Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 186 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1121 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Exact cei de la Polygon au un sistem de notare foarte ciudat , nu ma pot increde in reviewurile lor.

  2. #1122 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    Au început și criticii să dea cu el de pământ: Destiny review: no fate | Polygon
    Pff Polygon...

  3. #1123 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Exact cei de la Polygon au un sistem de notare foarte ciudat , nu ma pot increde in reviewurile lor.
    Nu e deloc ciudat sistemul, vezi cine lucrează pe acolo si mai ales de unde sau de la cine primesc banuti

  4. #1124 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    MAMA LUI DE STRIKE!

    Cred c-am murit de cel putin 20 de ori.
    Sa se vada si cat a durat (si numarul de revives ). Oricum, tu ai fost MVP. Nu credeam ca mai avem vreo sansa dupa ce ai ramas singur atunci la ultimul wave.
    Attached Images Attached Images imag0046.jpg

  5. #1125 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daaa, am avut o panică... Asta da adrenalina, au facut toti banii doar alea 5 minute

  6. #1126 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Am dat de un tip tare dubios pe Crucible. Juca TOT TIMPUL cu un heavy weapon, Hannibal-E, care te face praf in max o secunda....efectiv n-aveai ce sa-i faci...nu stiu de unde a avut el gloante pt toata runda, ca heavy weapon ammo sunt destul de rare.

  7. #1127 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Sa se vada si cat a durat (si numarul de revives ). Oricum, tu ai fost MVP. Nu credeam ca mai avem vreo sansa dupa ce ai ramas singur atunci la ultimul wave.
    A fost tare de tot Strike-ul ala, exact despre ala vorbeam ca m-am dus eu singur sa il fac si cand am vazut ca o incasez in doi timpi si trei miscari, apasa frumusel butonul de exit , noroc cu voi ca altfel nu ma atingeam de el oricum a fost super cu asa coechipieri oricand ma bag. (insa am sperat ca pica niste Legendary items, oricum monedele acelea care ne-au picat putem cumpara de ele EXOTIC Items)

    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Am dat de un tip tare dubios pe Crucible. Juca TOT TIMPUL cu un heavy weapon, Hannibal-E, care te face praf in max o secunda....efectiv n-aveai ce sa-i faci...nu stiu de unde a avut el gloante pt toata runda, ca heavy weapon ammo sunt destul de rare.
    Probabil nu a murit deloc daca zici ca rupea toata runda, iar daca are Machine Gun si ia ambele cutii cu special ammo ii ajunge o perioada lunga de timp, suficient cat sa aduca la disperare adversarii.

  8. #1128 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Poate-l facem si pe ala de level 24

  9. #1129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Am dat de un tip tare dubios pe Crucible. Juca TOT TIMPUL cu un heavy weapon, Hannibal-E, care te face praf in max o secunda....efectiv n-aveai ce sa-i faci...nu stiu de unde a avut el gloante pt toata runda, ca heavy weapon ammo sunt destul de rare.
    Poate avea skills pe armuri sau arma... am vazut ca exista unele gen "la fiecare shot, ai sanse sa se intoarca ammo inapoi". Plus skills de extra ammo pe primary... si daca stia harta, era primul la event-urile de "ammo replenishment".

    P.S. Am ajuns si eu la level 20... parca acum incepe greul, nu?
    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Cum ne putem inscrie in clan? Vreau si eu "link"-ul.


    AlexB
    Uite aici: Bungie : Clans : Console Games Romania : Forum | Bungie.net

  10. #1130 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Btw, foarte misto sistemul de statistici oferit de Bungie. Pacat ca e doar pe site... puteau si ei sa-l introduca ingame.
    Attached Images Attached Images bungie_destiny_statistics.png

  11. #1131 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  12. #1132 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Daaa, am avut o panică... Asta da adrenalina, au facut toti banii doar alea 5 minute
    Eu l-am facut singur , 0 deaths , 10 noi fire de par alb. Am luat si ceva trophy, Flawlees Striker.
    Attached Images Attached Images 25.png

  13. #1133 SP
    Member Popae36's Avatar
    Gamespot reviews Destiny
    6 fair....
    Cand cineva da nota 6 unui joc ,
    poti sa zici ca a fost doar parerea unuia,dar cand mai multi oameni spun acelasi lucru,
    ma fac sa cred ca este adevarat,inca nu am jucat destiny dar am fost foarte entuziasmat de gameplay,
    oarecum acel entuziasm incepe sa paleasca si ma face sa cred ca si Destiny este doar ,,another over hiped game" ,cu o baza buna dar cu un produs finit neslefuit..acum sper ca nu am deranjat pe nimeni,mai tarziu o sa il incerc si eu sa ma conving..numai bine

  14. #1134 SP
    Member fpalexb's Avatar
    MonkY multumesc.

    Popae36 fiecare grup / companie / firma / critic vede anumite parti bune si parti rele la un joc.

    Important este sa-ti placa tie. Mie unul mi-a pacuta beta si imi place si oficial, dar cel mai interesant este sa joci in echipa .


    AlexB

  15. #1135 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  16. #1136 SP
    Member Popae36's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Nu merge linkul..sau nu fac eu ceva bine ?

  17. #1137 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Din pacae trebuie sa fac pauza 8 zile ca am plecat din tara si imi pare asa rau ca nu pot sa ma joc, eu eram doar la nivelul 17 si banuiesc ca atunci cand ma intorc o sa fiu in urma rau ) damn it si asa m-am grabit sa-l iau la lansare have fun guys jocul e foarte bun inca mai visez noaptea cum omor gregs ))

  18. #1138 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    **** just got serious after lvl 20. Am ajuns acum lvl 22 si incep sa fie strike-urile interesante. Si inca nu am terminat story-ul pe Venus.

    Practic nici nu ma intereseaza review-urile. Daca ma luam dupa ele, nu jucam jocul care m-a tinut cel mai mult in priza anul asta. Am jucat "beta" si am vazut ce vroiam. Am pus beta in ghilimele pt ca trebuie sa fii putin absurd sa crezi ca se va schimba ceva radical in micul interval dintre beta si jocul final.

    Si daca lumea l-a cumparat si l-a lasat deoparte dupa cateva zile/ore e ok. I don't mind. Multumim ca ati oferit un RoI pentru un Destiny 2 la cativa ani mai incolo

  19. #1139 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Clopotarul View Post
    Eu l-am facut singur , 0 deaths , 10 noi fire de par alb. Am luat si ceva trophy, Flawlees Striker.
    Wtf man...how???

  20. #1140 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    am ajuns si eu level 13 azi warlock...sunt singurul care foloseste rasa asta ? ca nu prea am vazut
    ceva tips pt a face level mai repede ? sunt pe venus dar nu fac fata singur . si nici prieteni nu am

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 186 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts