Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 248 of 452 FirstFirst ... 148 198 238 246 247 248 249 250 258 298 348 ... LastLast
Results 4,941 to 4,960 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4941 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Stați puțin, ce Codex, unde a fost anunțat?

  2. #4942 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaY View Post
    L-am primit dupa ce am dat mail, multumesc.
    Humm... am dat si eu un e-mail, acum astept. Mi se pare un pic ciudat ca trebuie sa cerem noi explicit ca sa primim.

  3. #4943 SP
    Member Mavone's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Stați puțin, ce Codex, unde a fost anunțat?
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut, acum se face receptia si voi afla exact cate sunt si vor fi apoi pe site. Ori azi seara ori maine dimineata.
    �n concluzie stai cu refreshul �n faţă să poţi să-i faci precomandă �n caz că �l vrei.

  4. #4944 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ah, văzusem postul respectiv, dar nu am �nțeles exact de unde apăruse prețul ..

  5. #4945 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Razvan daca cumpar Gran Turismo 5 voi putea beneficia de reducerea de 20%...ca reducere pentru membri nu avem......Si il vom putea primi pe 24-25 sau mai tarziu?

  6. #4946 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mda.. nici urma de telefon pt asasin...
    am facut comanda printre primii, chiar nu puteti sa dati o sortare la lista aia de comenzi in functie de data efectuarii?


    parca vad ca nu il am vineri... si nu chiar nu sunt pesimist, ci doar realist

  7. #4947 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Nu va suparati dar unii dintre voi parca v-ati ghida si programa viata dupa aparitia jocurilor. Daca nu ajunge chiar vineri, ce? Nu te obliga nimeni sa iei de la ei. Daca pe luni-marti nu il ai, atunci da, e o problema si ti-as intelege nelinistea, dar asa..
    No offence

  8. #4948 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Razvan daca cumpar Gran Turismo 5 voi putea beneficia de reducerea de 20%...ca reducere pentru membri nu avem......Si il vom putea primi pe 24-25 sau mai tarziu?
    Dacă ai avut precomandă la COD: BO, cred că poți aplica aici reducrerea pe care o promiteau pentru viitoarea comandă.

  9. #4949 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Razvan, filme Blu-Ray cand vedem pe site?

  10. #4950 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by crazyquark View Post
    Humm... am dat si eu un e-mail, acum astept. Mi se pare un pic ciudat ca trebuie sa cerem noi explicit ca sa primim.
    Ooops...am calcat stramb, codul era in folderul de Spam...cum naiba o fi ajuns acolo .

  11. #4951 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    La fel s-a �nt�mplat și la mine, iar cei care se pl�ng că nu l-au primit �ncă, probabil au aceeași problemă.

  12. #4952 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    1. Se poate folosi reducerea de 20% din COD 7 la orice joc, o singura data. Inclusiv la Gran Turismo 5. Nu stiu inca pe ce data va veni, distribuitorul a spus ca ajunge la timp, dar trebuie sa asteptam sa vedem cand va fi in stoc. Informatiile pe care le am acum sunt ca va veni la timp.

    2. Codex edition PS3 va fi pus pe site maine dimineata pentru ca atunci vom sti exact cate unitati sunt in stoc. Nu trebuie sa dati refresh, voi anunta si aici prezenta lui.

    3. Pentru toate editiile de Brotherhood se va suna maine. Atunci va putea si sa plece de la noi catre dumneavoastra si va ajunge pe 19.11. Exceptie fac doar anuntatele Auditore X360 si D1 X360.

    Multumesc.

    ---------- Post added 17-11-2010 at 06:10 PM ----------

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    mda.. nici urma de telefon pt asasin...
    am facut comanda printre primii, chiar nu puteti sa dati o sortare la lista aia de comenzi in functie de data efectuarii?


    parca vad ca nu il am vineri... si nu chiar nu sunt pesimist, ci doar realist
    Salut, maine se va suna.

  13. #4953 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Răzvan, mulțumim pentru info, dar legat de prețul ediției Codex ce se aude p�nă la urmă? Ultima oară c�nd am �ntrebat, estimai �n jurul a 400 ron, s-a modificat ceva de atunci?

  14. #4954 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    a zis aici:
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    ... pretul este 469,9 lei.

    eu vroiam sa aduceti si ceva accesorii... daca tot aveti parteneriat cu ubisoft..

    ca de exemplu:

  15. #4955 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Vai dar e superb!

  16. #4956 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Dap, e super tare.

    Oricum, eu imi astept Auditore Edition de PS3 vineri ca pe nu stiu ce! Bine, mai intai astept telefonul de maine.

  17. #4957 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Dap, e super tare.

    Oricum, eu imi astept Auditore Edition de PS3 vineri ca pe nu stiu ce! Bine, mai intai astept telefonul de maine.
    Mie-mi spui? sunt atat de hyped incat ma mult dintr-o camera intr-alta ca sa nu ma ating de youtube si multiplayer vids sau alte momente de gameplay, vad numai AC in fata ochilor .. oh si in somn.

  18. #4958 SP
    Member kosashu's Avatar
    Salut Razvan! NBA Jam Xbox 360 veti avea? Multumesc!

  19. #4959 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Hai ca tocmai am facut si eu o precomanda la AC Standard Edition, pe ultima suta. Tinand cont ca majoritatea barosanilor de pe aici au optat pentru editiile de colectie, sper sa primesc si eu jocul maine Referitor la skin-ul de MP bonus, il mai prind si eu?

  20. #4960 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Editia Codex de la Assassin's Creed Brotherhood PS3 poate fi comandata acum: Pagina Produsului.

    ---------- Post added 18-11-2010 at 11:28 AM ----------

    Quote Originally Posted by boga View Post
    Hai ca tocmai am facut si eu o precomanda la AC Standard Edition, pe ultima suta. Tinand cont ca majoritatea barosanilor de pe aici au optat pentru editiile de colectie, sper sa primesc si eu jocul maine Referitor la skin-ul de MP bonus, il mai prind si eu?
    Codul de MP - da.

    Referitor la livrare - sper sa apuce colega mea sa te sune sa confirmi si sa trimitem.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts