Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 362 of 452 FirstFirst ... 262 312 352 360 361 362 363 364 372 412 ... LastLast
Results 7,221 to 7,240 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7221 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    darkpaul13 - preturile la Call of Juarez au fost f. mici la precomanda pana acum cateva zile. Nu se ofera acum reduceri suplimentare.
    eu ma refeream daca vor mai fi reduceri la stocul din magazin..

  2. #7222 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am inteles acum. Nu, nu vor fi reduceri.

  3. #7223 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Pana la urma la Deus Ex: Human Revolution editia standard pentru PC includeti si misiunea bonus? Intreb deoarece pe cealalta pagina ai scris ca va fi numai pentru PS3 si Xbox 360 iar pe site bonus-ul apare si pentru PC.

  4. #7224 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, am primit noi informatii de la producator dupa ce am discutat noi aici si au spus ca vor include si la PC misiunea bonus.

  5. #7225 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Da. La orice produs care are pret de membru. Chiar daca nu are, ai transport gratuit.
    Cum pot sa anulez o comanda ca sa fac alta cu cod de discount?

  6. #7226 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by beasst View Post
    Cum pot sa anulez o comanda ca sa fac alta cu cod de discount?
    Mai fa una cu cod si in momentul in care esti contactat telefonic, roaga-i sa anuleze precedenta.

    @Ra\van can e gata noul site? Sper sa aiba imple;entata optiunea cu istoric comenzi cat si anulare comanda (eventual motivul)

    A fost fun la lansarea CoJ : the cartel.

    PS: Ubisoft chiar a a avut o editie Tomb Raider . Asadar, Lara ramane cea mai memoabila (bunacine) aparitie feminina dintr-un joc Ubi

  7. #7227 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma_Plictisesti™ - nu avem o data exacta, dar se lucreaza. Revin cu info cand le am, este f. mult de facut. Da, va avea optiunea de istoric comenzi.

    beasst - poti sa mai faci una si vei fi sunat de 2 ori.

  8. #7228 SP
    Member Xristina's Avatar
    Poate e prea devreme sa intreb dar...

    O sa aduceti Silent Hill HD Collection pentru PS3?

  9. #7229 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Dark Souls Limited Edition va ajunge in ziua lansarii ? Sau se continua traditia cu intarzierile ? Ca sa stiu de unde il comand

  10. #7230 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Aveti o "bresa" in securitatea site-ului. Just letting you know

  11. #7231 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    icebird - am sesizat mai departe, multumesc.
    naz - nu as numi-o traditie totusi avand in vedere ca traditia este ca jocurile sa ajunga la timp, dar ma rog. In general jocurile ajung la timp si ne asteptam la acest lucru si de la Dark Souls, dar nu am cum sa garantez acest lucru pana cand nu va pleca din depozitul nostru.

    ---------- Post added 25-07-2011 at 12:00 PM ----------

    Xristina - nu cred ca vom aduce acest titlu.

  12. #7232 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Se mai aude ceva de FEAR 3 Collector's Ed. ?

  13. #7233 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    LucKos
    - deocamdata nu am informatii suplimentare, revin imediat ce am, cred ca va veni.

  14. #7234 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Intrebare : gameshop.ro (magazinul online) vinde doar jocuri sigilate sau vinde si jocuri desigilate ?
    Un exemplu : Pagina Produsului
    In cazul in care comand acest joc il voi primi sigilat la 49.9 lei ?

  15. #7235 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RaverX - produsele pe care le vei primi vor fi mereu sigilate. Exista unele cazuri, destul de rare, in care un produs a revenit in stocul nostru din magazinele noastre partenere, caz in care este inlaturata folia originala (care poate contine etichete de pret, elemente de securitate) si este retiplat, i se aplica o alta tipla. Repet, aceste cazuri sunt destul de rare. In orice moment in acest proces nu se desface carcasa si nu este atins discul. Asadar, ca sa iti raspund - da, este sigilat.

  16. #7236 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    beasst - poti sa mai faci una si vei fi sunat de 2 ori.
    Ok. am dat acum sa fac o comanda noua cu codul de discount la assassin's creed revelations CE, bag codul de discount si nu se intampla nimic, adica doar dispare boxul unde bagam codul.
    E normal asa?

  17. #7237 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Dar ce vrei sa se intample ? Sa iti apara un ecran cu FELICITARI ? Daca te uiti la pretul final vei vedea ca transportul nu se va calcula, iar daca jocul are pret de membru, vei ajunge la pretul de membru al jocului (in cazul AC:REV nu exista si pret de membru).

  18. #7238 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    beasst
    - se trece la urmatorul ecran unde ai pretul redus si poti da comanda. Daca intampini dificultati, da-mi de veste.

  19. #7239 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    intrebare de 1000 de puncte: pana in sept se mai oragnizeaza ceva (lansari, concursuri, promotii) ? raspunsul nu-i obligatoriu. cheers

  20. #7240 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma_Plictisesti™ - da, cel putin o lansare ar trebui sa avem. Concursuri si promotii - cred ca da, ramane de vazut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 362 of 452 FirstFirst ... 262 312 352 360 361 362 363 364 372 412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts