Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 452 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1421 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Perfect de acord cu atrium si BobbyS .Am ura rau de tot pe bisnitzarii astia care habar n-au sa-si respecte clientzii si sa vina cu niste oferte de bun simt ..... .Ma deranjeaza tipul de metalitate "prostii cumpara oricum " .Pana la urma nu e prost ala care cere ci ala care da . Daca esti ignorant si tzi-e lene sa invetzi cum sta treaba cu paypal-ul , cu cardurile sau cu ebay-ul foarte bine!! iti meriti soarta si plateste atat cat iti cer ei .

    Totusi 14 mil pt PS3-ul ala slabanog in Romania este un pret cat de cat OK si pe care il consider totusi de bun simt !!Macar sa traiesc eu sa vad si minunea asta .

    Daca informatzia este reala si nu sunt doar vorbe as dori sa fac si eu aici o precomanda la PS3-SLIM pt ca pe site-ul gameshop nu exista nici un PS3!!Nici gras nici slab !!!

    Astept aici un reply de la RvsS in legatura cu precomanda mea !!
    Bafta
    Noi avem taxa pe jucarii, care se aplica si la console si jocurile de console.

  2. #1422 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Noi avem taxa pe jucarii, care se aplica si la console si jocurile de console.

    LOLOZAUR !!! Si tu crezi ca din cauza taxei pe jucarii au ei adaosurile astea ?lol Prietene , tu tzii cu ursu ?
    Am si spus ca 14 mil este un pret de bun simt si corect ! Chiar am spus ca il si cumpar la banii astia si am facut si o "precomanda " pe threadul asta ca la ei pe site oricum nu exista nici un PS3 de nici un fel !!
    Taxa pe jucarii , daca nu ma insel este de 10%, asta inseamna ca 14 mil sunt exact 330 euro ( pretul recomandat de SONY pt Europa + 10% ). F corect si frumos , doar ca traim in Romania !

    Abia astept un raspuns la mesajul pe care l-am trimis la ei pe site sau un raspuns de la RvsS aici !!

    Sincer, sunt aproape sigur ca nu o sa-mi iau PS3-ul slim din Romania din pacate ...sunt sigur ca nu-i lasa pe ei inima sa-l vanda cu doar 330Euro !Ar fi o blasfemie pt ei !! .Asa ceva pur si simplu nu se face in Romania ! Dar poate sunt eu Toma necredinciosul ..

    Frate uziwood , si nu te mai gandi tu la saracutzele firme din tarisoara noastra , ca nici ele nu se gandesc la tine !

    Bafta

  3. #1423 SP
    Junior Member BobbyS's Avatar
    vreau sa stiu daca mai aduceti Madden 10 ca vreau sa iau un XBOX la oferta cu el ...astept un raspuns

  4. #1424 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Imi place forumul asta, e super ok, comunitatea este in covarsitoarea majoritate super ok si ea, dar din cand in cand citesc niste ineptii pe aici de ma tintuiesc in scaun: maweryck, pe langa faptul ca ai impresia ca vezi in viitor (vezi faza cu pretul PS3 la Gameshop cand inca nu l-au adus), pe langa tonul ultimativ cu care ceri raspunsuri de la RvsS, tu faci precomenzi la Gameshop intr-un thread pe consolegames?

    Cum o fi asta?

    ...

  5. #1425 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @maweryck: Consola PlayStation 3 cu hard disc de 80 GB - ..::GameShop.ro::.. - nu este momentan in stoc dar apare pe site.

  6. #1426 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pentru toata lumea: Referitor la pretul PS3 Slim - nu noi il facem. El vine de la importatorul oficial Sony in Romania si noi il respectam. Nu mai exista taxa de jucarii la console (era 25%), acesta e pretul stabilit de importator, nu stiu de ce este atat.


    Grold - Soul Calibur nu va mai veni. Dragonball - voi verifica, probabil ca va mai veni, dar nu mai curand de 3 saptamani.
    BoDoPSX - da, ma interesez si revin cu raspuns dupa 1 sept. Daca imi dai un PM atunci iti pot raspunde exact.
    maweryck - daca ai comanda la consola PS3, variantele mai vechi nu se aduc, va veni doar modelul Slim.
    BobbyS - cred ca e deja in stoc Madden. Pe site apare putin mai greu pt. ca se fac niste lucrari. Da-mi un PM cu ce doresti si sa vedem cum rezolvam (consola si joc).

  7. #1427 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thread cleaned. Va reamintesc ca RvsS este aici ca sa dea o mana de ajutor si nu sa raspunda la orice "acuzatie" la adresa taxelor din Romania sau a preturilor impuse. Va rog sa nu abuzati tocmai de persoana care incearca sa aduca ceva raspunsuri la intrebarile comunitatii. Multumesc anticipat !

    P.S. Eu tot astept versiunea noua a site-ului gameshop

  8. #1428 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ce se mai aude de Wolfenstein?

  9. #1429 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - salut, imi pare rau dar Wolfenstein mai intarzie putin, nu am o data exacta, sper ca intr-o sapt. sa il avem. Nu pot face nimic pentru a grabi lucrurile din pacate.

    Avem in schimb Batman in stoc, editie normala si de colectie. Daca aveti precomanda, veti fi sunati azi sau maine. Puteti preciza telefonic daca doriti editia de colectie.

  10. #1430 SP
    Member Solozaur's Avatar
    La oferta xbox 360 + joc la alegere pot opta pentru un joc care nu a aparut inca dar este pe site ca preorder? Respectiv Modern Warfare 2 ?

  11. #1431 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...de 7 minute am fost sunat

    Vocea din telefon mi-a zis că Wolfenstein ajunge m�ine sau poim�ine, wooooo!

  12. #1432 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Solozaur - nu cred ca va mai dura oferta cu joc la alegere pana cand iese COD MW 2. Cel mai probabil vom oferi un joc gratis, dar nu la alegere, asa ca poate vrei sa iti iei acum consola daca te gandesti la un joc anume.

    RonanN1 - Wolfenstein doar de PC avem, cred ca daca ai comandat de Xbox va mai dura cateva zile, imi pare rau.

  13. #1433 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu-i problemă, oricum plec m�ine din localitate, sper doar să nu-mi vină versiunea pentru PC

    Dacă-mi vine versiunea pentru PC...asta este, �l joc pe PC...ce să-i facem (dar �l vroiam pentru 360), hehe...vedem!

  14. #1434 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Ma refer sa cumpar acum consola si cand sunt intrebat ce joc doresc sa optez pentru cod mw2, si sa-l primesc cand apare el

  15. #1435 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Solozaur - imi pare rau, nu se poate, doar ce e in stoc acum.

  16. #1436 SP
    Junior Member Ping's Avatar
    pretul la 360 elite-uri, cat o sa scada la voi?

    mersi

  17. #1437 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu va mai scadea in viitorul apropiat. A scazut acum 1-2 saptamani la 1399,9 lei. Va mai scadea doar daca Microsoft anunta acest lucru, ceea ce nu am auzit.

  18. #1438 SP
    Junior Member Ping's Avatar
    pai au anuntat aseara/ieri din ce am citit pe o gramada de site-uri.

    uite pe G4TV Microsoft Confirms Xbox 360 Price Drop, Xbox 360 Elite Becomes Xbox 360 Pro - G4tv.com

    Modelele elite for fi $299 acum si nu vor mai avea hdmi si hd cables.

    Cele Pro for fi $250 pana se epuizeaza stocurile. Si arcade-ul ramane la fel.

    EDIT: Cei de la Amazon au scazut deja preturile:
    Amazon.com: Xbox 360 Elite: Video Games

  19. #1439 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am inteles, deocamdata pe continentul american. Probabil vor veni si la noi aceste modificari de pret, asteptam comunicat oficial si apoi vedem cat de repede vom putea face modificarile.

  20. #1440 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RvsS: maestre, vre-o veste referitor la Xbox 360 "Super Elite" ? Nu de alta, dar cred ca e timpul sa fac un upgrade: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-este-pe-drum/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 452 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts