Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 150 of 251 FirstFirst ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 200 250 ... LastLast
Results 2,981 to 3,000 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2981 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    fara suparare, eu n-am reusit sa citesc din prima acel logo, nu intelegeam ce scrie. dupa ce l-am vazut pe al 2-lea m-am edificat.

  2. #2982 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Software engineering: prea abstract pt mine

  3. #2983 SP
    Member rareshica's Avatar
    Teza la chimie !

  4. #2984 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Ca lumea se asteapta sa lucrezi pe gratis, de parca mancarea, hainele si toate celelalte ar fi si ele, la randul lor, tot gratis...

  5. #2985 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A picat curentu' in tot oraşu, Ceausescu is back

  6. #2986 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ma enerveaza mana stanga....am degetelul aratator si cel mijlociu(de la mana stanga evident) "legate" de o atela. Deci prin urmare 10 zile(in cel mai fericit caz) nici nu-mi pot face antrenamentul si nici nu pot butona consolele.

  7. #2987 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vrei sa zici... "antrenamentul"?

    *insert Mr. Bean "if you know what I mean" meme here*

  8. #2988 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    te rog sa-mi spui daca este o aluzie la masturbare ptr a-ti da report.

  9. #2989 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cu mana gipsata nu mai pot merge la sala sa trag de fiare, si nici macar cardio(alergari) nu pot face.

  10. #2990 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Idiots...idiots everywhere

  11. #2991 SP
    Member TheSpider's Avatar
    deja un cliseu, matematica !!!

  12. #2992 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Maine teza la mate :banghead:

  13. #2993 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Fraierii si cocalarii care-l apara pe Becali . Bai oamenii astia nu-s normali, ma jur...

  14. #2994 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu ştii de ce a intrat Gigi la puşcărie? Nu poti sa trimiţi la închisoare un om doar pt ca nu iti place Uite eu nu sunt de acord cu ce s-a întâmplat ieri. Nu stau acum sa explic de ce, ar fi prea mult.

    PS probabil acum am devenit si eu un cocalar

    PPS mi-e ruşine ca in tara in care m-am născut Huidu e liber pt ce a făcut iar Becali e aruncat in puscarie pt schimb de terenuri in care SE PRESUPUNE CA A DAT SPAGA ( e la mintea cocoşului ca a dat şpaga lui Babiuc, dar nu a dovedit nimeni acest lucru, deci... )

    Un om se privează de libertate pe dovezi nu presupuneri. Justiţia e la pamant, azi 3 judecători spun nevinovat, maine 2 spun vinovat...

    Nu imi place clanul Becali, dar asta nu ma face sa imi doresc ca acest om sa intre in puşcărie ca asa vor muşchii unora

  15. #2995 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Acum multi ani (cred ca mai mult de 5) se vorbea de un caz in care un batranel de vreo 75-80 de ani (cu grave probleme de miscare si multe alte probleme de sanatate) a primit o perioada de "relaxare si odihna" la puscarie (cateva luni mi se pare) pentru ca ar fi furat vreo 2 pasari (rate, parca). "Bunurile" mi se pare ca au fost recuperate, insa justitia romana a considerat ca acel batranel merita totusi inchis, fiindca legea nu tine cont de varsta, sanatate ori conditie sociala (acel batranel era sarac lipit...). Politistii nici macar nu au putut sa ii puna catusele fiindca era prea slabit si tremura tot. Nu mai stiu exact daca Basescu l-a gratiat ori ba, insa stiu ca acesta nu este un caz singular pe teritoriul tarii ai carei cetateni suntem.
    Poate ca justitia romana isi mai face si treaba, insa poate ca azi (ieri), trebuiau sa o faca pana la capat pentru ambele "mari procese" (daca ati fi trecut acum muuulti ani pe langa palatele celebrilor Victor si Ioan Becali, cand in Pipera nu existau vilele de acum, cred ca v-ati fi intrebat daca blocul comunist in care locuiti - eu unul recunosc ca locuiesc intr-un asemenea imobil - valoreaza cat macar una din acele vile facute in oglinda, iar banii pentru ele... ei, mai are sens sa vorbim..).
    Revenind, daca cineva are timp sa caute dupa cazul acelui batranel (fiindca eu sunt prea obosit la aceasta ora), ori altele similare, va intelege ca justitia romana mai are mult pana sa fie corecta si echidistanta.
    Si asta nu neaparat ma enerveaza, dar imi lasa un gust amar...

  16. #2996 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    D@nT3
    Esti un cocalar, MA JUR, sa moara mama

    Din pacate, sunt si eu in rand cu tine, dar incerc printr-un limbaj adecvat sa par altfel, MA JUR.

  17. #2997 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    on-topic:
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Fraierii si cocalarii care-l apara pe Becali . Bai oamenii astia nu-s normali, ma jur...
    asa ziceau si taranii/oamenii de rand la sfarsitul aniilor 40 cand se incepuse condamnarea taranistiilor si liberaliilor ptr fleacuri.."foarte bine maica""ce daca nu-s dovezi..sunt niste pungasi care ne-au exploatat"...pana au inceput sa-i bage si pe ei la parnaie si sa le ia terenuriile...

    si legat de ce ziceati voi mai sus...e inadmisibil sa intre la inchisoare oameni trecuti de 70 de ani(babiuc 75 ani)..asta e cruzime deja..

    e limpede ca becali si-a atras multa antipatie toti anii astia cand o ardea religios dar se comporta ca parvenit de prima mana...zicea ca lui ii place ca totul sa fie placat cu aur cand toata viata a stat cu oile..

  18. #2998 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ma enerveaza ca nu pot incarca o poza (cred ca e prea WIDE) si ca stau de pomana la servici fara sa am clienti

  19. #2999 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar

  20. #3000 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Primul RCA la masina m-a costat 326 RON pentru 6 luni. Apoi dupa un an m-a costat 435 RON. Pana in vara asta m-a costat 646 RON pentru cele 6 luni. Acum ma costa 1100+ RON pentru 6 luni. Zero daune. Cum naiba?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts