Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 452 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 270 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3381 SP
    Member viezure's Avatar
    O intrebare, poate nitel stupida, de ce sa fac promotii (xbox days) doar la, surpriza, xbox? De ce nu si la PS3? Io am o teorie, da' nu vreau sa sara lumea pe mine daca o zic

  2. #3382 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Și eu mă �ntrebam același lucru

  3. #3383 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Avem si la PS3 - Listare platforma, doar ca nu le-am facut banner de PS3 Days

  4. #3384 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Desigur, �nsă �n comparație cu oferta XBOX, titlurile pentru PS3 sunt extraordinar de puține iar prețurile deloc atractive (tot �n comparație cu cele pentru XBOX, evident).

  5. #3385 SP
    Member viezure's Avatar
    Alea nici nu se pun, cu jocuri ca NHL 2k7 incepand de la 40 ron, normal ca nici banner n-avea sens sa faceti.

    Teoria mea e ca, deoarece consolele xbox360 pot fi modate si folosite in scopuri mai putin ortodoxe, scadeti mult din preturi ca sa-i atrageti pe posesori, stiind ca alternativa lor e simpla si pot sa nu dea nici un ban daca vor. Si nu mi se pare firesc ca posesorii de PS3 sa plateasca preturi f mari pt ca alte variante n-au, decat originale.

  6. #3386 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    viezure - discutia este foarte ampla si nu as dori sa intru in ea pe acest thread, dar din start iti pot spune ca ce spui despre Xbox 360 se poate spune despre PC inca de acum 10 ani, deci nu e neaparat adevarat. Cine vrea jocuri originale si le cumpara.

    Preturile la PS3 nu sunt mari, mai ales la data lansarii unui joc, doar ca nu scad atat de repede precum poate ti-ai dori. Banuiesc ca ai PS3 si ai dori oferta mai mare la preturi mai mici la acele jocuri. In masura posibilitatilor, oferim si titluri de PS3 la preturi mici.

    Discutam si pentru a aduce jocuri mai ieftine, de exemplu din gama Platinum si le vom trece pe site cu prima ocazie si atunci vom avea poate si un eveniment "PS3 days".

  7. #3387 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Si nu mi se pare firesc ca posesorii de PS3 sa plateasca preturi f mari pt ca alte variante n-au, decat originale.
    Nu ti se pare firesc sa platesti pretul normal, vrei sa zici. Pur si simplu e o oferta pentru cei cu xbox, tu zici ca si cum au marit preturile la PS3.

  8. #3388 SP
    Member viezure's Avatar
    RvsS - nici eu nu vreau sa inceapa aceeasi discutie obosita, doar ca e discrepanta mare la preturile jocurilor xbox fata de cele ps3, si alta explicatie nu am.

    Diesel - Ok, pretul normal de x00 ron pt jocurile vechi. Dar nu caut sa ma cert cu nimeni, inteleg ambele puncte de vedere, carry on

  9. #3389 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    viezure - ce ai spus tu este o posibila explicatie, desigur. Dar depinde de mai multi factori, de exemplu daca avem noi stocuri pe anumite produse si vrem sa facem o oferta pe ele. S-a intamplat sa ne concentram pe Xbox 360 in aceasta perioada, va veni si randul PS3-ului

  10. #3390 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    pur si simplu un disc blu-ray e mai scump decat un dvd dl. scuze de off-topic.
    ModNations o sa aduceti ? la ce pret?

  11. #3391 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Alan Wake in stoc - se poate trimite azi. Si tricoul gratuit alaturi de el.

    cosminbad - da, se poate aduce la 249.9 lei.

  12. #3392 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    270ron? ... Ar trebui doua tricouri "gratuite" la banii astia.

  13. #3393 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Alan Wake in stoc - se poate trimite azi. Si tricoul gratuit alaturi de el.
    Comandat.Vreau!! Sunati-ma! Trimiteti-mi acuuuuum!

    ---------- Post added 19-05-2010 at 01:34 PM ----------

    Quote Originally Posted by eXist View Post
    270ron? ... Ar trebui doua tricouri "gratuite" la banii astia.
    229,48 lei cu reducerea oferita de forumul pe care scrii

  14. #3394 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    270ron? ... Ar trebui doua tricouri "gratuite" la banii astia.
    230 RON daca folosesti codul de pe prima pagina.
    E o reducere de 40 RON ceea ce e destul de ok.
    RvsS, ceva noutati legate de RDR?

  15. #3395 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dacă bagi codul de membru CG sau codul de membru gameshop.ro mai scade prețul.

    -

    ahahaha, cum am răspuns 3 unul după altul.

  16. #3396 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    am fost sunat la aproximativ 3 minute dupa comanda! Ok, e un pas inainte!!!

  17. #3397 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    eXist - pretul nu este conditionat de tricou, acesta este un bonus pe care am reusit sa il obtinem. Jocurile MS sunt scumpe din pacate, ei recomanda un anumit pret de vanzare si nu putem sa ne abatem mult de la el.

  18. #3398 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    RvsS, azi e 20, ce se mai aude legat de Red Dead Redemption?
    Mersi.

  19. #3399 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Dap, asta vroiam sa intreb si eu: pleaca maine spre noi?

  20. #3400 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ionutz83 si SublimingSun - din pacate nu va ajunge saptamana aceasta, sansele erau mici. Cred ca pe 25 va fi disponibil sa plece de la noi si pe 26 la voi, voi putea confirma pe 25. Imi pare rau de intarziere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts