Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 320 of 452 FirstFirst ... 220 270 310 318 319 320 321 322 330 370 420 ... LastLast
Results 6,381 to 6,400 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6381 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Oferta este completa in acest moment, mai sunt doar 2-3 produse unde se fac modificari, vor fi 100 jocuri in total.

  2. #6382 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar

  3. #6383 SP
    Member s0whaT's Avatar
    e veche

  4. #6384 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Daca fac comanda la MK 9 azi sau maine, imi vaajunge saptamana asta?

  5. #6385 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Eu mi-am comandat Tomb Raider Trilogy in HD pt. PS3, la 69.90 lei (cu transport gratuit folosind codul CG) - un preț foarte bun.
    Același joc (mai exact sunt 3 jocuri pe disc) pe ShopTo este �21.85 (cam 100 lei)+ transport, iar pe TheHut / Zavvi este puțin și mai scump, �29.85 (transport gratuit).

  6. #6386 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am facut si eu comanda la Tomb Raider printre altele, niciunde nu am mai vazut un pret atat de bun. Bravo Gameshop

  7. #6387 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Daca fac comanda la MK 9 azi sau maine, imi vaajunge saptamana asta?
    marti expediaza ... ar trebui sa ajunga pe miercuri

  8. #6388 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Tomb Raider Trilogy HD e bargain..comandat una bucata

  9. #6389 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Să sperăm că au destul bucăți să onoreze comenzile și mai ales de data asta să se proceseze comenzile �n ordinea �n care au fost efectuate!

  10. #6390 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mi-am facut si eu griji din cauza asta la promotia de 50% de acum cateva luni. Am primit tot ce am comandat. Foarte multumit am fost.

  11. #6391 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    marti expediaza ... ar trebui sa ajunga pe miercuri
    Ar fi bine asa insa pana suna pe toata lumea ce a facut comanda in ultimele 3 zile si pana expediaza nu m-ar mira sa nu poata aduce toate comezile intr-un timb scurt (1-2-3 zile).

  12. #6392 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Graft - s-au facut promotii la articole unde avem stoc suficient ca sa se onoreze toate comenzile si voi insista sa se proceseze in ordinea in care au fost facute. Din ce vad in acest moment se vor onora toate in 2-3 zile.

  13. #6393 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Razvan daca am introdus codul discount de pe pagina principala a consolegames.ro voi beneficia de transport gratuit?
    Am facut doua comenzi dar pe prima doresc sa o anulez asta se poate rezolva cand voi fi contactat telefonic nu?

    Mersi anticipat pt. raspunsuri si felicitari pt. oferta.

  14. #6394 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Imi permit sa ma bag in seama fiindca am beneficiat si eu de servicu de transpot gratuit cu acel cod. Deci DA
    La a doua intrebare, raspunsul e tot DA, poti anula comanda fara probleme si fara suparare in momentul confirmarii telefonice. Cel putin, asa a fost in cazul meu.

  15. #6395 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Caponescu - da si da.

  16. #6396 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ati primit mk-urile?

  17. #6397 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - MK Kollector se va expedia maine.

  18. #6398 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Si varianta de PS3?

  19. #6399 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai la aia se refera ca cea de ps3 era cu probleme.

    thx... si sa speram ca nu o sa avem aceiasi problema si cu L.A. Noire.

  20. #6400 SP
    Member Mavone's Avatar
    Tocmai am păţit un lucru ciudat. M-a sunat o persoană de contact de la gameshop pentru o comandă la un joc de promo. Mi-am permis să o �ntreb de ediţia de colecţie de la MK pentru PS3 şi răspunsul a fost de-a dreptul ciudat. Personal, chiar am �ncredere �n ceea ce spune RvsS pe-aici dar e aiurea c�nd vorbeşti cu cineva de la aceeaşi companie şi-ţi spune o cu totul altă chestie. (numele persoanei de contact chiar nu l-am reţinut)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts