Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 186 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 3702

Thread: Destiny

  1. #3081 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Yep, update-ul e live si surprinzator, trage cu 3 mb/s, uneori urca si pana la 7-8

  2. #3082 SP
    Member bdevil's Avatar
    Uuu, ce frumos. Toate bounty-urile exotice in derulare se dau ca reward fara sa mai trebuiasca sa le faci. My Thorn got real! Daca va mai conta dupa TTK. Pastrasem 3 bounty-uri exotice, Thorn, Invective si Bad Juju. New arsenal, less work for them. Thorn era chiar nasol tare de obtinut in PVP.

  3. #3083 SP
    Member nickstr's Avatar
    Foarte mișto interfață!
    Au mai umblat și la grafică un pic, cel puțin în tower sunt lucruri care arată mult mai bine.
    Thorn-ul este încă relevant, nu mai omori din 2 headshots dar omori din 3 lovituri la corp.
    Hardlight bun, Suros încă e nașpa,
    Red Death este neafectat, Last Word este eficient doar de aproape și fără sa pui ținta, Hawkmoon este încă bun.
    Noile nivele de pvp sunt mișto deși la jumătate din hărți am văzut o tendință de a forța jucătorii sa se bata pe niște culoare ca în harta Black Garden din HoW. Rift este interesant dar dacă nu ai echipa și spirit de echipa e frustrant.
    E nasol ca au scăzut damage ul făcut de gardieni când e vorba de burn dar cel făcut de AI e la fel.
    Deși ai lvl 34 zici ca ai luat jocul de la început dar ai niște armuri albastre mai bune, dacă pe o armura exotica aveam 170 int acum am 40, e ciudat sa vrei sa faci Dark Beyond pe dificultate mai mare de 7 și sa nu poți

  4. #3084 SP
    Member bdevil's Avatar
    Si sa nu uitam. Ghost-ul de acuma ... care e sub orice critica. Pana una alta, mergeti in tower north si luati-va emblema cu Dinkle, in memoria lui. Bungie stia c-o s-o comita grav cu vocile noi, sunt sub orice critica. In fine, raman de auzit vocile din TTK, dar cele deja inlocuite din DLC-urile deja lansate ... praf.

  5. #3085 SP
    Member nickstr's Avatar
    Da... Nolan asta o fi fost el bun în alte jocuri dar vocea asta nu i-a ieșit deloc. Ghost ul acum zici câteodată ca e retardat altădată un copil prost și razgaiat, altădată zici ca are mai multi cromozomi

    ---------- Post added 09-09-2015 at 11:18 ----------

    Aparent avem un înlocuitor de Fatebringer chiar dacă e exotic + un nou handgun de pvp

  6. #3086 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Voi nu sunteți sătui să auziți iar și iar și iar aceleași replicii, măcar de diversificau și ei prin updateuri.

  7. #3087 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    orgasmic Kotaku

  8. #3088 SP
    Member nickstr's Avatar
    Yep probably the best feature yet

  9. #3089 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    All in all, imi place cum arata si ce schimbari au adus. Inca nu am jucat ceva story ca sa vad cum canta noul Dinklebot, dar imi place foarte mult noul Rift. GG.

  10. #3090 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  11. #3091 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    super misto hartile noi am scos si vanquisherul de la naftalina si isi face treaba, dar nu e ca inainte. din apcate s-au pi*at pe Hopscotch Piligrim, i-au scazut impactul si nu mai este 2 burst-kill. si cand te gandesti cat am farmat pentru arma asta. imi place mult ca nu mai este nimeni cu thorn astazi nu m-a omorat niciun thorn.

  12. #3092 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am observat un numar foarte mare de oameni cu Hard Light, dar... tot Red Death e baza

  13. #3093 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  14. #3094 SP
    Member cipvas's Avatar
    Am jocul cumparat pe disc, dar nu am cele 2 add-onuri. Pot cumpara TTK ?

  15. #3095 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Fara cele doua nu poti. Era o promotie foarte avantajoasa pentru primele doua dlc, dar nu cred ca mai este. In situatia ta as vinde jocul si as cumpara collector edition sau cum s-o numi ca primesti jocul si cele 3 dlc. Verifica cat costa pe storeul de ro sau usa ca de obicei sunt mai ieftine acolo sau chiar la altex

  16. #3096 SP
    CG Editor Dant3's Avatar



    ---------- Post added 10-09-2015 at 20:51 ----------

    Îmi plăcea mai mult vocea lui Dinklage, mi se pare oribilă vocea lui Nolan

  17. #3097 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Hype


  18. #3098 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Fara cele doua nu poti. Era o promotie foarte avantajoasa pentru primele doua dlc, dar nu cred ca mai este. In situatia ta as vinde jocul si as cumpara collector edition sau cum s-o numi ca primesti jocul si cele 3 dlc. Verifica cat costa pe storeul de ro sau usa ca de obicei sunt mai ieftine acolo sau chiar la altex
    Bun, si daca e sa cumpar jocul de nou, trebuie sa o iau de la inceput cu levelul? Jocul pe disc eu l-am cumparat de la Altex, deci e zona 2, si l-am activat pe contul de UK parca. Progresul in joc l-am facut apoi pe contul de Ro. Daca eu cumpar jocul full, cu toate add-on-urile, de pe Store-ul romanesc, trebuie sa o iau de la inceput?

  19. #3099 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Se salveaza pe cont progresul. Ca orice mmo.

  20. #3100 SP
    Junior Member Al3x_nike's Avatar
    Cine vrea sa jucam impreuna in special raid-uri bagati id-ul pe ps4: mlg14071987. Am jocul de 2 sapatmani (level 34).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 186 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts