului, am mers 1 km pe jos sa fac rost de o roata, care in !@#$%^ nu se potriveste decat de la foarte putine masini, si dupa multe chinuri si negocieri mi-au imprumutat roata si am dus-o pe jos pana la masina, am schimbat roata si am reusit sa ajung sa imi schimbe cauciucurile.

    *****

  11. #2591 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    ca nu se apreciaza THE HOBBIT, cum ar trebui sa fie apreciat de unii oamenii!

  12. #2592 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ca exista unele persoane care te numeau "unul dintre cei mai buni prieteni "(in liceu ) si acum nici macar nu-ti mai raspund la mesaje sau la apeluri ...

  13. #2593 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    O raceala... 'tis the season...

  14. #2594 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by axton View Post
    Ca exista unele persoane care te numeau "unul dintre cei mai buni prieteni "(in liceu ) si acum nici macar nu-ti mai raspund la mesaje sau la apeluri ...

    Parfum. Sa vezi cand trec pe langa tine pe strada si nu te saluta.

  15. #2595 SP
    Member angloma's Avatar
    paranoia cu ziua 21

  16. #2596 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by angloma View Post
    paranoia cu ziua 21
    +1


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #2597 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    +1


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi pe 21 , oricum se anuntase ca e anul sinucigasilor

  18. #2598 SP
    Member AngeReveur's Avatar
    Vorbeam la telefon, si intre timp ma gandeam sa incarc si Dark Souls sa ma joc putin dupa ce termin convorbirea, am ajuns la meniul de load character si fiind absorbit de conversatie apasam random butoanele de la controller, la un moment dat vedeam mesaj pe ecran "Updating save data", zic in gandul meu " or bagat astia ceva update", dupa care ma gandesc " hmm ce butoane am apasat, nu cumva... " vad ca termina de procesat si caracterul de level 93 care l-am inceput special pentru Artorias of The Abyss s-a dus, cam 63 de ore de gameplay duse pe apa sambetei, prima reactie a fost sa apas butonul de eject, sa sting consola si sa scot cablul de net. Din fericire am o salvare uploadata automat azi dimineata pe cloud datorita PSN Plus, sper sa reusesc sa o recuperez, am incercat sa o downloadez acum dar am primit mesaj ca nu pot acum ci doar de maine...

  19. #2599 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Profesorul de economie care face ora maine

  20. #2600 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Zero,doar el crede ca o sa fie elevii prezenti zilele astea. Eu am mai fost doar ieri la scoala si am stat doua ore degeaba. Si noua ne-a spus sa mergem si maine.

    Stiu ca facem cu acelasi prof.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 251 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 230 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts