Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 251 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast
Results 861 to 880 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #861 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Ce ma enerveaza acum...

    ... este faptul ca am fost parasit. Si nu ma enerveaza, imi rupe inima.

    F*ck it dude.Crede-ma,am trecut si eu recent prin asa ceva.Gen,relatie de 1an si 8 luni.Am vorbit frumos cu ea,am rugat-o sa se gandeasca mai bine daca chiar vrea sa faca asta,a zis da.Dupa o 2-3 saptamani in care m-am comportat cat se poate de rece,(a nu se intelege ca m-am comportat urat,doar ca nu o bagam in seama,nu ii ziceam nimic,decat buna si pa)a venit inapoi,a inceput sa planga,scuze alea alea.Fii tare,daca mai tii la ea,arata-i ca esti indiferent,daca nu,gandeste-te ca sunt atatea fete in lumea asta.

  2. #862 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Imi mareste media per total
    Da, dar poate sa ti-o si scada din moment ce ai teme de facut, idea in sine cu faptul ca urca media era daca nu da batai de cap materia .

  3. #863 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    F*ck it dude.Crede-ma,am trecut si eu recent prin asa ceva.Gen,relatie de 1an si 8 luni.Am vorbit frumos cu ea,am rugat-o sa se gandeasca mai bine daca chiar vrea sa faca asta,a zis da.Dupa o 2-3 saptamani in care m-am comportat cat se poate de rece,(a nu se intelege ca m-am comportat urat,doar ca nu o bagam in seama,nu ii ziceam nimic,decat buna si pa)a venit inapoi,a inceput sa planga,scuze alea alea.Fii tare,daca mai tii la ea,arata-i ca esti indiferent,daca nu,gandeste-te ca sunt atatea fete in lumea asta.
    Toata lumea imi spune asta. Asta incerc sa fac acum. Sa fiu indiferent. Dar mi-e frica ca nu o sa se intoarca la mine, si ca o sa treaca peste.

    Dar banuiesc ca daca face asta, pur si simplu n-a fost sa fie...

  4. #864 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Supa incalzita nu e buna.Gandeste-te la asta,daca se intoarce,crezi ca poti sa treci peste tot ce s-a intamplat sau crezi ca o sa fie la fel?Prima dragoste niciodata nu se uita,nu fi trist ca s-a terminat,fi fericita ca s-a intamplat.Oricum,relatiile la varsta asta au un sfarsit inevitabil(90% din cazuri,am prieteni de familie care sunt impreuna de la 15-16-17 ani).Incearca sa treci peste,este cel mai bun tel momentan,gaseste-ti un hobby,iesi afara,stai cu prietenii...carpe diem .O sa treaca sentimentul,cu timpul.Anyway,sper ca te ajuta ce-ti spun acum.Stiu,ca si mie mi s-au spus exact aceleasi lucruri ce ti le spun eu acuma si am trecut mai usor peste.Bafta .


    P.S:Sa nu faci prostia sa te comporti urat cu ea,indiferent ceea ce a facut,arata-i ca ai un caracter aparte si nu te cobori la nivelul anumitor persoane.


    ON-TOPIC: Faptul ca ieri aveam 5 picks frumos asezate pe amplificator,iar acum nu mai gasesc nici macar una -.-...

  5. #865 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Speram sa facem parte din cele 10% din cazuri.

    Vedem...

    Ca sa nu fiu offtopic:

    ...faptul ca mi s-a indoit pana.

  6. #866 SP
    Member Alexander S77's Avatar
    Ma enerveaza ca nu vine vacanta de iarna mai repede si faptul ca nu ninge

  7. #867 SP
    Member TheSpider's Avatar
    defapt ninge

  8. #868 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Ma enerveaza:
    -Gun Game - Wager Match in Black Ops
    -Televizorul de la Sony 46EX710 cu ale sale colturile si banda luminoase care strica toata imaginea. Cea mai proasta investitie ever. Sony LED = FAIL!

  9. #869 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Ca mai trebuie sa astept ~o saptamana pana o sa ma joc Gran Turismo 5.

  10. #870 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    ...faptul ca bulangii de la PayPal au luat-o razna si mi-au trecut contul la "Limited" Sambata seara, cand vroiam sa cumpar o mie de lucruri de pe Internet, si ca sa ma treaca iar la Full trebuie sa astept vreo 2 zile. Sa ma .... pe ei si pe mamele lor, si sa-mi ...., .... si .... .... cand au ei nevoie mai multa!!!!!!

  11. #871 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    faptul ca mai am teze la mate si info de dat, iar la info nu pricep nimic.

  12. #872 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    faptul ca mai am teze la mate si info de dat, iar la info nu pricep nimic.
    Mdeeea, si pe mine ma enerveaza acelasi lucru doar ca eu maine dau teza la info si nu prea stiu

  13. #873 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Valurile infinite de inamici din Black OPS pe veteran, FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, mușc din controller!

  14. #874 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Eu l-am spart la final cand nu am luat trofeele

  15. #875 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    ... profa de romana. Ne da cu 2-3 zile inainte de teza de compus si invatat trei compuneri de 3-4 pagini.

  16. #876 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    faptul ca mai am teze la mate si info de dat, iar la info nu pricep nimic.
    mda si la mine la fel...ma enerveaza ca maine dau teza la info si nu stiu nimic,ca maine dau test la geografie,ca marti dau test la franceza,miercuri teza la mate si joi test la fizica... ...si mi-e o lene sa invat,mai ales ca e week-end

  17. #877 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    ...că nu �mi găsesc nicăieri o pereche de ochelari pentru snow!

  18. #878 SP
    Member playgame's Avatar
    Au schimbat de ceva timp youtube-ul la partea de loading. Cand dai "full screen" incepe sa se incarce video-ul din nou, de la 0.

  19. #879 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Au schimbat de ceva timp youtube-ul la partea de loading. Cand dai "full screen" incepe sa se incarce video-ul din nou, de la 0.
    Aia e cea mai mare prostie. E o setare care-ți identifică, pe naiba, conexiunea ta de net și selecetază automat best playback settings. Era mai bine �nainte c�nd te lasa pe tine să alegi ce vrei. Acum fac ei alegeri...

    ...o porcarie.

    Astea-s setări? - astea-s GLUME. Orice alegi tot GAY e (de menționat că setarea cu fullscreen NU e prezentă) -deci e automată.

    �n loc să fie ceva mai avansat unde să te lase să alegi (ceva de genul)

    always playback videos in:
    • 240p
    • 360p
    • 480p
    • 720p
    • 1080p
    ...și gata. Iar dacă anumite clipuri nu suportă 720p/1080p să facă playback default la 360p (cum e acum).

    E greu frate cu AMATORI. Și dacă le dai mail te ignoră.

    Youtube = Amatori.

    Gata.

    *p.s.

    Imediat mă disper și intru �n subiectul copyright (altă prostie și alt AMATORISM dus la extrem).
    Attached Images Attached Images setari.jpg

  20. #880 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...fetele care nu pun m�na la gură atunci c�nd cască (mai ales pe stradă). Niște vite proaste...niște MĂRHĂI ca să-l citez pe bunicu'.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 251 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts