Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 333 of 452 FirstFirst ... 233 283 323 331 332 333 334 335 343 383 433 ... LastLast
Results 6,641 to 6,660 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6641 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - da, prin email saptamana viitoare.
    SiLl3nTKiLl - nu, reducerea se aplica doar la produsele din magazinul fizic, la preturile din magazinul fizic.

  2. #6642 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ai aflat ceva de infamous 2?

    ---------- Post added 18-05-2011 at 11:28 AM ----------

    ca o sugestie: ar trebui sa aveti o sectiune pe site unde sa puneti pe cat se poate stocul din magazinul fizic, eventual in nr de bucati prezente, daca nu cumva e secret

  3. #6643 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - nu e secret, nu poate fi implementat acum pe acest site, dar pe urmatorul vom incerca sa facem acest lucru. Ceva de genul "Este disponibil in magazin, poate fi ridicat acum".

    Infamous 2 inca nu am info. Revin cand primesc.

    Witcher 2- pentru ca intarzie am redus pretul de la 169,9 lei la 129,9 lei. Valabil pentru toate comenzile si precomenzile.

  4. #6644 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    N-am reușit să ajung la magazin, �nsă am găsit c�teva poze: http://g a m a g a n d a.net/2011/05...-in-bucharest/

  5. #6645 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Acum vreo 2 saptamani cei din Media Galaxy Vitan dadeau retur vreo 7-8 Black Ops Prestige Edition de PS3.
    Poate reusiti sa le aduceti in magazin daca le-au returnat la voi. . M-ar tenta la vreo 300 de lei.
    2 editii Call of Duty Black Ops Prestige edtiion vor fi in aceasta seara in magazinul nostru. Pretul lor este de 659,9 lei - cu reducerea de 50% va fi 329.95 lei.
    Nu cred ca vor mai fi din acestea in viitorul apropiat, asa ca .... primul sosit primul servit.

    Maine vom avea insa o alta supriza, anunt atunci.

    Dupa cum spuneam, in magazin vor fi aproape mereu lucruri noi si surprize.

  6. #6646 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Pe la ce ora ca una vreau sa o iau eu 100%!

    LE: PS3 sau X360?

  7. #6647 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    PS3. In 10-20 minute

  8. #6648 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    maine ce surpriza avem ?

    P.S.Ar fi genial sa putem beneficia de preturiile astea reduse si la precomenzi..bineinteles cu banii jos..adica sa platim si sa primim un fel de card/bon de precomanda..cu care sa ne putem ridica jocul..

  9. #6649 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu exista nici un magazin pe planeta asta care sa isi permita sa faca 50% discount la un preorder...

  10. #6650 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Am ajuns si eu astazi pe acolo. Din pacate nu a mai ramas nimic interesant pentru PS3, iar preturile erau totusi destul de maricele. De asemenea, ca o sugestie, ar fi ok daca ati introduce in oferta concept store-ului si accesorii pentru console.
    Poate data viitoare vom avea parte de un stoc mai generos.

  11. #6651 SP
    Member quentin_04's Avatar
    scz daca intrebarea asta a mai fost pusa, dar care e faza cu reducerile 50%? daca eu comand acum ceva de pe site, cand vine platesc doar jumatate din pret?

  12. #6652 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu...reducerea se aplica doar la Magazinul Gameshop....cel de langa Piata Unirii..

  13. #6653 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Alte intarzieri fata de data de 26.04 ptr la noire se prefigureaza??
    Asta ca sa stiu daca mi-l comand din alta parte sau nu

  14. #6654 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Un Black Ops Prestige a ajuns la mine! Merci mult Gameshop!

    Masinuta chiar e dementiala!

  15. #6655 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Bine ca le aduceti la sfarsitul programului ... asa e in Romania, totul invers ...

    Btw, no offence, dar n-am vazut nimic special la acest magazin. Care-i conceptul?

  16. #6656 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    x2z - accesorii console, ok, am retinut. Stocul de acum este cel de deschidere, intr-o perioada in care nu sunt extraordinar de multe lansari, dar pe masura ce vor aparea jocuri noi, ele vor fi prezente. Se va mari si capacitatea rafturilor.

    Ma_Plictisesti™ - ce anume ai dori sa vezi special? Este un magazin de prezentare al produselor. Sunt produse, se testeaza, se pot afla informatii, sunt promotii.

    DrMengele - in acest moment nu. Transportul este pe drum si speram sa ajunga chiar putin mai repede, revin cu informatii.

    ---------- Post added 19-05-2011 at 08:08 AM ----------

    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    scz daca intrebarea asta a mai fost pusa, dar care e faza cu reducerile 50%? daca eu comand acum ceva de pe site, cand vine platesc doar jumatate din pret?
    Doar pentru produsele din magazinul fizic din Bucuresti, la stocul din magazin.

  17. #6657 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ce surprize ne mai asteapta pe ziua de azi?

  18. #6658 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Va voi anunta in aceasta dupa-amiaza.

  19. #6659 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    DrMengele - in acest moment nu. Transportul este pe drum si speram sa ajunga chiar putin mai repede, revin cu informatii.[COLOR="Silver"]
    il primim luni?


  20. #6660 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - nu, nu atat de devreme. Revin cu informatii cand va fi in stoc, speram sa fie la voi pe 25 in loc de 26.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts