Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 251 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #1821 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dezbaterea care are loc pe threadul xbox 720,după politica si fotbal romanul se pricepe si la IT.Duduie ţara de experţi

  2. #1822 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    2 enervari de aseara : Ambele in legatura cu magazine si cu accesorii/jocuri de DS.

    Am fost aseara intr-un magazin unde aveau 3 jocuri de DS. cu niste preturi extravagante pt titlurile in cauza.
    Megaman X Advent printre ele si avea pretul de 39 de lei. Rog frumos pe individul de acolo , merg la casa si zice "Imi pare rau , nu au mai fost actualizate preturile , defapt costa 52 de lei" , am zis "Nu multumesc , scria 39 pe pretz nesimtitilor" si am plecat cu draci.

    Later

    Alt magazin unde stiam ca au un set de accesorii pt DSi cu 14 lei.
    Iau din raft produsul , ma duc la casa...la casa nimeni decat un tip care era de la o alta firma si imi zice sa astept putin. Ok , astept...astept...astept...ASTEPT...10 minute am stat si nimic...nu era nimeni in tot magazinul...si era DOMO...wtf! Am aruncat cu obiectul pe tejgeaua de la casa , am tras o injuratura , si am plecat.(cu nervi bine inteles)
    In alte dati , stau in ceafa ta 3-4 indivizi sa vada ce faci printre rafturi cand te uiti...dar cand sa cumperi , sunt de negasit.

  3. #1823 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    2 enervari de aseara : Ambele in legatura cu magazine si cu accesorii/jocuri de DS.

    Am fost aseara intr-un magazin unde aveau 3 jocuri de DS. cu niste preturi extravagante pt titlurile in cauza.
    Megaman X Advent printre ele si avea pretul de 39 de lei. Rog frumos pe individul de acolo , merg la casa si zice "Imi pare rau , nu au mai fost actualizate preturile , defapt costa 52 de lei" , am zis "Nu multumesc , scria 39 pe pretz nesimtitilor" si am plecat cu draci.

    Later

    Alt magazin unde stiam ca au un set de accesorii pt DSi cu 14 lei.
    Iau din raft produsul , ma duc la casa...la casa nimeni decat un tip care era de la o alta firma si imi zice sa astept putin. Ok , astept...astept...astept...ASTEPT...10 minute am stat si nimic...nu era nimeni in tot magazinul...si era DOMO...wtf! Am aruncat cu obiectul pe tejgeaua de la casa , am tras o injuratura , si am plecat.(cu nervi bine inteles)
    In alte dati , stau in ceafa ta 3-4 indivizi sa vada ce faci printre rafturi cand te uiti...dar cand sa cumperi , sunt de negasit.
    Lasă-mă sa ghicesc...in Rm Valcea?Data viitoare mergem �mpreună

  4. #1824 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Nu - Sibiu. Zona Mall-ului.
    Prima e in Flanco-ul din Carrefour.
    A doua e in Domo-ul de la Kaufland.

  5. #1825 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Examenul de astăzi a fost mult prea ușor, InDesign poate mult mai mult, practic a fost o insultă!

  6. #1826 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu am apa calda si nici caldura,am inteles ca in tot oraşul e la fel.Minunat

  7. #1827 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Nu - Sibiu. Zona Mall-ului.
    Prima e in Flanco-ul din Carrefour.
    A doua e in Domo-ul de la Kaufland.
    Acelasi lucru l-am patit si eu cand am vrut sa cumpar un xbox din Media Galaxy... gol magazinu' si la casa erau 2 plictisiti care nu stiau daca mai e pe stoc sau nu... o zis ca se duc sa verifice si n-o mai venit.

    ROMANIAAAAA FRATEE!

  8. #1828 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    am draci pe tot ce misca si sufla... imi vine sa-i omor pe toti!

  9. #1829 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Frigul asta... ma... ma scoate din minti, pur si simplu nu-l mai suport!

  10. #1830 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stirile ProTV. Nu de alta, dar ma joc pe PS3, vine mama si-mi zice ca vrea sa vada stirile, ii dau la stiri si plec, iar cand e sa ma intorc se duce tot cheful de jucat. I hate it when it happens!

  11. #1831 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Frigul asta...
    Profesorii, nu ii inteleg.Ne baga pe gat deja testele desi avem semestrul doi al naibii de lung...

  12. #1832 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Plictiseala�


    Sent from my iPhone using Tapatalk.

  13. #1833 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Temele + proiectele ...

  14. #1834 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by axton View Post
    Temele + proiectele ...
    + ca trebuie sa ii inregistrez profei de fizica emisiunea aia tampita cu Scoala Discovery si de 2 zile ma chinui sa convertesc un mpg transport stream care e plin de erori, desincronizari, etc ~

  15. #1835 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Care e chestia cu Scoala Discovery pana la urma ca nu am inteles? (bine, nici nu m-am interesat prea mult...)

  16. #1836 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Care e chestia cu Scoala Discovery pana la urma ca nu am inteles? (bine, nici nu m-am interesat prea mult...)
    E un program,in parteneriat cu Ministerul Educatiei, pe Discovery in fiecare zi de la 14:00,unde te invata,de exemplu:Luni-Chimie
    Marti-Biologie,etc.E misto,pentru ca-s chestii pe care la scoala nu ti le spune,dar nu este creat de noi,este tradus dupa americani...

  17. #1837 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Interesant, dar.... sunt lucruri utile? Pe care le poti folosi la scoala? Sau asa de cultura generala?

    Si ca sa nu fiu total offtopic - gerul asta cumplit, azi de dimineata nu mai puteam sa respir in drum spre scoala, a trebuit sa ma opresc la fiecare boschete de pe marginea drumului mai mare ca sa pot lua cateva guri de aer. Ziceai ca merg din checkpoint in checkpoint.

  18. #1838 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Discutia de azi la liceu ...
    Noi( elevii ) : Bai de ce nu stam si noi acasa macar zilele astea 2 ca abia putem sa ajungem pe gerul asta + momentan nu facem nicio pregatire pentru BAC .
    Profesorii : Bai de ce nu ne lasa si pe noi sa stam acasa macar zilele astea 2 , nu inteleg , abia putem sa ajungem si noi pe gerul asta .
    Directoarea : Va trebui sa veniti fiindca nu am primit nicio veste de la minister si in plus va fi nevoie de mult mai mult pentru a inchide liceul pentru 2 ZILE!
    Mda ...

  19. #1839 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Ma enerveaza faptul ca ma doare capul,ma enerveaza ca stau pe laptop si ma doare capu tot mai tare,ma enerveaza ca nu am ce sa ma joc pe ps3,ma enerveaza ca sunt atat de lenes incat nu am fost la examene ce sa mai vb sa le iau,ma enerveaza ca trebuie sa invatza akm in 2 saptamani pt 4 examene,ma enerveaza vremea ca e frig,ma enerveaza ca trebuie sa fac dush si dupa trebuie sa ma urc in masina rece si sa merg la prietena...
    Si pun pariu ca odata ce incep sa ma deplasez ma va enerva traficul!
    ma enerveaza si mamamea ca ma inscris la a 2-a facultate si nu am nici un chef sa merg sambata dim la examen....
    Mai bine ma pun sa dorm,ca sunt cam nervos.....)

  20. #1840 SP
    Junior Member GuitarHero's Avatar
    ma enerveaza ca am exagerat aseara cu diverse "potiuni" iar acum tot organismul mi-a intrat in greva... si nu pot face nmk. ceva sfaturi pt o mahmureala grava?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 251 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts