Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 381 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast
Results 281 to 300 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #281 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Dap si eu am patit acelasi lucru cu cardul Visa de la Ing si tot de pe THEHUT

  2. #282 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    XBOX LIVE GOLD la pret foarte bun AICI!

  3. #283 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    novi l-ai incercat? n-am chef sa mai merg pe site-uri aiurea. Cand primesti codul?

  4. #284 SP
    Member novi's Avatar
    Merge 100% si primesti codul in 24 ore!

  5. #285 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Cat de seriosi sunt cei de la shopto in ceea ce priveste precomenzile si cam la ce interval ajunge jocul comparativ cu data lui de aparitie?
    10x

  6. #286 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man din ce am inteles de la useri care au facut precomanda la ei, a fost shippuit inainte de lansare pt a ajunge la timp.
    ramane sa confirme cei care au facut la ei preorder

    cheers

  7. #287 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    La cateva precomenzi am observat ca mi-au trimis jocul cu 1 zi inainte de lansare ,un lucru bun. Nu stiu insa daca este o regula pe care o aplica constant pentru cei care comanda din afara UK-ului.

  8. #288 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    eu am comandat de la thehut.com 2 jocuri pana acum si mi-au venit repede, platite cu card visa.
    doar o carcasa era sparta la un colt, asta pt ca ei trimit jocul intr-un plic A4 banal, fara ceva protectie la el.
    ii urmaresc zilnic sa vad ce preturi mai baga. (de ex am luat ultimul NFS pt PS3 pt cineva {nu pt mine ca stiu ca e nashpa} care a venit acum 2 zile si a costat in lei cam 125 RON)

  9. #289 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by ciuki View Post
    eu am comandat de la thehut.com 2 jocuri pana acum si mi-au venit repede, platite cu card visa.
    doar o carcasa era sparta la un colt, asta pt ca ei trimit jocul intr-un plic A4 banal, fara ceva protectie la el.
    ii urmaresc zilnic sa vad ce preturi mai baga. (de ex am luat ultimul NFS pt PS3 pt cineva {nu pt mine ca stiu ca e nashpa} care a venit acum 2 zile si a costat in lei cam 125 RON)

    ce a intrebat taw.....

  10. #290 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Am si eu o intrebare thehut.com prin ce metoda trimite jocurile ,shopto trimite prin Royal Mail clasa 1, si ajung in 3-5 zile , la thehut scrie tot ca prin Royal Mail trimt si ajunge in 7-10 zile si se mai intampla sa vina cu carcasa sparta .

  11. #291 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    thehut are taxa mai mica si dupa cum ai vazut nu are tracking

    este pe romaneste posta normala

    plus ca la thehut prelucrarea comenzii dureaza minim o zi. shopto trimit same day

  12. #292 SP
    Member novi's Avatar
    La thehut.com trebuie sa astepti mai mult daca produsul nu e in stoc!Iar daca se pierde coletul trebuie sa astepti o luna si de-abia atunci incep cautarile si ai de ales sa ti-l mai trimita o data sau sa iti dea banii!Am facut destule comenzi la THEHUT si doar una s-a pierdut!

  13. #293 SP
    Senior Member huber's Avatar
    eu imi comand destul de des cand am bani de la thehut si pana acuma nu am avut decat o supriza a venit un joc desigilat , iar data de asteptare a fost intre 7-14 zile , si de asta am intrebat , dar mi se pare ciudat de ce nu au si ei diferite forme de trimitere adica sa vina si mai repede bineinteles contra cost asa cum are si play-asia.

  14. #294 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Sunt seriosi thehut dar metodele de trimitere sunt penibile.
    In plus de asta niste useri (khan de ex) au avut probleme marisoare cu cardul la ei si au fost sunati de banca.
    Ma interesa pt Street Fighter 4, are un pret ff bun observ si vreau sa-l precomand la shopto.
    10x guys.

    In concluzie, recomandati shopto sau thehut pt precomanda?

  15. #295 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Si eu am avut probleme cu thehut - mi s-a pierdut coletul, am solicitat retrimiterea cu tracking (m-am oferit sa platesc extra) sau refund - am primit refund - am considerat gestul dubios si nu am mai luat nimic de la ei

  16. #296 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    La preorder shopto au probleme cu cardurile de la noi. Nu stiu de ce, dar cand vine vorba de preorder, ma trezesc ca nu imi pot incasa banii de pe joc. Imi blocheaza suma de pe card si din cate spun ei, nu pot finaliza tranzactia. Astfel ca ajung si fara joc si cu banii blocati pentru o luna de zile.

    Pana acum, la thehut.com am facut preorder la GTA IV Collectors, Fallout 3 Collectors si 5 bucati de World of Warcraft Wrath of the Lich King. Toate platite cu 4-5 zile inainte de lansare si mi-au ajuns a doua zi dupa lansare.
    Shopto intr-adevar prezinta avantaje, dar nu la preorder.

  17. #297 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    La preorder shopto au probleme cu cardurile de la noi. Nu stiu de ce, dar cand vine vorba de preorder, ma trezesc ca nu imi pot incasa banii de pe joc. Imi blocheaza suma de pe card si din cate spun ei, nu pot finaliza tranzactia. Astfel ca ajung si fara joc si cu banii blocati pentru o luna de zile.

    Pana acum, la thehut.com am facut preorder la GTA IV Collectors, Fallout 3 Collectors si 5 bucati de World of Warcraft Wrath of the Lich King. Toate platite cu 4-5 zile inainte de lansare si mi-au ajuns a doua zi dupa lansare.
    Shopto intr-adevar prezinta avantaje, dar nu la preorder.
    La care banca ai cardul pe care il folosesti pentru shopto?Eu de exemplu folosesc Mastercard in euro de la BRD si nu am avut niciodata probleme la preorder.S-a intamplat o singura data sa comand un joc nou si am primit unul desigilat si cu urme clar de uzura pe carcasa.Cand le-am explicat situatia s-au oferit oamenii sa mi-l schimbe,dar nu m-am mai complicat sa-l trimit inapoi.Probabil au si ei Gigeii lor,printre angajati.De miscat se misca repede ,cei din bucuresti sunt avantajati in ceea ce priveste termenul de livrare.La thehut nu ma bag,nu am comandat pana acum

  18. #298 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am MasterCard in lei la Raiffeisen. Am deja 4 carduri, n-am de gand sa ma sucesc/sa mai fac altele la alte banci.

    Inafara de shopto nu am mai avut nicaieri probleme, si repet, doar la preorder.

  19. #299 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    10x tuturor, am comandat pana la urma pe hut, sunt la al 4-alea colet la ei (desi primul preorder) si nu am avut niciodata probleme.

  20. #300 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Taw la thehut sa nu iti faci griji la preorder o sa vina in 2-3 zile daca esti din bucuresti si dupa 5 zile daca esti din provinci asa a fost la mine la Prince of Persia

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 381 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts