Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 178 of 381 FirstFirst ... 78 128 168 176 177 178 179 180 188 228 278 ... LastLast
Results 3,541 to 3,560 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #3541 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Vreau sa achzotionez acest joc, Devil May Cry 4, la jucat cineva?
    E un joc foarte bun, desi mai vechi. Il poti cumpara linistit.

  2. #3542 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    E un joc foarte bun, desi mai vechi. Il poti cumpara linistit.
    Ms, chiar akum o sa.l comand

  3. #3543 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Am primit de la zavvi.com un joc de 2 ori si as vrea sa il returnez stie cineva ce trebuie facut? Am incercat sa sun la numarul de pe site dar nu a mers nici cu prefixu de anglia si am nimerit in alta parte.

  4. #3544 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaidinbuc View Post
    Am primit de la zavvi.com un joc de 2 ori si as vrea sa il returnez stie cineva ce trebuie facut? Am incercat sa sun la numarul de pe site dar nu a mers nici cu prefixu de anglia si am nimerit in alta parte.
    Intri in "my account" la sectiunea mesaje si le poti scrie acolo. Sau te duci in "order history" de unde le poti trimite un mesaj legat direct de comanda in cauza.

  5. #3545 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaidinbuc View Post
    Am primit de la zavvi.com un joc de 2 ori si as vrea sa il returnez stie cineva ce trebuie facut? Am incercat sa sun la numarul de pe site dar nu a mers nici cu prefixu de anglia si am nimerit in alta parte.
    Va trebui sa platesti tu transportul inapoi....cum e asta?

  6. #3546 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaidinbuc View Post
    Am primit de la zavvi.com un joc de 2 ori si as vrea sa il returnez stie cineva ce trebuie facut? Am incercat sa sun la numarul de pe site dar nu a mers nici cu prefixu de anglia si am nimerit in alta parte.
    Daca tot vrei sa faci o fapta buna,il poti vinde si poti dona banii ,iti spun eu ca cei de la zavvi nu duc lipsa banilor

  7. #3547 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Or sa te rasplateasca cu un voucher de 10 lire. "Incidentul" in care mie mi-au trimis 12 bucati de Crackdown 2 l-am mai povestit. Le-as fi returnat cu cea mai mare placere daca nu ma ardeau cu banii pentru Fable 3 Collectors Edition de 2 ori.

  8. #3548 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Care din urmatoare jocuri imi recomandati sa il cumpar:
    1. Driver : San Francisco
    2. Assassins Creed 1 sau 2
    3. Mafia 2

    Astept pareri

  9. #3549 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Mafia 2.

  10. #3550 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Mafia 2

  11. #3551 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mafia 2. E absolut superb

  12. #3552 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Care din urmatoare jocuri imi recomandati sa il cumpar:
    1. Driver : San Francisco
    2. Assassins Creed 1 sau 2
    3. Mafia 2

    Astept pareri

    AC1 si 2, sunt cele mai bune jocuri din serie.

    PS: pt acest tip de intrebari avem thread separat: Decizii

  13. #3553 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    mafia 2


    Driver : San Francisco mie unu mi se pare o gluma de joc

  14. #3554 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Codul nu s-a dat inca...
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    In carcara Assassin's Creed Revelation am primit si un cod de reducere de 30% pentru Assassin's Creed 2 si Assassin's Creed Brotherhood.
    Valabil la cumpararea acestora de pe PlayStation Store UK.

    Codul expira la 31 Martie 2012. Eu am deja jocurile respective. Daca cineva doreste sa le achizitioneze de pe PS Store-ul britanic sa-mi dea PM.

    Pentru o informare cat mai buna va zic ca jocurile respective costa pe UK Store, fara reducere:
    Assassin's Creed 2 -23.99 Lire
    Assassin's Creed Brotherhood -23.99 Lire

    Cu reducerea aplicata ar fi 16.79 lire. Este mai scump decat daca ati cumpara varianta "hard copy" de pe zavvy sau de pe forum. Codul il dau cuiva care doreste sa aibe jocurile in format digital(pe hardul consolei).

  15. #3555 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaidinbuc View Post
    Am primit de la zavvi.com un joc de 2 ori si as vrea sa il returnez stie cineva ce trebuie facut? Am incercat sa sun la numarul de pe site dar nu a mers nici cu prefixu de anglia si am nimerit in alta parte.
    Vei primi un raspuns de genul asta

    Quote Originally Posted by zavvi replies
    Hi mihaidinbuc,

    Thanks for your message.

    Please return the game to us at the address below and we will be happy to refund your credit/debit card.

    zavvi.com
    PO Box 1178
    WARRINGTON
    WA4 9LX
    UNITED KINGDOM

    You need to include a brief covering letter, stating your unique returns reference number (numarul comenzii tale) order number and the reason for return. Without this we will not be able to complete your return and this may result in the item being sent back to you.

    Please obtain proof of postage, this is a free service offered by the post office and will act as your insurance if the item is not received back with us. Please send this in to us at [email protected] with your order number and a brief explanation of what has gone on so we can reimburse you for the returns costs.

    Once you have sent the game to us please allow at least 10 working days for your refund to be processed.
    Este o intreaga procedura si, din pacate, ca sa trimiti un produs in UK costa aprox. 60 de lei, asa ca daca este vorba de un joc de 10 lire nu se merita pentru ei.
    Poti sa le scrii si sa le spui ca te oferi sa-l cumperi la un pret redus, datorita costurilor foarte mari de inapoiere si poate ca or sa fie de acord, iar tu poti sa vinzi jocul apoi si sa iti recuperezi banii.
    De asemenea, poti face cum a zis IPaul.

  16. #3556 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Daca ei iti trimit tie jocurile drept scrisori, te-ai gandit ca poti sa faci si tu acelasi lucru?
    Sa trimiti in UK o "scrisoare" cu un joc costa 6-7 RON. Iar daca vrei sa trimiti recomandata costa 14.30 Ai tracking dar ajung prost rau de tot in UK. In Irlanda ajung in 3 zile, in UK ajung in 2 saptamani.

  17. #3557 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Va multumesc mult pt sfaturi, o sa.l cumpar la salariu :d, si de akum o sa scriu la "decizii" scz :d

  18. #3558 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Daca ei iti trimit tie jocurile drept scrisori, te-ai gandit ca poti sa faci si tu acelasi lucru?
    Sa trimiti in UK o "scrisoare" cu un joc costa 6-7 RON. Iar daca vrei sa trimiti recomandata costa 14.30 Ai tracking dar ajung prost rau de tot in UK. In Irlanda ajung in 3 zile, in UK ajung in 2 saptamani.
    Eu am avut de returnat un GT5 Collectors Edition si am rugat-o pe sora mea sa-l trimita cu cel mai mic cost, eu nefiind in tara.
    Ea a vorbit la posta si i s-a spus ca cel mai ieftin era 66 de lei. In plus, nici nu prea stiau lucratoarele de la OP ce, cat, cum costa.
    E bine de tinut minte ce ai mentionat tu.

  19. #3559 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Da pentru ca la posta nu se gandesc sa le bage in scrisori. Noi din pacate nu avem servicii de "small packets" care sa aiba tarif de scrisori asa cum au cei din UK.
    Eu ma duc cu plicurile deja inchise. Daca ma intreaba ceva zic ca e o protectie de plastic in plic pentru ca nu trebuie sa se indoaie hartiile Dar de obicei nu intreaba nimic.

  20. #3560 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Da pentru ca la posta nu se gandesc sa le bage in scrisori. Noi din pacate nu avem servicii de "small packets" care sa aiba tarif de scrisori asa cum au cei din UK.
    Eu ma duc cu plicurile deja inchise. Daca ma intreaba ceva zic ca e o protectie de plastic in plic pentru ca nu trebuie sa se indoaie hartiile Dar de obicei nu intreaba nimic.
    Asta e treaba,difera de la oficiu postal la oficiu postal ,la posta mea am vazut ca iti cere sa vada ce ai in pachet si eu,sincer,nu as fii returnat nimic .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts