Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 54 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 601 to 620 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #601 SP
    Member styng's Avatar
    am si eu un barbaret lvl 70 (102), crescut de la 0 pe ps4 si e super fun cu el

  2. #602 SP
    Member madskills's Avatar
    Am si eu o intrebare cretina pentru astia care sunt deja experti. E prima oara cand am jucat Diablo 3 asa ca sunt total noob. Am terminat jocul cu un barbar, lev 58 pe modul expert. Acum ce urmeaza? Intru la questuri cu alti jucatori?? sau reiau jocul si-l repet pana ajung la lev mai mare?
    Sau si mai bine il reiau de la zero cu alt caracter?

  3. #603 SP
    Member styng's Avatar
    poti sa te apuci de bountys cu alti playeri online, cresti si mai repede

    Apropo, stie careva cand apare pe versiunea de console updateul? Pe pc a iesit ieri

  4. #604 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pe pc azi o sa fie on patch-ul, miercurea il fac intotdeauna. Probabil o sa dureze ceva pana implementeaza noul patch si pentru console.

  5. #605 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Update-ul pentru console va avea de asteptat o vreme dupa declaratiile lor, si omite multe lucruri de pe PC.

  6. #606 SP
    Member zulander's Avatar
    O trecere in revista a ceea ce aduce nou patch-ul 2.1.0 (Pentru PC, nu stiu cate raman pe console).
    Multe din imbunatatiri nu mi se par greu de implementat si pe old-gen, sincer nu prea le inteleg decizia de a nu continua suportul si pentru vechea generatie.


  7. #607 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #608 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    E modificat dropul la iteme grav in noul patch. Am luat la noile rifturi o caruta de legendare in mai putin de 2 ore de farm lol: Unity ring, Odyn Sword (2 buc), Maximus, Immortal king glvs, bots, etc + multe alte legendare.
    Cine a jucat Ros pe pc pana acum stie ca aceste iteme picau din an in pasti. Probabil ca au modificat dropul la itemele vechi, au aparut noi seturi, arme, etc.

  9. #609 SP
    Junior Member Elanu's Avatar
    Hey ho ! intrebare - cum poti juca cu alti jucatori ? am jucat ieri putinel pe ps4, si mnah .. daca joc in single player, trebuie facut ceva sa pot juca on-line ? (adica vad ca pot baga caracter in local co-op, deci pot sa iau caracterul si on-line?). in plus, vrea cineva sa jucam impreuna ? psn id: El_Zoicho

  10. #610 SP
    Member denists66's Avatar
    Daca am terminat jocul de 2 ori pe mediu, il pot da pe expert ? Nu de alta, dar a devenit prea usor..

  11. #611 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Cred că ai 10 nivele de dificultate.
    Trebuia să treci pe hard imediat cum ai terminat prima oară.

  12. #612 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Daca ati terminat story mode, puteti juca Adventure mode sa faceti bounty-uri si rift-uri ca sa cresteti mai departe in level, nu e nevoie sa mai rejucati campania ca sa deblocati restul dificultatilor, aici puteti juca pe ce dificultate vreti voi.

  13. #613 SP
    Member denists66's Avatar
    @Einherjar793AD : Daca il mai termin o data pot schimba pe Expert ?

  14. #614 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Poti sa il dai pe ce dificultate vrei tu oricand.

  15. #615 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Daca ati terminat story mode, puteti juca Adventure mode sa faceti bounty-uri si rift-uri ca sa cresteti mai departe in level, nu e nevoie sa mai rejucati campania ca sa deblocati restul dificultatilor, aici puteti juca pe ce dificultate vreti voi.
    Cum e cu saveul in adventure? Am inteles ca e separat de campanie...Sau se poate incepe cu acelasi caracter?

  16. #616 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Esti pe acelasi caracter.

  17. #617 SP
    Member madskills's Avatar
    Quote Originally Posted by denists66 View Post
    Daca am terminat jocul de 2 ori pe mediu, il pot da pe expert ? Nu de alta, dar a devenit prea usor..
    Pe mediu de 2 ori??? Eu am jucat prima oara Diablo 3 acum cand am cumparat Reaper of Souls, habar nu aveam cu ce se mananca si am jucat primul act pe hard apoi urmatoarele pe expert. Si am murit doar o singura data, cand a sunat cineva la usa si am uitat s pun pe pauza la un boss. Dupa ce am terminat, am urmat sfatul celor de aici si m-am bagat la bounty-uri, tot pe expert. Aici la fel, am murit de vreo 2 ori. Joc cu un barbar. Deci nu e mare branza, banuiesc ca adevaratul chalange e la dificultati muult mai mari.

  18. #618 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Hai sa va traduc eu ce au vrut sa zica cei de la Blizzard cu dificultatile lor

    Normal - very very easy
    Hard - very easy
    Expert - easy
    Master - normal
    Torment - hard

    Si nu exagerez

  19. #619 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Merita cumparat pe PS3 sau imi recomandati mai bine sa astept pana am PS4?

  20. #620 SP
    Member styng's Avatar
    iti recomand varianta de ps4, se pare ca doar consolele next gen vor beneficia de updaturi viitoare la joc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 54 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts