Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 58 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #701 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    daca grafica de la mafia 2 este slaba....atunci voi chiar sunteti...carcotasi,sa nu zic alcumva,alceva nu aveti de facut?macar daca ar fi asa cum ziceti voi,eu l-am incercat pe TV SD si mi se pare buna grafica.altele sunt problemele la jocul asta,cum ar fi coliziunile dintre masini,de la care,avand in vedere anul si mai ales faptul ca se poate cumpara cu alt joc,ma asteptam la mai mult,adica sa se "imboteasca" masinile alea mai tare,cand se loveste o masinuta de epoca cu un ditamai tiru,mergand fiecare cu 100/h parca astepti ca urmarile sa fie ceva mai mult decat o zgarietura pe capota si decesul instant,asta e doar un exemplu

  2. #702 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Iti sugerez sa iti revizuiesti cunostintele de limba romana, ca stai foarte prost la capitolul asta.
    Masinile din vremea aia aveau o tabla foarte groasa pe ele.

  3. #703 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Masinile din vremea aia aveau o tabla foarte groasa pe ele.
    da,ce sa iti povestesc,puteai sa te adapostesti in ele in eventualitatea unui atac nuclear

  4. #704 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by FusioN View Post
    Si?Ar trebui sa vorbim numai despre console?
    Hai s-o spun altfel: să presupunem că am�ndoi suntem posesori de BMW M3, deci ne �nscriem pe un forum de profil. Eu �nsă, spre deosebire de tine, am �n garaj și un Porsche Carrera GT și mă apuc să-i laud performanțele �ntr-un thread dedicat M3-ului, deci cam ce relevanță au pentru tine niște informații despre un alt model de automobil din moment ce pe tine te pasionează doar BMW M3?

  5. #705 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Aici e thread de Mafia 2 si nu este specificata platforma. Si e destula lume care are si PC, deci nu vad vreo problema.

  6. #706 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Unde scrie ca asta e thread de PS3 sau de X360? E un thread pe care se discuta despre toate platformele, iar reactile astea cu "consolegames" devin obositoare, iar acum pe bune... ar trebui sa vedeti cate ceva si pe PC. Grafica este la intaltime, iar multe dintre exclusivitati dau clasa unor jocuri de consola.

  7. #707 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Apocalyps View Post
    daca grafica de la mafia 2 este slaba....atunci voi chiar sunteti...carcotasi,sa nu zic alcumva,alceva nu aveti de facut?macar daca ar fi asa cum ziceti voi,eu l-am incercat pe TV SD si mi se pare buna grafica.altele sunt problemele la jocul asta,cum ar fi coliziunile dintre masini,de la care,avand in vedere anul si mai ales faptul ca se poate cumpara cu alt joc,ma asteptam la mai mult,adica sa se "imboteasca" masinile alea mai tare,cand se loveste o masinuta de epoca cu un ditamai tiru,mergand fiecare cu 100/h parca astepti ca urmarile sa fie ceva mai mult decat o zgarietura pe capota si decesul instant,asta e doar un exemplu
    Da e slaba ce-i asa greu de priceput? in comparatie cu GTA IV grafica la Mafia II e slaba, sincer nu cer o grafica ca la Crysis, cer o grafica decenta pt 2010!

  8. #708 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Colegi forumisti, va rog, terminati cu grafica asta. A inteles toata lumea. Nu va place. Ok. sunt sute de jocuri. Jucati-le si lasati Mafia II in pace. Eu personal inca ma joc Mafia 1 cu cea mai mare placere si arata superb. Sunt sigur ca si asta va arata cel putin la fel de bine. Si daca nu...eh...well...o sa fiu nevoit sa ma multumesc cu o poveste superba si un control de milioane.

    Se vede ca nu e scoala, ca e plin forumul de copii...

  9. #709 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Mda ce sa spun, esti mai mare ca mine cu 2 ani si te crezi mare adult deacuma lol
    Primul Mafia avea o grafica superba pe PC, iar pe console arata cat de cat ok, insa acuma la Mafia II diferenta dintre PC si console e uriasa

  10. #710 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    OK, am inteles, ai spus asta de nu stiu cate ori. Bravo, asta e viata, nu mai continua, iti bati joc de topicul asta.

  11. #711 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Quote Originally Posted by Apocalyps View Post
    da,ce sa iti povestesc,puteai sa te adapostesti in ele in eventualitatea unui atac nuclear
    Numai pot de ras , cea mai tare replica

    Eu am PC care la ora actuala poate sa ruleze orice joc in full details si un PS3.Mi as lua si xbox dar nu am timp , sunt atatea jocuri pe PS3 ca abia fac fata sa le termin ..
    Nici macar nu mi am batut capul sa joc demoul pe PS3 .. pe PC nici atat.Nu am mai jucat un joc pe calculator cred ca de la aparitia lui Bioshock 1.M am saturat de el , buguri , virusi , installs , piraterie.Mi se pare mult mai bine sa te joci pe consola , chiar daca sunt jocurile mai scumpe , scurt si la obiect , ai bagat Cd ul , timp sa ai.
    In legatura cu Mafia2.Momentan ma joc PoP Forgotten Sands , un joc mediocru care nu a primit cele mai bune reviews , cu multe lipsuri.Fiind fan , imi face mare placere sa il joc si chiar ma bucur si apreciez fiecare secventa din joc.
    Concluzie , pt fanii Mafia2 si nu numai , chiar si al genului , parerea mea , nu veti avea mari probleme jucandu l , o sa se uite de buguri lipsuri etc si vom savura jocul.Dupa cum bine stim , toti producatorii din ziua de azi sunt ca$h-scam/bug-fest , asa ca numai va mirati.

  12. #712 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ai dreptate, dar te rog fa un experiment si vei observa ca ce spunem noi aici e adevarat. Adica: instaleaza asa de amorul artei Mafia pe PC. Nu Mafia 2 demo, primul, si joca-l 10 minute. Apoi du-te pe PS3 instaleaza demo-ul de Mafia 2 si joaca-l. Nu apuci sa joci 10 minute iti garantez ca te duci la joc si-l stergi asa dezamagit vei fi de cum arata. Totusi au trecut ataaaaaatia ani de la Mafia si te astepti ca Mafia 2 pe consola sa arate MACAR ca primul Mafia, da-o in ...... de asta suntem noi suparati. Sau mai nou, mai bine nu inseamna neaparat mai frumos?

  13. #713 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ma, voi stiti exact ca va arata rau Mafia? A fost relase date-ul si eu nu stiam? Toti va luati dupa un amarat de demo care cel mai probabil este old build... Se poate ca cel de pe PC sa fi fost construit mai recent.
    Credeti ca nu stiu cei de la 2k sa dezvolte grafica pe console?(vedeti Bioshock 1&2)
    Eu repet ce au mai repetat si altii pe aici. Asteptati jocul final sau macar cateva review-uri la care sa tocati ficare amanunt legat de grafica jocului si poate va veti convinge atunci, eu unul sunt 100% sigur ca jocul va fi la inaltime si pe console. Chiar daca nu va fi la fel de aratos ca cel de pe PC la detalii maxime si cu Physx.

  14. #714 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    da bine, va face din nou alt joc Mafia 2 special pt console doar ca sa arate mai bine demo-ul e pe acelasi engine deci jocul final va fi 100% cum e si demo-ul

  15. #715 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Ma, voi stiti exact ca va arata rau Mafia? A fost relase date-ul si eu nu stiam? Toti va luati dupa un amarat de demo care cel mai probabil este old build... Se poate ca cel de pe PC sa fi fost construit mai recent.
    Credeti ca nu stiu cei de la 2k sa dezvolte grafica pe console?(vedeti Bioshock 1&2)
    Eu repet ce au mai repetat si altii pe aici. Asteptati jocul final sau macar cateva review-uri la care sa tocati ficare amanunt legat de grafica jocului si poate va veti convinge atunci, eu unul sunt 100% sigur ca jocul va fi la inaltime si pe console. Chiar daca nu va fi la fel de aratos ca cel de pe PC la detalii maxime si cu Physx.
    2K Czech nu are nicio legatura cu Bioshock.

  16. #716 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    da bine, va face din nou alt joc Mafia 2 special pt console doar ca sa arate mai bine demo-ul e pe acelasi engine deci jocul final va fi 100% cum e si demo-ul
    Te rog frumos sa taci din gura habarnistule... ma mir cu nu ai ban pana acum! Sper sa nu incepi sa ma ameninti si pe mine acum cu report la post... ca mor de frica sa stii
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    2K Czech nu are nicio legatura cu Bioshock.
    Da nu aveam ce exemplu sa dau... am zis ceva acolo ce mi-a picat rapid in minte facut de 2k, sper ca ati prins ideea oricum.

  17. #717 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Mai consol3 hai fi serios cate demo-uri ai jucat si la varianta full ai constatat o imbunatatire semnificativa? Not gonna happen', you'll see. Mie imi pare rau de mafia si de asta critic. Tineam minte ca mafia a fost un joc superb pt vremea aia si mai stiu ca la multi le sacada jocul, asa grafica avea. Acum ce asteptam? Pai grafica mai proasta decat era cea veche?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #718 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Mai consol3 hai fi serios cate demo-uri ai jucat si la varianta full ai constatat o imbunatatire semnificativa? Not gonna happen', you'll see.
    �mi permit să răspund (și) eu la �ntrebarea asta. Seria FIFA. Toate demourile au fost sub versiunea finală.

    �mi dau seama că nu le ai nici cu cititul, din moment ce atunci c�nd intri �n demo scrie clar că versiunea finală diferă.

    Nu vă convine, nu cumpărați jocul. At�t de simplu e.

  19. #719 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    in comparatie cu GTA IV grafica la Mafia II e slaba
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Pai grafica mai proasta decat era cea veche
    Voi ori glumiți/trollați, ori ați rulat demo-ul pe un TV foarte prost, fără cablu HDMI, etc.
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg

  20. #720 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    GTA 5 ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 58 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts