Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 452 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 169 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1361 SP
    Member adio's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    adio - cel cu bundle nu se mai produce, dar vine Pro simplu foarte curand.

    ...
    Vreo sansa sa ajunga saptamana asta?

  2. #1362 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    adio - Pro este in stoc. Sunt in stoc toate consolele Elite, Arcade si Pro.

  3. #1363 SP
    Member adio's Avatar
    M-ai ametit rau de tot Ai zis ca Pro cel cu bundle nu mai e si nici nu se mai produce. Eu care am dat comanda de cel cu bundle ce fac? Dau comanda de cel Pro simplu si se anuleaza cealalta?

  4. #1364 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    adio - da. Sau cand te contacteaza telefonic pentru cel bundle spui ca doresti cel Pro. Daca te-a contactat deja telefonic, da o noua comanda, pe Pro simpla.

    ---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

    Pretul la Batman Arkane Asylum va scadea puternic. Va fi probabil 199,9 lei.

    De asemenea, vom avea editia de colectie la 249,9 lei.

  5. #1365 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, se respectă data la Wolfenstein?

    ..::GameShop.ro::..

    ...eu știam că apare �n 18 nu �n 7.

  6. #1366 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am auzit ceva despre 21 august in Europa. Voi incerca sa confirm cat mai repede.

  7. #1367 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    21 stiu si eu.

  8. #1368 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mi s-a confirmat Wolfenstein pe 21.08.2009.

  9. #1369 SP
    Member adio's Avatar
    Azi mi-a ajuns si mie consola. Mersi mult Gameshop.

  10. #1370 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Mi s-a confirmat Wolfenstein pe 21.08.2009.
    ...ah, bine. Mai aștept

    Te rog corectează pe site data...să nu mai fie confuzie

  11. #1371 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dureaza un pic update-urile la site pentru ca ma ocup de cel nou, ne apropiem de lansare.

    Am anuntat ca se ieftineste consola Xbox 360 Elite ? De la 1499,9 lei la 1399,9 lei

  12. #1372 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu inca astept sa bagati plata cu PAYPAL pe site nu cred ca ar displace nici altora aceasta idee - in felul acesta s-ar reduce costurile cu firma de curierat (mai ales daca s-ar opta si pentru transport prin posta romana/sau posibilitatea de a ridica jocul de la sediu) si in felul acesta pretul ar scadea considerabil (10 - 20 ron / joc - minim)

  13. #1373 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rodarkone - e o diferenta pe care nu o stiu intre Paypal si Card de credit? Comisionul este zero pentru cumparator la card.
    Prin posta nu cred ca vom mai lucra. Costurile cu firma de curierat nu mai sunt atat de mari avand in vedere timpul de livrare si sistemul de tracking. Din pacate, posta nu are capacitatea tehnica sa faca ce dorim noi.

    Pentru majoritatea dintre membrii forumului, transportul este gratuit si este sustinut de noi, adica nu scade pretul daca micsoram costul de transport.

  14. #1374 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    ehh - paypal e un sistem de plata mult mai securizat decat plata cu card direct (mai ales in Romania) - avand in vedere ca toate site urile care se respecta au disponibil acest sistem - poate fi considerat de rea credinta faptul ca voi nu aveati - (ma refer evident la site urile care vand online jocuri - evident din afara tarii noastre) era doar o chestie de viziune - eu sincer sunt reticent in a baga numarul de card la plata si prefer sa caut alte site uri unde sunt "mascate" informatiile confidentiale (respectiv paypal este o alternativa fiabila)

    cat despre posta / livrare - eu stiu ca nu exista nimic gratis pe lumea asta, dar daca tu zici - te cred pe cuvant (posta romana era competitiva datorita costurilor EXTREM de mici comparativ cu o firma de curierat, evident moneda are 2 fete - probabil ca timpii de livrare ar fi mai mari decat in prezent - si era doar ca un exemplu, eu sincer prefer un punct de desfacere la sediu )

  15. #1375 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rodarkone - nu am avut in cativa ani niciun incident de plata prin card. Ma voi interesa despre PayPal insa, sa vedem care sunt conditiile, mersi de informatie.

  16. #1376 SP
    Member Solozaur's Avatar
    RvsS baga si tu un avatar cu gameshop.ro sau macar un link in semnatura - foarte des citesc acest topic si vreau sa intru pe site si caut un link la userul tau dar nu gasesc

  17. #1377 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am pus o semnatura, e ok ?

  18. #1378 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    RvsS baga si tu un avatar cu gameshop.ro sau macar un link in semnatura - foarte des citesc acest topic si vreau sa intru pe site si caut un link la userul tau dar nu gasesc
    Pai nu poti sa scrii de mana numele site-ului daca ai nevoie?

  19. #1379 SP
    Member Solozaur's Avatar
    nu pentru ca mi-e lene! multumit de raspuns?

    Mi se pare normal sa aiba pentru ca reprezinta magazinul respectiv si da bine.

  20. #1380 SP
    Senior Member huber's Avatar
    e unii nu se simnt bine daca nu se baga in seama

    Razvan : de ps3 se mai stie ceva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 452 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 169 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts