Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 58 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #461 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E liber de dowloadat de pe PSN US acum daca intereseaza pe cineva

  2. #462 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Va tot plangeti de cursor,in varianta full e acel cursor dar si optiunea de a selecta punct.Sunt sigur ca vor mai exista si optiuni suplimentare cum ar fi "level of blood",scrie si la inceputul demo ului ca varianta full va fi diferita,asta poate insemna multe. Careva se plangea ca nu se schimba posturile,de aia exista Options-Controls,ai fi surprins cate poti afla In rest,super demo.M-a dezamagit putin faptul ca recul la Thompson spre ex era f mic,ca nu merg mai greu masile cand sunt avariate , ca nu ramaneau gloantele uzate pe jos,asa se intampla in primul cel putin...si era 2002 ... Mai multe,e clar mult mai comercial,decat sa-mi placa mie si lui Culita f f f mult mai bine e sa imi placa mie si altor 2mil doar mult.Bine ca se conduc macar masinile ok pe simulation.... Ma gandesc ca totusi apare partea a-2-a in cateva zile,ca voi juca in varianta full pe zapada jumatate din el,la hotroad-urile din 50,la o poveste grozava cu misiuni memorabile si lipsurile devin inexistente Scuze,am scris cam haotic de pe consola...

  3. #463 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    PC vs Xbox360 vs PS3


    Nu stiu ce dreq au bagat la varianta de ps3 ca se vede in ceatza, mai trebuie lucrata putin varianta de ps3

  4. #464 SP
    UberDude Honord's Avatar
    PC e ftw, Xbox asa si asa, PS3 spalacit

  5. #465 SP
    Member maravela's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    E liber de dowloadat de pe PSN US acum daca intereseaza pe cineva
    Pe mine ma intereseaza dar am cont de UK.

  6. #466 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Doamne cat urasc comparatiile astea...
    Just play the game!

  7. #467 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by maravela View Post
    Pe mine ma intereseaza dar am cont de UK.
    Cel mai probabil e disponibil si pe UK..

    Sper sa reusesc sa incerc si eu jocu azi. Cu toate ca nu sunt sigur de ce, nu prea m-a entuziasmat jocul asta /ca de exemplu RDR/. Pe primul Mafia nu l-am jucat, dar am jucat in schimb primul Godfather si mi s-a parut destul de reusit, iar asta banuiesc ca oricum e mult mai bun. Are si MP smecheria asta?

  8. #468 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am ajuns sa ne plangem si de mafia II, mai exact de un demo, pagini intregi de dezbateri despre grafica jocului. o sa copiez si eu demoul in seara asta de pe PSN si revin cu impresii.

  9. #469 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    uite ca avem si toata harta.. pentru cine vrea sa o vada


  10. #470 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ultimele 2 pagini m-au obosit ingrozitor....Patetic!!


    Jocul este mirobolant to say the least!


  11. #471 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Cel mai probabil e disponibil si pe UK..

    Sper sa reusesc sa incerc si eu jocu azi. Cu toate ca nu sunt sigur de ce, nu prea m-a entuziasmat jocul asta /ca de exemplu RDR/. Pe primul Mafia nu l-am jucat, dar am jucat in schimb primul Godfather si mi s-a parut destul de reusit, iar asta banuiesc ca oricum e mult mai bun. Are si MP smecheria asta?
    The Godfather nu e nici 25% din ce a fost Mafia. Iti dai seama ca Mafia 2 e mai bun si nu are termen de comparatie. Chiar nu are, e unic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #472 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    The Godfather nu e nici 25% din ce a fost Mafia. Iti dai seama ca Mafia 2 e mai bun si nu are termen de comparatie. Chiar nu are, e unic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sincer sa fiu, I'm betting on it. Nu stiu, desi initial am zis ca la salariu asta /primu taiat de Boc/ nu mai iau niciun joc de PS3 /mi-am luat in schimb 2 blu-rayuri si un powerball /, tentatia e prea mare si in principiu oscilam intre Heavy Rain si Demons Souls. Dupa ce m-am uitat pe la filmuletele de aici iau in calcul si Mafia si cel mai probabil o sa iau o hotarare dupa ce bag si eu demoul oleaca

    In rest, comparatiile dintre platforme ma lasa rece. La fel a fost cazul si cu RDR. Nu regret nicio clipa ca am luat inca de la lansare, am jucat si terminat jocul respectiv pe PS3.

  13. #473 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Fiecare joaca pe ce poate. Comparatiile voastre nu au relevanta pentru cineva ca mine de exemplu care nu are pc. Putem sa discutam despre joc si sa ignoram platforma ?

  14. #474 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai poate pentru altii au relevanta.
    nu e bine sa comparam ca sa vedem cum iesim mai castigati din afacerea asta?

  15. #475 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    consolegames.ro

  16. #476 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai vorbeam de xbox vs ps

  17. #477 SP
    Member donatelo's Avatar
    Nici nu a aparut varianta Full si noi ne certam pe care platforma se vede mai bine

  18. #478 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    1. nu se cearta nimeni.
    2. in ziua cand va aparea pe 27 multi vor vrea sa-l aibe.
    3. jocul final nu va diferi la partea grafica de demo.

  19. #479 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Pe PSN UK a aparut demo-ul ?

  20. #480 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ma mir ca inca nu ati spus nimic de animatiile de la inchiderea usilor, de faptul ca nu atinge robinetul, ca din sticla de ketchup nu curge nimic si alte maruntisuri. Jocul are cateva detalii lipsa, dar in rest este excelent. De la atmosfera, la grafica in general ( mie mi se pare foarte OK grafica), gameplay si diversitate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 58 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts