Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 334 of 452 FirstFirst ... 234 284 324 332 333 334 335 336 344 384 434 ... LastLast
Results 6,661 to 6,680 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6661 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    asta inseamna ca daca ar putea sa fie la noi pe 25 il putem ridica de la magazin pe 24? sau tot pe 25?


  2. #6662 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    In principiu tot pe 25. Sa vedem totusi saptamana viitoare.

  3. #6663 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Rvss mai poti posta o data nr. de telefon de la magazin ? ( nu il gasesc pe site )

    LE: L-am gasit dar nu il pot forma de pe mobil :/

  4. #6664 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    08008 games (08008 42637)

  5. #6665 SP
    Senior Member muggs's Avatar

  6. #6666 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Se rezolva, multumim.

    ---------- Post added 19-05-2011 at 02:20 PM ----------

    Discutam ieri despre o noutate si azi la GameShop.ro Concept Store. Vom avea editii de colectie afisate. Acestea vor beneficia de reducerea de astazi.

    Printre ele:
    KANE & LYNCH 2 COLLECTORS EDITION - PC AVATAR COLLECTORS EDITION - XBOX360 TEKKEN 6 COLLECTOR'S EDITION - XBOX 360 KANE & LYNCH 2 COLLECTORS EDITION - XBOX360 BATMAN ARKHAM ASYLUM COLLECTORS - XBOX360 WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM COLLECTORS EDITION - P ENSLAVED COLLECTORS EDITION - PS3 ENSLAVED COLLECTORS EDITION - XBOX360 DRAGON BALL RAGING BLAST 2 COLLECTORS EDITION - X FINAL FANTASY XIII COLLECTOR'S EDITION - XBOX360 BROTHERS IN ARMS 3 HELLS HIGHWAY COLLECTORS EDITIO MICHAEL JACKSON THE EXPERIENCE COLLECTOR - WII RABBIDS TRAVEL IN TIME COLLECTORS EDITION - WII FARCRY 2 COLLECTOR
    De asemenea, avem cateva superbundle-uri (tobe, microfoane, chitara, joc) pentru impatimitii de Guitar Hero:

    GUITAR HERO 6 SUPER BUNDLE - WII GUITAR HERO 6 SUPER BUNDLE - PS3

  7. #6667 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Cu Starcraft 2 Collectors Edition avem vreo sansa?

    Sau altceva in afara de Enslaved pt PS3 ?

  8. #6668 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Starcraft 2 CE nu.

    Pentru PS3:

    ENSLAVED COLLECTORS EDITION - PS3
    BROTHERS IN ARMS 3 HELLS HIGHWAY COLLECTORS EDITION - PS3
    FARCRY 2 COLLECTOR - PS3
    GUITAR HERO 6 SUPER BUNDLE - PS3

  9. #6669 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    La ce pret e Brothers in Arms 3 Hells Highway cu tot cu reducerea de astazi din shop de 40% (PS3)?

  10. #6670 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    99,9 lei pret standard apoi redus 40%. 59.94 lei

  11. #6671 SP
    Member theste99's Avatar
    Collectors ? Si enslaved ?

  12. #6672 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    GUITAR HERO 6 SUPER BUNDLE - PS3 ce pret e azi?

    Merci!

  13. #6673 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, collectors, despre el este vorba. Enslaved nu mai este din pacate.

    ---------- Post added 19-05-2011 at 04:39 PM ----------

    novi - 879.9 lei. Cu reducerea de azi 527.94 lei.

  14. #6674 SP
    Junior Member giveme5's Avatar
    O lista cu produsele comercializate in magazin ar fi fost interesant...am sunat azi la mag si a inceput domnisoara sa mi le enumere pe toate...dupa 30 de sec am zis ca nu este chiar necesar sa`mi zica tot stocul.
    dar ar fi fost misto sa exista o versiuna online a "meniului" GS concept store ca sa nu stam sa alergam pana la magazin in fiecare zi pentru a verifica noil aparatii sau promotii. Parerea mea...

  15. #6675 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, acest lucru este necesar si se va lucra la acest aspect exact cum spui tu. Nu se poate deocamdata pe site-ul acesta, dar se lucreaza la urmatorul.

    ---------- Post added 19-05-2011 at 05:12 PM ----------

    Am pus si pe site pret promotional la Guitar Hero Super Bundle PS3 si Wii.

  16. #6676 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Preturile de pe site difera fata de magazin? Intreb pt ca am dat comanda online era in total 719 fara reducere, iar la magazin am platit cu reducere 500 tipu mi-a zis ca sunt alte preturi, asa este intradevar?

  17. #6677 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tray - decamdata, pot diferi usor preturile la cateva produse. Se vor unifica in viitorul apropiat. Reducerile mentionate se aplica la preturile din magazin, la ridicarea din magazin, pentru acele produse disponibile acolo.

  18. #6678 SP
    Member quentin_04's Avatar
    ce misto ar fi daca ati face un store din asta si in Iasi totusi cand o sa mai fie reduceri din alea 50% pe site?

  19. #6679 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Ce misto ar fi daca ar creste nivelul de trai si toata lumea si-ar cumara jocuri si n-ar mai moda console, iar GS si-ar marii spatiul din magazin si peretii ar fi plini cu jocuri si postere si accesorii si ne-am strange saptamanal la cate o lansare/conurs si ar deschide cate 1 magazin in marile orase, iar Romania ar avea live si psn... si am cazut din pat si m-am trezit...

  20. #6680 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    stai linistit ca romanul si-ar moda consola chiar daca un joc ar costa 30 ron.
    chestia asta ca furi ca nu ai bani este o tampenie, pe care din pacate multi o adopta ca o scuza la ceea ce fac.


    si eu vreau ferrari si nu fur unul, si poate prefer sa nu ma duc la mall sa dau banii pe doua filme si cu acei bani sa-mi iau un joc.
    multi poate ca stau cateva ore peste program si strang sa isi cumpere ultimul joc aparut.
    si mai multi insa nu fac nicio concesie, stiu doar sa se planga... ca de, suntem romani si traim greu...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts