Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 58 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #661 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    Pozele sunt luate de pe 2K Forums. Se pare ca si varianta de PC are probleme.
    Problema e ca si pe High settings arata tot asa.
    WTF is that in a treia poza? A facut cineva oua prajite pe strada? E clar ca tipul are placa video busita. Pe PC-ul meu ruleaza cu totul pe high fara probleme.

  2. #662 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Daca l-ar optimiza bine nu ar trebui mare lucru. Sa fim seriosi, consolele sunt depasite, chiar daca apar jocuri care arata din ce in ce mai bine din punct de vedere artistic.
    Vreau sa te contrazic. Daca sunt depasite consolele cum se face ca exclusivele arata atat de bestial pe PS3 de exemplu (GOW3, Killzone2, Uncharted 2)? Si pe xbox aveam cateva (GOW3...)

  3. #663 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Vreau sa te contrazic. Daca sunt depasite consolele cum se face ca exclusivele arata atat de bestial pe PS3 de exemplu (GOW3, Killzone2, Uncharted 2)? Si pe xbox aveam cateva (GOW3...)
    Alan Wake
    I'm just saying..

  4. #664 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sincer, nu v-ati plictisit?

  5. #665 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ba da, I`m done with offtopic sir!

  6. #666 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  7. #667 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Sunt unele melodii care practic te tin in masina si te fac sa mai dai o tura.In cazul in care vreti sa reascultati o parte din ele...












    *Classic*
    19xx ~ 1. Jack Elliot - 900 Miles (2:29)
    1956 ~ 2. Al Hibbler -After The Lights Go Down Low (2:30)
    1960 ~ 3. Dean Martin - Ain't That A Kick In The Head? (2:22)
    19xx ~ 4. Louis Prima & Keely Smith - Che La Luna (2:31)
    1951 ~ 5. Frankie Laine - Jezebel (3:09)
    1956 ~ 6. Shirley and Lee - Let The Good Times Roll (2:13)
    1954 ~ 7. Rosemary Clooney - Mambo Italiano (2:29)
    1955 ~ 8. The Ames Brothers - My Bonnie Lassie (2:23)
    1953 ~ 9. Louis Prima - Oh Marie (2:24)
    1957 ~ 10. Louis Prima - Pennies From Heaven (2:17)
    19xx ~ 11. xx - The Closer To The Bone (4:09)
    1957 ~ 12. Louis Prima - When You're Smiling (3:55)
    *Delta*
    1961 ~ 13. John Lee Hooker - Boom Boom (2:38)
    1955 ~ 14. Bo Diddley - Bo Diddley (2:42)
    1958 ~ 15. The Coasters - Framed (2:43)
    1956 ~ 16. Muddy Waters - Got My Mojo Working (2:46)
    19xx ~ 17. xx - Honey Love (2:22)
    1957 ~ 18. Little Richard - Keep A Knockin' (2:15)
    1956 ~ 19. Little Richard - Long Tall Sally (2:07)
    1957 ~ 20. Little Richard - Lucille (2:23)
    1955 ~ 21. Muddy Waters - Mannish Boy (2:53)
    1964 ~ 22. Chuck Berry - Nadine (2:31)
    1964 ~ 23. Chuck Berry - No Particular Place To Go (2:40)
    1956 ~ 24. Howlin' Wolf - Smokestack Lightning (3:02)
    1955 ~ 25. The Cadillacs - Speedo (2:17)
    1956 ~ 26. Bo Diddley - Who Do You Love (2:26)
    *Empire*
    1958 ~ 27. The Monotones - The Book Of Love (2:17)
    19xx ~ 28. xx - Cannonball (1:52)
    1958 ~ 29. Ritchie Valens - Come On Lets Go (2:00)
    19xx ~ 30. xx - Don't Let Go (2:28)
    1959 ~ 31. Duane Eddy - Forty Miles Of Bad Road (2:03)
    1959 ~ 32. Barrett Strong - Money (That's What I Want) (2:35)
    1957 ~ 33. Buddy Holly - Not Fade Away (2:15)
    1958 ~ 34. Buddy Holly - Rave On (1:46)
    1954 ~ 35. Bill Haley & His Comets - Rock Around The Clock (2:10)
    1958 ~ 36. Eddie Cochran - Summertime Blues (1:54)
    1959 ~ 37. Sandy Nelson - Teen Beat (2:20)
    1956 ~ 38. Frankie Lymon & The Teenagers - Why Do Fools Fall In Love (2:17)
    1959 ~ 39. Roy Hamilton - You Can Have Her (2:42)

  8. #668 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    In ciuda multor minusuri evidente, are cateva momente foarte frumoase. Prima a fost postata de killlemalll. A doua dupa parerea mea este designul orasului care reuseste sa redea bine atmosfera specifica pentru perioada respectiva. Sper ca versiunea finala sa nu aiba low fps-ul din demo. Peste grafica poti sa treci daca vrei sa joci ceva frumos din alte aspecte dar fps-ul e destul de important.

  9. #669 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Dupa 4 pagini de texturi si pixeli and all that sh*t, it's finally over. Bun. Credeam ca citiesem gresit cand am intrat pe CONSOLE Club.

    Mie mi-a placut demo-ul desi ma asteptam un pic la ceva diferit. Mi-a placut enorm momentul cand treci peste pod si privelistiile sunt mortale in toate directiile. <3 NYC !

  10. #670 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Dupa 4 pagini de texturi si pixeli and all that sh*t, it's finally over. Bun. Credeam ca citiesem gresit cand am intrat pe CONSOLE Club.

    Mie mi-a placut demo-ul desi ma asteptam un pic la ceva diferit. Mi-a placut enorm momentul cand treci peste pod si privelistiile sunt mortale in toate directiile. <3 NYC !
    In sfarsit, un post normal. Un mit s-a adeverit: "Caldura excesiva face ravagii".

  11. #671 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Nu sunt deloc posturi anormale. Nu toate. Diferentele dintre versiunea de 360 si cea de PS3 sunt foarte mari. Sunt sigur ca nimeni nu se astepta la asa ceva, de aici si reactiile. Pe toate forumurile este un subiect super-mega-extra discutat, iar 2K alimenteaza aceste discutii, prin lipsa totala de raspuns la o simpla intrebare "Va arata la fel versiunea finala pe PS3?". Si intrebarea mea sta in aer pe twitter de vreo 40 de ore, fara raspuns, in schimb se raspunde la laude din partea celor cu PC. Extrem de multi au renuntat la pre-order, extrem de multi au ales sa il cumpere pe PC, in general lumea vrea sa stie daca vor da 50 de euro pe un joc care se prezinta asa. Chiar nu vad problema in a discuta acest subiect, pastrand un ton civilizat si mai ales fara AROGANTA.

  12. #672 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    asta nu au inteles multi... un demo se scoate pentru a vedea pe ce dai banii.
    daca scria demo - versiune beta sau alfa mai intelegeam.... dar asa sa-mi fac singur vant cu coada ca lasa domne ca varianta finala va arata altfel si tot pe ps3 il cumpar... mi se pare o prostie.

    cum am mai zis eu vroiam sa-l iau pe consola dar demo-ul m-a facut sa ma razgandesc schimband comanda pt versiunea de pc.

  13. #673 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Mafia 2 nu este primul si nu va fi nici ultimul joc, care ofera multe in poze, filme si mai putine in jocul final. Ma refer doar la grafica. Daca au fost multi care au renuntat la preorder datorita demo-ului, eu ma numar printre cei care au facut acel preorder, dupa jucarea lui. Acum, na, fiecare cu ce ii place. Prefer jocul asa cum se prezinta, dar sa imi ofere o atmosfera si o poveste de neuitat, decat 200x AA si cealalta parte de doi lei.

    In nici un caz nu am fost arogant. Ce ma deranjeaza, este faptul ca de ceva pagini incoace, este explozie de comparatii cu PC-ul. Revenim la aceeasi oaie, in care vrem sa demonstram ca toate jocurile arata mai bine pe PC? Pai credeam ca toti stim acest lucru.

  14. #674 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    e frustrare la adresa jocului si a producatorilor lui, nu are nimeni nimic impotriva ps3-ului sau a xboxului... asa cum interpreteaza multi din cate se vede.

  15. #675 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @angelcrying din fericire tu te numeri printre norocosii care au toate consolele current-gen si ai de unde sa alegi. insa trebuie sa ne intelegi si pe noi, cei cu PS3, de ce suntem atat de suparati si mai ales revoltati. OK am inteles ca jocurile multi-platform au grafica mai buna pe Xbox, dar o diferenta atat de mare , e ca si cum ai compara primul mafia cu cel de-al doilea. incearca demou-ul pe PS3 si o sa vezi despre ce vorbi. nu am refer neaparat la AA, grafica etc. ci la framerate. crede-ma e foarte urat sa joci un asemenea joc cu 20 fps, te zgarie pe retina. varianta de PC chiar nu am intereseaza, chit ca arata extraordinar, lucrul care ma deranjeaza e diferenta de la cer la pamant intre versiunile de xbox si PS3. e bataie de joc.

  16. #676 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    EDIT: Sincer, nu mai inteleg nimic. Tu spui ca pe PS3, arata mai prost, Greyhound imi spune ca pe PS3 arata putin mai bine decat pe 360, ca are mai mult AA.

  17. #677 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nu e, produce un efect ca si cum nu ai vsync activat
    scade mult uneori si apar si linii pe ecran.

  18. #678 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @angelcrying din fericire tu te numeri printre norocosii care au toate consolele current-gen si ai de unde sa alegi. insa trebuie sa ne intelegi si pe noi, cei cu PS3, de ce suntem atat de suparati si mai ales revoltati. OK am inteles ca jocurile multi-platform au grafica mai buna pe Xbox, dar o diferenta atat de mare , e ca si cum ai compara primul mafia cu cel de-al doilea. incearca demou-ul pe PS3 si o sa vezi despre ce vorbi. nu am refer neaparat la AA, grafica etc. ci la framerate. crede-ma e foarte urat sa joci un asemenea joc cu 20 fps, te zgarie pe retina. varianta de PC chiar nu am intereseaza, chit ca arata extraordinar, lucrul care ma deranjeaza e diferenta de la cer la pamant intre versiunile de xbox si PS3. e bataie de joc.
    pai dc sunteti revoltati? cumparati-va xbox si nu mai sunteti asa revoltati, eu am mai facut ceva setari la cablu hdmi iar acuma mi se pare cat de cat ok la grafica, framerate-ul merge fluent chiar si cand fac burnout

  19. #679 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Esti troll deja.

    @andrew: O sa il iau si eu pe PS3. Suferim impreuna. Ne imbatam pe 4 septembrie, de suparare.

  20. #680 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    pai dc sunteti revoltati? cumparati-va xbox si nu mai sunteti asa revoltati, eu am mai facut ceva setari la cablu hdmi iar acuma mi se pare cat de cat ok la grafica, framerate-ul merge fluent chiar si cand fac burnout
    Gata frate, asta a fost ultima picatura. Sa-i dea cineva ban id***ului asta ca m-am saturat. Si ce modificari ai facut la cablu? L-ai invartit 30 de grade spre est?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 58 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts