Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 282 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... LastLast
Results 2,801 to 2,820 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2801 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    L-am butonat si eu...univers bogat, personaje interesante insa...daca nici acum la sfarsit de generatie nu sunt in stare sa optimizeze cum trebuie un joc e cam inpardonabil...e plin de frame drops cand conduc masina, si e plin de texture pop-in's(varianta PS3 digitala), in rest toate bune si frumoase...merita jucat oricum.

    Dupa 5 ore de joc doream sa afirm contrarul observatiilor pe care le-ai facut tu. Nu pot sa-mi explica altcumva, insa este clar o problema si cu varianta digitala PS3 asemenatoare probabil cu cea de pe Xbox 360.
    Disc:

    - calitatea texturilor halucinanta pentru un joc atat de mare, se pare ca si Rockstar au devenit un fel de wizards precum cei de la Santa Monica, Naughty Dog.

    - in nici un moment nu am simit vreun frame drop deranjant si am fost foarte atent la acest detaliu, mai ales dupa ca am citit atent analiza facuta de eurogamer, face-off-ul mai bine spus

    - nici un fel de Pop-in, cel putin in oras, parte in care mi-am petrecut cel mai mult timp din cele 5 ore de joc

    In fine, pe de alta parte drivingul este excelent, partea de shooting si-a pastrat caracteristicile clasice Rockstar cu imbunatatiri aduse in trecut de Red Dead sau Max Payne.
    Universul in care se petrece tot ce inseamna acest joc este mirobolant, astept din moment in moment sa iasa un curcubeu din fundul personajelor de care m-am indragostit instant.
    N-am avut asteptari prea mari de la joc si poate de aceea mi-au fost intrecute toate cu brio. Mai revin cu pareri, oricum doar am zgaraiat suprafata fin de tot.
    Toate parerile vin de la un om care iubeste seria, dar a detestat cu inversunare GTA 4.


    PS: de mentionat si soundtrackul stelar, prima melodie care a aparut la radio dupa partea de intro apartine Led Zeppelin. Se vede de la o posta ca au ales cantecele cu microscopul, iar unele dintre discutiile de la radio sunt delirante de-a dreptul, nu o data m-am trezit cu un zambet tamp pe fata.

  2. #2802 SP
    Member proto's Avatar
    cum fac sa sparg un armored truck ? am reusit sa iau unul l am izbit de vreo 20 de ori de un stalp de beton . usile erau super indoite . m am oprit am scos o grenada si am bagat una langa usi . a bubuit usa a sarit dar a explodat camionui .. fml.
    voi ati reusit ?

  3. #2803 SP
    Member Dante's Avatar
    vezi daca merge asa


    Armored Cars – 5,000$
    • While driving around the map, look for blue dots to appear. These are armored cars.
    • If you can, shoot the driver with the briefcase before he reaches the car to quickly get the cash.
    • Having trouble opening an armored car? Try driving it into the water. The back doors will instantly open up!
    pentru bani mai puteti pandi oamenii care folosesc atm-urile si apoi ii caftiti

  4. #2804 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by proto View Post
    cum fac sa sparg un armored truck ? am reusit sa iau unul l am izbit de vreo 20 de ori de un stalp de beton . usile erau super indoite . m am oprit am scos o grenada si am bagat una langa usi . a bubuit usa a sarit dar a explodat camionui .. fml.
    voi ati reusit ?
    Este misiune? Vezi ca ai C4 care trebuie pusa pe usi (R2 pe PS3).

  5. #2805 SP
    Member Dante's Avatar
    nu e neaparat misiune. astea apar pe harta ca puncte albastre din cand in cand. le jefuiesti pentru banii din ele

    Armored Cars – 5,000$
    • While driving around the map, look for blue dots to appear. These are armored cars.
    • If you can, shoot the driver with the briefcase before he reaches the car to quickly get the cash.
    • Having trouble opening an armored car? Try driving it into the water. The back doors will instantly open up!
    Buying Property
    • Buy early and buy often. The earlier you buy property, the more side-jobs will become available. You’ll also constantly earn a small revenue stream from owning businesses that accumulates while playing through the story.
    Help Strangers & Freaks
    • These minor side-quests might seem small-time, but some offer surprisingly lucrative rewards. Help a man recover his stolen bike, and he might offer 100,000$ worth of shares to as a reward.
    Robbery
    • Most stick-ups are small-time, but they can be accomplished quickly and easily. Rob stores, or wait around to mug people using ATMs.

  6. #2806 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Eu l-am izbit de cateva ori , am tras putin in camion si dupa aia au fugit mancand pamantul lasand camionul deschis.

  7. #2807 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Am plesnit de ras la filmuletul cu Can't evade the cops.

  8. #2808 SP
    Member jon209's Avatar
    As vrea sa stiu daca poti face tatuaje si daca da unde gasesc pe harta?

  9. #2809 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    mi-a mers codul pentru Atomic Blimp. nu stiu daca are legatura cu faptul ca inregistrasem o cerere la Rockstar support acum vreo 2 ore sau nu ca nu au raspuns dar am incercat acum pe contul de UK si a mers. vedeti si voi daca va merge.

  10. #2810 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Jon avanseaza in story pana la Trevor.

  11. #2811 SP
    Member proto's Avatar
    @jenei and Dante
    multumesc de sfaturi .
    nu eram in misiune ..
    Fu*k ,am pierdut 5.000

  12. #2812 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Are jocul ceva colectibile stil hidden packages pe harta?

  13. #2813 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Te ajuta Chop sa le gasesti.
    Chop can also help the player to find hidden packages.
    Sursa : Wikipedia

  14. #2814 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Rasko, jocul are clar cateva probleme pe versiunea digitala, vad ca cele de pe disc merg mai bine, curios deobicei e invers! In fine sper sa le repare cu un patch ceva daca e posibil in viitor, dar e jucabil oricum si asa.
    Pe mine un singur lucru ma deranjeaza la gameplay, si asta e o problema ce o am cu jocurile GTA de cand ma stiu, si anume de ce naiba trebuie sa tin apasat pe X ca sa alerg cu personajul? e cel mai idiot control posibil si invechit de cand lumea, cand avem de atata timp stickuri analoage pe controlere care pot face ca sa misti personajul mai incet sau mai repede(alergat) doar inpingand stickul pana la capat

  15. #2815 SP
    Member Harilip's Avatar
    nu stiu la voi dar pe mine ma dor ochii foarte tare dupa doar 20 de minute. mi se pare ingrozitor cum se vede. cum reusiti?

  16. #2816 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da, dar n-ai putea sa faci sprint daca n-ai apasa ca disperatu'

  17. #2817 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si sa fie trasul si tintitul pe R1 L1 nu R2 L2, se poate modifica asta?

  18. #2818 SP
    Member Dante's Avatar
    din cate am vazut se pot modifica butoanele din settings

  19. #2819 SP
    Member Zadawn's Avatar
    Salut

    Pentru cei ce detineti jocul si l-ati jucat, isi merita banii(ps3)? Unde se poate gasi cel mai ieftin la noi in tara?

  20. #2820 SP
    Member ununou's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    nu stiu la voi dar pe mine ma dor ochii foarte tare dupa doar 20 de minute. mi se pare ingrozitor cum se vede. cum reusiti?
    Te joci pe televizor alb negru?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 282 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 291 Last Post: 17-05-2024, 21:00
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts