Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 251 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 243 ... LastLast
Results 2,841 to 2,860 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2841 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Ca trebuie sa mai stau in Constanta pana Vineri!

  2. #2842 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Eu chiar sunt curios cum functioneaza,de fapt,povestea asta cu somnul. Eu nu ma simt odihnit niciodata dimineata la 6 cand ma trezesc,indiferent daca dorm 6,10 sau 12 ore in seara de dinainte. Pe de alta parte,am seri ca ieri in care pana pe la 2-3 nu pun geana pe geana.
    Totul tine de anumite intervale in care te culci/te trezesti. Somnul are mai multe faze intre care oscileaza, chestia e sa te trezesti in aia care trebuie (de obicei ar trebui sa stie "singur" cand sa se trezeasca). De exemplu chiar azi mi s-a intamplat sa ma trezesc la 7, foarte fresh, dar pt ca trebuia sa ma trezesc la 8 m-am bagat inapoi la somn si m-am trezit la 8 ca o leguma... Cauta pe net ca sunt multe chestii interesante despre asta si pe mine unul m-au ajutat sa-mi gestionez somnul si timpul mai bine.

  3. #2843 SP
    Member Harilip's Avatar
    interfata de la PSN
    caut ceva si nu gasesc !

  4. #2844 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Ma enerveaza playerii din CS , care habar nu au pe ce lume se afla , se plimba linistiti cu arma in mana si cand vad pe cineva tine apasat click stanga si dau cu mouseu sus jos stanga dreapta si culmea ca numa headshot prind !

  5. #2845 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma enerveaza imprimanta!!! Nu am avut niciodata o imprimanta care sa nu ma scoata din minti.

  6. #2846 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Eu mi-am cumparat sambata o multifunctionala Samsung,a fost destul de scumpa,dar pana acum pare sa functioneze perfect.

  7. #2847 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    ^ Mai asteapta putin... ceva ceva tot o sa se intample. Am avut si HP-uri, Brother, Canon... si nu dinastea de 4-500 RON sa zici ca nu aveau ce le trebe prin inauntru. Ba apareau linii albe, ba pagini albe, ba prindea pagina, etc. Asa e cu imprimantele

  8. #2848 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    That's so encouraging.

  9. #2849 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

  10. #2850 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Meritam asa ceva pt ca suntem prea înţelegători cu minorităţile Suntem tara in care minorităţile au cele mai multe drepturi, poate prea multe

  11. #2851 SP
    Member Mariush's Avatar
    ma intristeaza astfel de stiri

    Problema mea mare e ca maghiarii din Romania sustin sus si tare ca "Ardealul e pamantul lor", ca "Traiasca Ungaria Mare" etc.
    Frate, eu am fost in Ungaria, in repetate randuri in interes de serviciu, am cunoscut o gramada de unguri, si sunt niste oameni foarte ok (mai molcomi asa-n exprimare , dar foarte ok).

    Si ce m-a uimit e ca habar nu au de "ura" asta dintre romani si maghiari, ii doare fix in cot de maghiarii lor din Transilvania (ba multi habar nu au ce minoritate mare au in Romania), si se poarta cu tine, ca roman, ca si cu un frate.

    E trist sa vezi diferentele astea atat de mari intre cum se percep lucrurile in RO, si cum sunt ele de fapt, si da, Dante asta-i vina noastra, ca le dam prea multa importanta.

  12. #2852 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bine ca se joacă meciul de vineri fara spectatori, sa vezi ce fraţi eram atunci...Oricum dupa meciul de la Bucureşti o sa primim o amenda si noi, sigur se lasa cu scandări xenofobe si parca vad din nou drapelul maghiar in flăcări (vezi meciul cfr-rapid).

    PS sper sa nu ajungem ca sârbii cu albanezii (Kosovo)

  13. #2853 SP
    Member TheSpider's Avatar
    o ciomageala buna pentru ungurii merita toate amenzile din lume

  14. #2854 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Horia Ivanovici, pofta mare!
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1363881808470.jpg

  15. #2855 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Superb si all the way..

  16. #2856 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca m-am imbatat si ca i-am trimis mesaj fostei!

  17. #2857 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    Ca m-am imbatat si ca i-am trimis mesaj fostei!
    Been there, done that

  18. #2858 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    ungurii din tinutul secuiesc
    bozgori prosti

  19. #2859 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    Ca m-am imbatat si ca i-am trimis mesaj fostei!
    Ce mesaj?

  20. #2860 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    Ca m-am imbatat si ca i-am trimis mesaj fostei!
    Toti am făcut la fel

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 251 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 243 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts