Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 171 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #1441 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Pai de, avem cateva specimene neserioase care ne-au dat peste cap. Au zis ca vin si n-au venit. Nu prea e frumos. As da si cateva nume dar mai bine ma abtin.
    In stilu asta revenim la Radu in ograda...

    Pe vremurile alea si pizza era buna, cam fara sos ea dar era buna

    Partea pozitiva a fost ca ne-am jucat mai mult decat de obicei. Totusi un setup a fost liber aproape jumate de timp si am platit si putin mai mult decat de obicei.

    Pentru urmatoarele intalniri vreau confirmare in SCRIS de la fiecare, ceea ce inseamna ca sunteti 99,9% prezenti (0,01% ramanand procentul de imprevizibil care poate sa apara cand cineva care a confirmat nu mai vine pentru ca a intervenit ceva pe parcurs). Daca cineva confirma si nu vine fara sa anunte este neserios si pasibil de excludere din comunitate. Oricat vreau sa fim cat mai multi, urasc oamenii neseriosi!

    In rest, asteptam saptamana asta sa rasara PSN-ul back on ca sa recuperam din meciurile online.
    Da, stiu ca si eu ma numar printre acei neseriosi, dar am un program la serviciu imprevizibil si ma saboteaza in cele mai aiurea momente... Data viitoare n-o sa mai promit si o sa incerc sa vin pe furis

  2. #1442 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Yo nu mai pot veni nicidoata la nici un offline.Sorry

  3. #1443 SP
    Member Aquashark's Avatar
    come on mike.. nu am impus calificari inca. you can still participate freely

  4. #1444 SP
    Member Ares's Avatar
    ionutz are dreptate si de acum nu o sa mai credem pe nimeni pe cuvant , macar un telefon , mesaj , post pe forum se putea pune....dar asta este

    pe mine nu ma deranjeaza sa revenim la vechea locatie ba din contra imi face chiar mai multa placere.

    igi dc zici ca nu mai apari la offline?

  5. #1445 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Daca nu pot castiga totul si sa fiu ruler of all, ce rost mai are?
    Am ajuns sa joc vanilla pe PC, fiind un oribil Ryu scrub.Fara online Dudley mash ultra in blcokstring nu are sens.Nu mai simt nimic pentru acest joc.

  6. #1446 SP
    Member Aquashark's Avatar
    well.. you can be there just for comic relief

  7. #1447 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Stai ca revine PSN-u soon si revii la mash Dudley Pro Style

    Lasa Vanilla cu toti nubii...

  8. #1448 SP
    Member Ares's Avatar
    ai auzit mike ? cik revii la mash , cum si-a permis sa spuna acest lucru despre tine? eu unul i-ash zice cateva , asa sa ma tina minte

  9. #1449 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Pai nu pot ca deja am un warn pe forum.Nu stie ca vorbeste despre viitorul castigator Otaku atat la SSF4 cat si la Marvel.

  10. #1450 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astazi mi-am cumparat si eu jocul si l-am jucat pentru prima data. Vazusem pe net ca e greu, dar nu ma asteptam la asa ceva. Am jucat prima data pe Very Easy, Easiest era cam prea de tot. Am pierdut fara sa dau mai mult de 2 suturi. Am trecut pe Easiest si am castigat cu greu. Skill-urile si toate cele se fac in training sau ma prind pe parcurs?

  11. #1451 SP
    Junior Member bogdanbibi's Avatar

  12. #1452 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Astazi mi-am cumparat si eu jocul si l-am jucat pentru prima data. Vazusem pe net ca e greu, dar nu ma asteptam la asa ceva. Am jucat prima data pe Very Easy, Easiest era cam prea de tot. Am pierdut fara sa dau mai mult de 2 suturi. Am trecut pe Easiest si am castigat cu greu. Skill-urile si toate cele se fac in training sau ma prind pe parcurs?
    cel mai bine in training , acolo inveti sa joci , indicat ar fi sa ai pe cineva care sa iti explice cateva mishcari de baza, daca nu ai pe nimeni si chiar iti place jocul te invit sa vi cu noi la urmatoarea intalnire a noastra si sunt sigur ca fiecare iti va explica cate ceva si te va invata sa joci (atat cat se poate in limita de timp). ai mai jucat jocuri de fighting , sau ssf4 este primul?

  13. #1453 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Inafara de Mortal Kombat 4 si Virtual Fighter 4 pe PC nu prea am jucat fighting-uri...

  14. #1454 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Inafara de Mortal Kombat 4 si Virtual Fighter 4 pe PC nu prea am jucat fighting-uri...
    Oo, clasice

    Si eu ti-as propune training-ul, pentru exersarea pentru inceput a loviturilor din move list. Alegeti cateva caractere care iti plac mai mult si exerseaza cu ele in training normalele, specialele, super, ultras, etc.

    Daca nu ai mai jucat niciun Streef Fighter pana acum lucrurile iti pot parea destul de grele la inceput. Jocul e complex si strict la inputs insa cu putina practica si ambitie poti sa inveti basics foarte repede.

    Cum zicea si Ares, te asteptam la meetings. E altceva sa primesti sfaturi bune pe care sa le poti exersa live.

    Bafta!

  15. #1455 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cel mai cunoscut personaj din Street Fighter e probabil Ryu si cu el am inceput. Sa invat cat de cat niste miscari. Merci de sfat

  16. #1456 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Eu as incepe cu Dudley , pentru ca are niste butoane foarte bune de apasat, precum standing Heavy Punch si sa tii in fata pe pad si sa apaesi Heavy Punch.

  17. #1457 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Smileymike101 View Post
    Eu as incepe cu Dudley , pentru ca are niste butoane foarte bune de apasat, precum standing Heavy Punch si sa tii in fata pe pad si sa apaesi Heavy Punch.
    E tare miscarea aia cu pumnu' greu , am vazut pe unu gras ca o face des si da foarte tare, cu pumnu' greu in fata.

  18. #1458 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Eu l-am invatat asta.Cand l-am zis pe SRK, ca cerea sfaturi, si cand l-am vazut ca o dadea in turneu, inlacrimat, ziceam: "Dis mah boi!"

  19. #1459 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    E tare miscarea aia cu pumnu' greu , am vazut pe unu gras ca o face des si da foarte tare, cu pumnu' greu in fata.
    ala gras de care zici o cam da foarte tare de gard de cele mai multe ori , nu mike?

  20. #1460 SP
    Member storm89shadow's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 171 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts