Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 452 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312 313 314 322 362 412 ... LastLast
Results 6,221 to 6,240 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6221 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Razvan inca nimic in legatura cu Homefront o sa fie disponibil pentru toate platformele??

    Thx!

  2. #6222 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FallouT - inca nu.

  3. #6223 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Multumesc Gameshop pentru Crysis2 si nu in ultimul rand multumiri RvsS pentru tot sprijinul. cya next time !

  4. #6224 SP
    Member Mariush's Avatar
    Salutare, pt L.A Noire se intrevede vreo promotie ?

  5. #6225 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    mariushcrm - promotie de pret nu, dar vom incerca sa oferim bonusuri pentru precomanda sub forma de cod. Inca nu sunt detalii exacte, dar le vom furniza pe masura ce le primim.

    Multumesc.

  6. #6226 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    RvsS, salut, am precomanda la NFS Shift 2 de pe vremea cand pretul era ~ 186 lei (cu reducerea CG).
    1. Spune-mi, te rog, voi primi editia Standard? Pentru Limited Edition va trebui sa fac alta precomanda la noul pret?
    2. Este posibila intarzierea, dupa vineri 1.04?
    Daca s-a mai discutat, scuze, eu n-am gasit. Multumesc.

  7. #6227 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    Salutare, pt L.A Noire se intrevede vreo promotie ?
    Daca faceai precomanda in primele saptamani in care a aparut pe site si foloseai cod-ul de pe prima pagina - pretul final era de ~195 lei.

  8. #6228 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    AlanPoe - 1. daca ai facut precomanda la standard, acesta este produsul pe care il vom trimite. Daca doresti limited, trebuie facuta o precomanda acum sau se poate modifica telefonic. Pretul va fi cel de pe site de acum si reducerea conform codului.
    2. Nu anticipam intarzieri la acest produs, este in transport, totul pare ok in acest moment.

  9. #6229 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Razvan inca nimic in legatura cu Homefront o sa fie disponibil pentru toate platformele??

    Thx!
    Salut,

    va fi in stoc in cateva zile pe toate platformele. Pentru PS3 vom avea si editia Resist. Va fi activat la precomanda astazi sau maine.

  10. #6230 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut,

    va fi in stoc in cateva zile pe toate platformele. Pentru PS3 vom avea si editia Resist. Va fi activat la precomanda astazi sau maine.

    Si ce contine aceasta editie?

    Pana Joi va intra in stoc jocul?

  11. #6231 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    870 Express Shotgun exclusive weapon
    Day 1 multiplayer unlocks: Air Recon Drone, Auto Repair Ability and the SCAR-L Assault Rifle

    Nu stiu exact cand va fi in stoc inca, dar revin cu info.

  12. #6232 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    @RvsS am facut precomanda la LA Noire si Dead Space 2 CE in aceeasi comanda. Nu am mai luat Dead Space 2 pentru ca il luasem deja pana l-ati avut pe stoc.
    Intrebarea mea e: a ramas precomanda pentru LA Noire? Sunt interesat mai ales ca am facut-o la pretul vechi. Mersi

  13. #6233 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    stiu sigur ca am facut si eu doua precomenzi pentru Shift 2.. prima pe pc, dupa care m-am razgandit si o facusem pt ps3.

    nu am fost sunat pt niciuna din ele si cand am cautat acum prin mail nu am gasit nici o confirmare pentru comanda pe ps3... asa ca am refacut-o

    mai am vreo sansa sa-l primesc vineri?

  14. #6234 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - deci vrei 1 joc si ai 3 precomenzi pe 2 platforme? Oricum, e ok, se rezolva, vei fi sunat miercuri sau joi. Raman valabile precomenzile, chiar daca faci de PC initial si apoi te razgandesti, e suficient sa precizezi la telefon, nicio problema.

    Khan - am inteles intrebarea, ramane valabila la LA Noire la pretul la care ai facut precomanda.

  15. #6235 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai da.. complicata treaba, greu de ales... pana la urma am comandat editia limitata ps3.. la care vreau sa si raman

    deci teoretic sunt 4 comenzi

  16. #6236 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Razvan daca mai primesc inca o curea ... ma spanzur cu toate Am vreo 5-6 si mai vine si cea de la Shift 2...you do the math. Daca am facut precomanda cand ati introdus jocul pe site (Shift 2) mai prind promotia cu Age Of Conan gratis? La Crysis 2 nu am primit numai cureaua

  17. #6237 SP
    Member ramusg's Avatar
    Salut Razvan, ma intereseaza Socom 4 si e la indemana sa-l comand de la voi dar nu il vad ofertat, e vreo sansa sa-l aveti in oferta? La precomanda se ofera si un bonus, poate te interesezi de varianta respectiva si ne spui daca e posibil sa o precomandam prin voi. Multumesc

  18. #6238 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    G-XtremE - probabil s-a dorit evitarea riscului de suicid Am discutat sa se trimita Age of Conan.

    ---------- Post added 30-03-2011 at 11:47 AM ----------

    ramusg - da, vom aduce acest titlu. Nu vom putea oferi bonusuri de precomanda. Pretul va fi de 289,9 lei.

  19. #6239 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    scapam de curele? sau se aplica doar pt G-XtremE?

    eu tzopai p-aci in asteptarea telefonului... pana la urma cand se livreaza shift? azi sau maine?

    ---------- Post added 30-03-2011 at 12:02 PM ----------

    gata, nu mai tzopai... am primit telefonul

  20. #6240 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pagina Produsului - SOCOM 4
    Pagina Produsului - Homefront Resist Edition

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts