Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 186 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2081 SP
    Member popteodor's Avatar
    De acord ca e simplu raid-ul acum ... dar e simplu datorita strategiilor bine puse la punct si bine executate de o echipa in care fiecare stie ce are de facut.

    Dupa patch, chestia asta o sa dispara, la fiecare teleport pierzi una doua secunde ca sa iti dai seama ce ai de facut, iei tu relic-ul, dai in inamici, dai in oracole, etc. Plus ca o sa fie harababura si pentru cei care nu sunt teleportati, cine acopera ce poarta, etc. Parca vad ca in primele 5 secunde de la teleport toata lumea o sa vorbeasca peste toata lumea .

    Oricum, par sa fie tot mai depasiti de situatie astia de la bungie ...

  2. #2082 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    O fi simplu pe normal , pe hard si lvl 29 nu e.
    Mi se pare o idee buna ca oamenii sa fie selectati random pentru teleport la ultimul boss, fiecare trebuie sa stie sa joace cu relica, sau macar 3/6, nu este greu, e mai greu la primul boss .

    Si Bungie .. cum sa lase ultimul boss sa poate fi facut solo, checkpointurile sa poate fi raspandite ca un virus... asta este o mare prostie.

  3. #2083 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Gz Renegade pt un Vex binemeritat , sper sa nu il bufeze prea tare àsta iti mai lipsea in PvP.
    Eu sper sa da.

    Totusi, as fi preferat ultima bucata de armura ce imi lipseste sa fac si eu level 30.

  4. #2084 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    S-a facut bufful la Vex sau inca nu? Si mie mi s-a parut prea nerfed in PVP.

  5. #2085 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Eu am intrat ieri vreo 2h dupa o pauza de vreo saptamana doua , Auto Rifle inca face legea si matchmakingul e lafel de stricat.

  6. #2086 SP
    Member Joystick's Avatar
    Deci..Am jucat cu pretenasi mei VOG pe HARD aseara, si am reusit sa-l terminam cap coada (nu checkpoint pe hard)...pentru un head gear la hunter(nu era necesar) un vex mithoclast(patch-uit -34% damage) si the last word (omul nu prea joaca cu pistolul)...am avut parte de cele mai stresante 6 ore din viata mea.. Riscati sa va certati cu prietenii din cauza acestui game mode pe hard , dupa 2 ore de tentative la o singura faza care vi se pare usoara (cea ce nu este) jocul iti da impresia ca numai tu joci si ceilalti freaca menta , nu-i adevarat lvl 29 pe hard e ca si cum ai juca cu lvl 26 pe normal. Nu va mai uitati pe youtube la acei no life-eri cu Gjalahorn sau care fac raid-ul in 2, au free time maxim baietii .

  7. #2087 SP
    Member b615dub's Avatar
    Asa ziceam si eu, n-are rost sa joc pe Hard astept un patch sa-l faca mai usor ceea ce mai mult ca sigur se va intampla.

  8. #2088 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    atunci ce rost are sa-l joci pe HARD daca vrei sa fie mai usor ... **** logic

  9. #2089 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    atunci ce rost are sa-l joci pe HARD daca vrei sa fie mai usor ... **** logic
    Pentru trofeu probabil.

  10. #2090 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Cine se baga la un raid rapid pe normal astazi mai pe dupa-amiaza ? Sa lase un mesaj psn.

  11. #2091 SP
    Member b615dub's Avatar
    Am simptit pe pielea mea ce inseamna sa faci Raid cu 6 oameni care habar n-au ce treb sa faca Dupa ce ca am prins checkpoint cu o batalie intainte de ultimul boss dupa doar 3 ore tot n-am reusit sa trecem de Gatekeeper. NICE!

    ---------- Post added 19-10-2014 at 19:12 ----------

    Hai ca am mai primit un Exotic Bounty si asta sincer chiar a fost usor, dar se pare ca arma cam dezamageste

    Inca n-am reusit sa-l bat pe Xjor pentru a debloca Thorn


  12. #2092 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  13. #2093 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Uite ce mi-a picat în nightfall.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1413755238155.png

  14. #2094 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am greşit poza, Hawkmoon din nightfall, Thorn a fost din bounty exotic, am noroc la engrame.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1413755561978.png

  15. #2095 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mie in nightfall mi-a picat Unwilling Soul (cred ca asa se scrie ) , un auto rifle de la Dead Orbit.
    Am facut rank 3 la vanguard si am primit un Fusion legendar bunicel.

    Per total sunt destul de multumit...desi putea sa pice ceva mai bun, mai ales ca l-am facut in 2...

  16. #2096 SP
    Member vallio's Avatar
    Mie mi-au picat 11 ascendant shard la nightfall, iar colegului de fireteam nimic , RANDOM RANDOM

  17. #2097 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu are cum sa nu pice nimic la nightfall, decat in cazul in care il mai facuse cel putin o data saptamana respectiva.

  18. #2098 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Eu am rank 5 la vanguard si mereu am primit strange coins (unul singur) si mote of light... Sa nu te **** pe el de joc. Iar de cand s-a facut patch am avut o singura engrama legendara si aia cu shard... Si am facur cred ca vreo 6-7 leveluri la cryptarch si mi-a dat doar albastre. Iar in strikeuri de foarte multe ori colegii mei au primit exotice si legendare eu doar albastre, jocul ma uraste , probabil ca tot norocul l-am consumat in raid unde am primit gearul necesar

  19. #2099 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Parca era o misiune exclusiva PlayStation, când apare sau ce ar trebui sa fac sa o pot juca?

  20. #2100 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Este vorba de strike-ul Dust Palace, este deja in joc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 186 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts