Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 142 of 251 FirstFirst ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 192 242 ... LastLast
Results 2,821 to 2,840 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2821 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Nu reusesc sa vad telefonul , toti promit si doar atat dupaia zic ca numai au bani ....
    Poi.. pune niste ochelari si numai ai probleme ca nu il vezi

    ---------- Post added 24-02-2013 at 03:37 PM ----------

    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    Am cunoscut o tipa aseara si sa-mi bag palme in mecla daca imi mai aduc aminte cum o cheama Ina sau Iulia si ca sa fie tacumul complet e de negasit la amici mei care se presupun ca-s colegi cu ea! WTF!?!?
    Ptiu drace... ai pierdut muierea. Da eu ma intreb cum "bagi palme in mecla"? Ca cel din poza?
    Attached Images Attached Images 307532.jpg

  2. #2822 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca fac optica la fizica. Cel mai naspa capitol din fizica, niciodata nu mi-a placut, acum sunt nevoit sa-l inghit cu forta... la ce am eu nevoie sa invat optica nu stiu, but whuteva.

  3. #2823 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ca fac optica la fizica. Cel mai naspa capitol din fizica, niciodata nu mi-a placut, acum sunt nevoit sa-l inghit cu forta... la ce am eu nevoie sa invat optica nu stiu, but whuteva.
    Ca sa vezi mai bine?>

  4. #2824 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Bai mie mi-a placut optica! Termodinamica in schimb a fost Moartea pasiunii...

  5. #2825 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Termodinamica e si aia nasoala, dar nu ca optica, nu stiu, nu m-am inteles deloc cu ea. Mie daca-mi dai mecanica sau electricitate sunt fericit

  6. #2826 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Faptul ca Dead Space 3 nu are split-screen co-op si ii online only.

  7. #2827 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Le poti numara pe degete pe cele cu split screen multiplayer. Imagineaza-ti God of War 3 in split screen. Si pe mine ma cam enerveaza treburile astea cu online multiplayer only.

  8. #2828 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nana Falemi, vorbeşte parcă-i constipat :banghead:

  9. #2829 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mi-au disparut azi 150euro de pe card.

  10. #2830 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Ca pe 29 e simulare BAC matematica si eu nu stiu sa fac aproape nici un exercitiu din variante Si mai sunt si la M1, I'M SCREWED :-s

  11. #2831 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    ^ Este obligatorie prezenta?

  12. #2832 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    ^ Este obligatorie prezenta?
    Habar n-am dar eu nu mai ies din casa pana nu ma pun la punct, nu vrea sa fiu un esec precum Pacino.

  13. #2833 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Bilet pierdut la pariuri pe Rubin Kazan nu se putea sa fie mai proasta seara asta.

  14. #2834 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by OxygeN View Post
    Bilet pierdut la pariuri pe Rubin Kazan nu se putea sa fie mai proasta seara asta.
    Aveau posesie -1%

  15. #2835 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Absolut tot!!!!!

  16. #2836 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    S-a stricat iar vremea. Tocmai cand credeam ca am terminat-o cu iarna asta...

  17. #2837 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Matematica...

  18. #2838 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    In fiecare vineri zic ca o sa dorm mult in week-end si nu o sa ma misc din pat, dar fac ce fac si duminica seara is obosit... iar luni, dorm in picioare.

  19. #2839 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca dormi mult nu inseamna neaparat ca nu mai esti obosit, din contra - dormi prea mult si vei fi obosit si "legumizat" toata ziua.

  20. #2840 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Eu chiar sunt curios cum functioneaza,de fapt,povestea asta cu somnul. Eu nu ma simt odihnit niciodata dimineata la 6 cand ma trezesc,indiferent daca dorm 6,10 sau 12 ore in seara de dinainte. Pe de alta parte,am seri ca ieri in care pana pe la 2-3 nu pun geana pe geana.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 142 of 251 FirstFirst ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 192 242 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts