Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 251 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast
Results 941 to 960 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #941 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Oki, asta am �nțeles-o, și știu că-i demult faza...dar s-a umplut paharul deja. - ...chiar la fiecare reply?

    Oki. Baftă
    Merci. Baftă.
    �ncerc imediat. Baftă.
    Nu merge ce-ai zis tu. Ce trebuie să fac mai exact? Baftă.


    ...now tell me that's not stupid. Suc de mere verzi.
    Daca ii reply-ul aceleasi persoane da ai drepate, dar daca este vorba de persoane diferite care dupa pleaca si isi vad de treaba nu . Chili.

  2. #942 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    chiar acum ma enerveaza prostii care sunt in stare sa scoata o astfel de aberatie:
    Wii For Girls | igotWii.com
    de cand jucam numai shovelware??

  3. #943 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Ma enerveaza ca maine incepe scoala, in timp ce Mr. Walkman va freca o saptamana menta, pardon blocul optic al PS3-ului sau "Gras".

  4. #944 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ma enerveaza ca maine incepe scoala si ca trebuie sa ma trezesc la ora 6:30.x(
    Abia astept sa vina practica...

  5. #945 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Ma enerveaza ca sunt racit si ca trebuie sa beau fervex cred ca si balega are gust mai bun

  6. #946 SP
    Junior Member sergiutz11's Avatar
    Ma enerveaza ca timpul sunt plictisit,ca nu am ce juca mai nou pe console,si ca maine incepe scoala.

  7. #947 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Drpciv.

  8. #948 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Ma enerveaza ca trebuie sa stau o ora si, ca sa isi faca update battlefield bad company 2 pe PS3.

  9. #949 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Ma enerveaza ca m-am imbolnavit iar si trebuie sa stau in casa cu febra and various bull crap, si nici macar nu am MvC3 sau MK9 sa ma joc si eu ca omu :\

  10. #950 SP
    Member AVoF's Avatar
    cretini-ortodocsii.

  11. #951 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Toti tiganii nenorociti din Romania.Eram astazi cu prietena mea in 41, am mers vreo 4-5 statii, coboram, si ea observa ca i-a fost taiat rucsacul de la spate si portofelul furat.Nenorocitii dracu, sper sa pateasca scarbosul acela de om de "n" ori mai rau decat ce am patit noi astazi.Mie nu mi-e de bani, mare scofala 60 lei, ci mi-e de buletinul acela, acum trebuie sa stea 2-3 saptamani pana cand i se face altul, plus declaratie la politie, timp pierdut degeaba......

  12. #952 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un "jmecher" de 300kg, cu un S6 negru, care a stat 1000 de ani pana a plecat din fata mea pe culoarea verde, dupa 1000 de claxoane, cum a plecat, a oprit brusc si a mai stat asa app 10 secunde si la urmatoru semafor se pune langa mine si zice : "ia zi frate, s-a intamplat ceva ?", eu ii zic "da frate, s-a facut verde si trebe sa mergi", la care el "merg cand vreau yo fratioare" si m-a injurat, dar am avut "norocul" de a trece o masina de politie chiar atunci pe langa noi, s-a oprit si ne-a luat la intrebari si agariciu ala era mielusel.

    Nu mai suport toti ratatii care cred ca odata cu un Audi/BMV/Mercedes, vine si strada pe care circula.

  13. #953 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ca aria de offtopic se transforma in "fa-ti cont aici si primesti un zilion de dolari daca completezi un chestionar"

  14. #954 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Ma enerveaza lenea mea incurabila si faptul ca am picat traseul deoarece am oprit pe verde ! (asta da scuza de la politist, pana si ceilalti 2 din grupa mi-au spus ca ei au dat spaga )

  15. #955 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ca maine o sa am o zi foarte lunga..

  16. #956 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Ma enerveaza toti cocalarii imputiti si tiganii (scuzati pleonasmul) care asculta manele pe strada si in autobuz, nenorocitii naibii, ca imi vine sa iau un casetofon din ala mare cum aveau americanii si sa ma duc la ei sa le zic: "Na bip ceapa ma-tii, ia si inghite niste metal asa fortat cum ne bagati voi pe gat manelele voastre" ca m-am saturat de ei.

  17. #957 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    si eu m-am saturat de manelele din autobuz. in schimb imi place muzica turceasca adica cea originala (dar tot nu in autobuz)

  18. #958 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by quarterpunk View Post
    inghite niste metal asa fortat
    Ii bagi casetofonul pe gat? Si mai usurel cu limbajul.

  19. #959 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    si eu m-am saturat de manelele din autobuz. in schimb imi place muzica turceasca adica cea originala (dar tot nu in autobuz)
    Si eu m-am saturat...am colega de apartament. Dimineata la ora 7-8 da drumu la manele , lasa usa deschisa(paralela cu usa mea) si se duce in bucatarie.

  20. #960 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Si eu m-am saturat...am colega de apartament. Dimineata la ora 7-8 da drumu la manele , lasa usa deschisa(paralela cu usa mea) si se duce in bucatarie.
    Fa ca mine: eu dau drumul mai tare ca ea la Cedry2k sau AC/DC,Metallica O sa se sature la un moment dat si o sa reduca volumul.Cel putin la mine a mers.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 251 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts