Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 28 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 543

Thread: Crysis 2

  1. #301 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Cand a aparaut acum 2 saptamani parca pe PC, a mers foarte bine si au fost foarte multi jucatori. Acuma e normal sa se plictiseasca lumea de cele 5 arme si 2 harti

  2. #302 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Corect Polski, demo-ul si-a facut treaba urmeaza jocul full, care sigur va avea serverele pline.

  3. #303 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Va merge demo-ul de PS3? Eu nu pot sa il downloadez, imi ramane blocat la 94% si apoi mi se blocheaza consola.

  4. #304 SP
    Member Dell 17's Avatar
    vezi daca mai ai spatiu liber pe hardul consolei.

  5. #305 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    am suficient

  6. #306 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Merge lins demo ul si downloadat si jucat .
    Pacat ca prinzi cate o sesiune la 15 min ..dar e debia inceputul pe ps3 , ar trebui sa apara mai multi sap asta

  7. #307 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Ma dispera invizibilitatea. Cei care va plangeati de ghost in Blops inca n-ati "vazut" nimic...
    Care e counterul cel mai bun?, ca nano vision nu mi s-a parut stralucit.

  8. #308 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    De obicei ii poti vedea pe cei invizibili si cu nano-vision este un albastrui sters, eu nu am avut probleme.

  9. #309 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Polski View Post
    De obicei ii poti vedea pe cei invizibili si cu nano-vision este un albastrui sters, eu nu am avut probleme.
    Este un upgrade la invisibility-perk sa ii vezi pe cei cloked doar ca trebuie sa faci level up la invisibility. Ii vei vedea cu o tenta verzuie. Nu e chiar asa over powered "R2"-ul

  10. #310 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    mai da ziceti cum e pe PS3, pe xbox e spalacit si nefinisat, poate poate jocul final va fi mai reusit.

  11. #311 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Bai,mie sincer mi-a pacut.
    Am jucat aseara cateva meciuri cu G-Xtreme si ReNeGaDe,super frumos.

    Nu am intalnit bug-uri sau ceva de genul iar din punct de vedere grafic mi se pare foarte ok. Pe PS3 rezolutia e cam mica,nu stiu cum e pe 360.

    Aveam probleme la matchmaking...nu se conecta la niciun server,dar daca dadeam join pe cineva care il juca din lista de prieteni,mergea.

  12. #312 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    pe xbox e spalacit si nefinisat
    La fel este si pe PS3. Texturile se incarca greu, pop-in-uri la tot pasul, scaderi de framerate si cand nu e nici un inamic pe ecran. Din punct de vedere grafic mi se pare ca arata cam jalnic, avand in vedere ca cei de la Crytek se lauda ca asta ar fi principalul atuu al jocului...

    No buy for me.

  13. #313 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    deci e aproape sigur ca asa se prezinta multiplayerul si in jocul final. Poate singleplayerul va fi mai bun, cel putin pentru asta il voi cumpara eu.

  14. #314 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    M-am uitat acum la un video cu un gameplay de pe 360,si arata idetinc.Nu cred ca se va ma schimba ceva in versiunea finala.

    Am uitat sa specific,dupa cum a spus si ReNeGaDe mai sus apar scaderi de framerate.(cateodata scade sub 30)

  15. #315 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    La fel este si pe PS3. Texturile se incarca greu, pop-in-uri la tot pasul, scaderi de framerate si cand nu e nici un inamic pe ecran. Din punct de vedere grafic mi se pare ca arata cam jalnic, avand in vedere ca cei de la Crytek se lauda ca asta ar fi principalul atuu al jocului...

    No buy for me.
    Asta e atu'ul jocului, da nu pe consola man. CryEngine nu e motor de consola am mai spus undeva, e motor de PC care isi arata splendoarea pe sisteme de la 5000/6000 ron in sus, pe quaduri /sexacore-uri de ultima generatie si GPU-uri 1 [sau mai multe] gen GTX 570/580. Joaca-l pe un i930@4Ghz si GTX 580, in 1080p, pe Very High, daca vrei sa iti faci o impresie despre cum arata de fapt Crysis

  16. #316 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Hai mă că exageri şi tu, nu-ţi trebuie calculator de 5000/6000 de lei, eu cu un AMD Phenom 2 X4 955 am rulat jocul la 1920x1080 Very High cu vreo 30-35 de FPS-uri, şi �n Crysis nici nu ai nevoie de mai mult din cauza motion blur-ului foarte bine folosit.

  17. #317 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Hai mă că exageri şi tu, nu-ţi trebuie calculator de 5000/6000 de lei, eu cu un AMD Phenom 2 X4 955 am rulat jocul la 1920x1080 Very High cu vreo 30-35 de FPS-uri, şi �n Crysis nici nu ai nevoie de mai mult din cauza motion blur-ului foarte bine folosit.
    Man, joaca tu la cineva la care ii merge la 60fps minim sa vezi cum sta treaba cu totul altfel... decat la 30, si nu mai intram in detalii, vorbim de jocul pe "broancele" noastre nu de versiunea de PC Si versiunea de MP merge mai rapid decat cea din SP, la absolut orice joc.

    Crytek s-au laudat ca va fi jocul cu cea mai buna grafica de consola. E pe de departe de cea mai buna grafica de consola. NU este o grafica rea, este colorata, dar ii lipseste definitia.

  18. #318 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Dude tu acum vorbeşti de crysis 1 sau de crysis 2 demo ? Că eu mă refeream la primul joc, �n demo scot şi eu 50+FPS.

  19. #319 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Dude tu acum vorbeşti de crysis 1 sau de crysis 2 demo ? Că eu mă refeream la primul joc, �n demo scot şi eu 50+FPS.
    Dude ma refer la Crysis 2 ca doar de ala vorbim, si de varianta SP nu de MP si mai multe pe privat. Crysis in afara de grafica nu are nimic. Iar pe console are o grafica medie / mediocra, grafica lui Crysis se vede pe riguri high end pe rezolutii mari si pe display-uri care sa o puna in evidenta. Pe consola nu e decat un joc mediocru cu o grafica slaba atata tot.

  20. #320 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    No offence, dar esti exact ca si personajul din bancul:

    -Noc noc!
    -Cine-i?
    -Eu!
    -Cine? Eu?

    Asa se pare ca uiti constant ca te afli pe un forum dedicat consolelor unde probabil 80-90% dintre useri "don't give a flying phock" cum arata crasisu' pe pisi.

    ON: demo-ul de pe PS3 este acelasi cu cel aparut pe Xbox in urma cu 1 luna si ceva - harta aceea cu zgaraie-nori si 2 moduri de joc?

    ---------- Post added 17-03-2011 at 02:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Dude ma refer la Crysis 2 ca doar de ala vorbim, si de varianta SP nu de MP si mai multe pe privat. Crysis in afara de grafica nu are nimic. Iar pe console are o grafica medie / mediocra, grafica lui Crysis se vede pe riguri high end pe rezolutii mari si pe display-uri care sa o puna in evidenta. Pe consola nu e decat un joc mediocru cu o grafica slaba atata tot.
    ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 28 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Crysis 3 By Nash in forum Console Club
    Replies: 190 Last Post: 07-06-2013, 16:24
  2. Replies: 0 Last Post: 13-12-2012, 12:02
  3. Crysis 2 va fi 3D ! By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 31-05-2010, 09:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts